Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodz. Akta IPN Miejscowość
1201 Michalczuk Ludwik 1918-11-11 IPN Lu 300/1811 Korczew
1202 Michalik Ryszard 1946-05-06 IPN Lu 300/874 Łochów
1203 Michalik Stanisław 1929-01-02 IPN Lu 300/659 Korytnica
1204 Michałowski Emil 1950-05-21 IPN Lu 300/1907 Siedlce
1205 Michałowski Stanisław 1924-09-20 IPN Lu 300/658 Korytnica
1206 Mielcarz Eugeniusz 1931-04-24 IPN Lu 300/875 Łochów
1207 Mielcarz Wiesław 1935-04-27 IPN Lu 300/876 Łochów
1208 Miemicki Andrzej 1932-06-27 IPN Lu 300/1188 Stanin
1209 Miernicki Franciszek 1928-08-22 IPN Lu 300/513 Węgrów
1210 Mieszała Tadeusz 1921-07-27 IPN Lu 300/653 Miedzna
1211 Miklaszewska Krystyna 1926-04-07 IPN Lu 300/652 Roguszyn
1212 Mikołajczyk Franciszek 1912-12-28 IPN Lu 300/1687 Siedlce
1213 Milewski Krzysztof 1952-09-04 IPN Lu 300/651 Jadów
1214 Millati Henryk 1924-04-18 IPN Lu 300/512 Siedlce
1215 Miłosz Ryszard 1951-05-05 IPN Lu 300/650 Repki
1216 Mioduchowski Bogdan 1956-01-04 IPN Lu 300/2030 Adamów
1217 Mioduchowski Stanisław 1915-03-16 IPN Lu 300/2037 Adamów
1218 Mioduchowski Wacław 1923-05-10 IPN Lu 300/2039 Adamów
1219 Mioduszewski Henryk 1923-06-15 IPN Lu 300/1957 Siedlce
1220 Mirgos Adam 1939-08-10 IPN Lu 300/1688 Siedlce
1221 Mizak Bogdan 1944-11-22 IPN Lu 300/2034 Adamów
1222 Mlonek Janusz 1952-03-08 IPN Lu 300/649 Węgrów
1223 Młodzikowski Adolf 1916-10-01 IPN Lu 300/2036 Adamów
1224 Młodzikowski Aleksander 1924-02-22 IPN Lu 300/2035 Adamów
1225 Młodzikowski Henryk 1921-12-23 IPN Lu 300/2028 Adamów
1226 Młodzikowski Tadeusz 1937-03-02 IPN Lu 300/2031 Adamów
1227 Młynarczyk Waldemar 1950-02-06 IPN Lu 300/1927 Siedlce
1228 Moczulski Witold 1940-03-05 IPN Lu 300/1731 Suchożebry
1229 Moczydłowski Janusz 1951-05-28 IPN Lu 300/1887 Siedlce
1230 Modzelewski Andrzej 1936-05-07 IPN Lu 300/648 Węgrów
1231 Molski Stanisław 1951-04-25 IPN Lu 300/873 Łochów
1232 Morawski Piotr 1929-08-01 IPN Lu 300/267 Siedlce
1233 Mosakowska Urszula 1948-06-26 IPN Lu 300/433 Korytnica
1234 Mozakowski Roman 1924-02-13 IPN Lu 300/646 Korytnica
1235 Mróz Józef 1926-03-14 IPN Lu 300/1689 Siedlce
1236 Mróz Ryszard 1929-05-19 IPN Lu 300/645 Roguszyn
1237 Mucha Roman 1928-08-09 IPN Lu 300/1174 Stoczek Łukowski
1238 Mućka Jan 1943-07-05 IPN Lu 300/1189 Stanin
1239 Mućka Józef 1927-12-10 IPN Lu 300/1204 Krzywda
1240 Mućka Stanisław 1942-04-12 IPN Lu 300/1213 Stanin
1241 Mućka Wacław 1923-06-06 IPN Lu 300/268 Siedlce
1242 Murawiec Marian 1924-02-16 IPN Lu 300/1206 Stoczek
1243 Murawski Adam 1950-10-29 IPN Lu 300/647 Miedzna
1244 Muszyński Jacek 1964-11-06 IPN Lu 300/644 Węgrów
1245 Muszyński Piotr 1924-09-19 IPN Lu 300/1697 Siedlce
1246 Muszyński Władysław 1938-01-07 IPN Lu 300/643 Węgrów
1247 Myrcha Jan 1928-01-01 IPN Lu 300/269 Siedlce
1248 Myrcha Juliusz 1952-02-25 IPN Lu 300/1886 Siedlce
1249 Nagot Zenon 1927-07-17 IPN Lu 300/270 Siedlce
1250 Najda Marian 1927-03-17 IPN Lu 300/2047 Adamów
1251 Napłoszewk Stanisław 1935-10-19 IPN Lu 300/869 Łochów
1252 Narzymski Józef 1922-08-01 IPN Lu 300/868 Łochów
1253 Nasiłowski Tadeusz 1930-03-15 IPN Lu 300/271 Siedlce
1254 Naszkiewicz Mieczysław 1920-09-24 IPN Lu 300/642 Korytnica
1255 Nędza Cecylia 1948-12-14 IPN Lu 300/641 Ugoszcz
1256 Niedziela Szczepan 1931-01-03 IPN Lu 300/272 Siedlce
1257 Niedziółka Wiesław 1958-07-09 IPN Lu 300/1885 Siedlce
1258 Nielipiński Franciszek 1922-10-15 IPN Lu 300/1815 Korczew
1259 Niezdropa Tadeusz 1932-05-31 IPN Lu 300/1908 Siedlce
1260 Niszcz Stanisław 1924-05-21 IPN Lu 300/640 Ruchna
1261 Niszcz Tadeusz 1938-08-28 IPN Lu 300/639 Węgrów
1262 Nojszewski Arkadiusz 1945-06-22 IPN Lu 300/637 Korytnica
1263 Nojszewski Jan 1923-06-20 IPN Lu 300/636 Roguszyn
1264 Nojszewski Marian 1926-08-15 IPN Lu 300/635 Roguszyn
1265 Nojszewski Marian 1947-01-11 IPN Lu 300/638 Korytnica
1266 Nojszewski Ryszard 1938-04-07 IPN Lu 300/634 Grębków
1267 Nowak Henryk 1925-01-29 IPN Lu 300/633 Stoczek
1268 Nowak Jerzy 1923-12-07 IPN Lu 300/1602 Ełk
1269 Nowak Józef 1946-07-28 IPN Lu 300/437 Węgrów/Stoczek
1270 Nowak Mieczysław 1942-01-02 IPN Lu 300/454 Węgrów
1271 Nowak Zbigniew 1960-08-30 IPN Lu 300/465 Węgrów
1272 Nowakowski Stefan 1946-10-05 IPN Lu 300/1690 Siedlce
1273 Nowakowski Waldemar 1951-12-26 IPN Lu 300/464 Węgrów
1274 Nowaszewski Wiesław 1939-01-02 IPN Lu 300/463 Węgrów
1275 Nowicki Andrzej 1958-12-30 IPN Lu 300/2042 Adamów
1276 Nowicki Jan 1951-10-15 IPN Lu 300/2046 Adamów
1277 Nowicki Józef 1948-08-06 IPN Lu 300/2045 Adamów
1278 Nowicki Piotr 1954-04-01 IPN Lu 300/2040 Adamów
1279 Nowicki Roman 1930-07-22 IPN Lu 300/2044 Adamów
1280 Nowicki Stanisław 1906-10-07 IPN Lu 300/2041 Adamów
1281 Nowicki Szymon 1921-10-26 IPN Lu 300/2043 Adamów
1282 Nozderka Kazimierz 1927-05-10 IPN Lu 300/867 Łochów
1283 Odziemczyk Janina 1946-06-24 IPN Lu 300/1538 Miastków
1284 Odziemczyk Tadeusz 1925-01-02 IPN Lu 300/273 Siedlce
1285 Ogonowski Andrzej 1947-12-02 IPN Lu 300/939 Sadowne
1286 Ogonowski Wiesław 1950-09-03 IPN Lu 300/940 Stoczek
1287 Ogorzowski Mieczysław 1938-05-09 IPN Lu 300/462 Węgrów
1288 Ogrzebacz Marian 1938-11-17 IPN Lu 300/1698 Siedlce
1289 Ojdana Antoni 1941-10-13 IPN Lu 300/461 Węgrów
1290 Ojdana Janina 1938-03-25 IPN Lu 300/460 Korytnica
1291 Ojdana Leopold 1912-08-25 IPN Lu 300/459 Węgrów
1292 Ojdana Stanisław 1936-01-05 IPN Lu 300/458 Korytnica
1293 Okniński Lech 1942-09-01 IPN Lu 300/866 Łochów
1294 Okniński Władysław 1925-09-14 IPN Lu 300/274 Siedlce
1295 Okrasa Henryk 1940-01-02 IPN Lu 300/457 Węgrów
1296 Okrasa Kazimierz 1928-12-03 IPN Lu 300/456 Węgrów
1297 Okulus Tadeusz 1942-10-18 IPN Lu 300/941 Miedzna
1298 Oleksiński Stefan 1924-02-04 IPN Lu 300/455 Węgrów
1299 Olender Wiesław 1927-02-01 IPN Lu 300/1909 Siedlce
1300 Olesiewicz Jan 1947-01-02 IPN Lu 300/938 Wierzbno
1301 Oleszak Stanisław 1938-12-15 IPN Lu 300/1717 Suchożebry
1302 Oleszkiewicz Tadeusz 1922-12-29 IPN Lu 300/2053 Adamów
1303 Oljasz Piotr 1948-06-29 IPN Lu 300/453 Węgrów
1304 Olszewski Antoni 1928-02-28 IPN Lu 300/275 Siedlce
1305 Olszewski Henryk 1931-05-12 IPN Lu 300/2048 Adamów
1306 Ołtarzewski Władysław 1923-02-14 IPN Lu 300/276 Siedlce
1307 Onisazk Kazimierz 1933-03-13 IPN Lu 300/865 Łochów
1308 Opaliński Stanisław 1929-09-10 IPN Lu 300/277 Siedlce
1309 Orzechowski Jan 1942-10-20 IPN Lu 300/452 Węgrów
1310 Osial Mieczysław 1931-10-29 IPN Lu 300/278 Siedlce
1311 Osinka Wacław 1912-08-08 IPN Lu 300/2052 Adamów
1312 Osiński Mieczysław 1929-04-16 IPN Lu 300/1221 Siedlce
1313 Osiński Tadeusz 1928-10-28 IPN Lu 300/1222 Siedlce
1314 Osiorek Aleksander 1931-01-02 IPN Lu 300/2049 Adamów
1315 Oskroba Stanisław 1936-08-01 IPN Lu 300/1219 Łuków
1316 Ostrowski Andrzej 1952-10-24 IPN Lu 300/1884 Siedlce
1317 Ostrowski Czesław 1947-09-10 IPN Lu 300/451 Węgrów
1318 Ostrowski Henryk 1931-01-02 IPN Lu 300/1223 Siedlce
1319 Ostrowski Henryk 1934-07-20 IPN Lu 300/450 Węgrów/Stoczek
1320 Ostrowski Wiktor 1933-09-22 IPN Lu 300/449 Węgrów
1321 Ostrysz Stanisław 1929-02-16 IPN Lu 300/1225 Łuków
1322 Oszal Ignacy 1909-07-31 IPN Lu 300/2050 Adamów
1323 Oszczepaliński Witold 1945-05-15 IPN Lu 300/1737 Suchożebry
1324 Ośko Wiesław 1914-05-28 IPN Lu 300/1224 Siedlce
1325 Owsianko Henryk 1950-07-18 IPN Lu 300/447 Korytnica
1326 Owsianko Józef 1929-05-22 IPN Lu 300/448 Korytnica
1327 Owsianko Władysław 1944-01-01 IPN Lu 300/446 Węgrów
1328 Ozygała Józef 1933-03-10 IPN Lu 300/2051 Adamów
1329 Pachnik Eugeniusz 1928-07-08 IPN Lu 300/445 Węgrów
1330 Pachnik Wiesław 1954-08-14 IPN Lu 300/444 Węgrów/Wierzbno
1331 Paciorek Bolesław 1938-08-01 IPN Lu 300/397 Maciejowice
1332 Paciorek Kazimierz 1920-12-05 IPN Lu 300/1226 Siedlce
1333 Paciorek Ryszard 1934-03-28 IPN Lu 300/1882 Siedlce
1334 Paciorek Wiesław 1956-10-17 IPN Lu 300/393 Maciejowice
1335 Paczuska Wanda 1946-06-04 IPN Lu 300/443 Węgrów
1336 Paczuski Tadeusz 1930-01-01 IPN Lu 300/442 Węgrów
1337 Paczuski Zbigniew 1955-04-22 IPN Lu 300/1958 Mokobody
1338 Paderewski Wiesław 1947-04-22 IPN Lu 300/441 Miedzna
1339 Paderewski Włodzimier 1938-08-26 IPN Lu 300/1699 Siedlce
1340 Palica Marian 1924-03-20 IPN Lu 300/1227 Milanów
1341 Palica Stanisław 1927-01-10 IPN Lu 300/1228 Milanów
1342 Paliszka Stefan 1931-11-03 IPN Lu 300/1962 Siedlce
1343 Pankiewicz Henryk 1946-01-04 IPN Lu 300/440 Miedzna
1344 Pankiewicz Józef 1938-05-28 IPN Lu 300/439 Miedzna
1345 Panufnik Genowefa 1937-05-25 IPN Lu 300/438 Korytnica
1346 Panufnik Jacek 1962-11-22 IPN Lu 300/937 Miedzna
1347 Panutnik Władysław 1944-06-27 IPN Lu 300/436 Korytnica
1348 Paprota Marian 1936-02-17 IPN Lu 300/398 Maciejowice
1349 Parapura Alfred 1945-11-25 IPN Lu 300/1729 Suchożebry
1350 Parapura Zygmunt 1936-05-17 IPN Lu 300/435 Węgrów/Grębków
1351 Parys Stanisław 1947-07-27 IPN Lu 300/434 Węgrów
1352 Parys Władysław 1916-06-27 IPN Lu 300/863 Łochów
1353 Parzyszek Stanisław 1931-05-31 IPN Lu 300/2067 Przytoczno
1354 Pasek Tadeusz 1955-10-11 IPN Lu 300/432 Węgrów/Stoczek
1355 Pasik Karol 1959-08-20 IPN Lu 300/1192 Krzywda
1356 Paskudzki Aleksander 1925-06-21 IPN Lu 300/1229 Siedlce
1357 Pastor Stanisław 1930-02-05 IPN Lu 300/1230 Wiśniew
1358 Paszkiewicz Jacek 1940-01-25 IPN Lu 300/864 Łochów
1359 Paszkowski Stefan 1938-04-12 IPN Lu 300/1959 Siedlce
1360 Pasztor Kazimierz 1949-11-05 IPN Lu 300/1978 Siedlce
1361 Patyra Kazimierz 1961-03-04 IPN Lu 300/1881 Siedlce
1362 Pawelec Eugeniusz 1924-02-15 IPN Lu 300/1231 Łuków
1363 Pawelec Eugeniusz 1948-01-21 IPN Lu 300/396 Maciejowice
1364 Pawełczak Andrzej 1938-01-23 IPN Lu 300/1960 Siedlce
1365 Pawlak Marian 1929-01-23 IPN Lu 300/1232 Siedlce
1366 Pawlak Marian 1929-01-23 IPN Lu 300/1622 Siedlce
1367 Pawlak Stefan 1906-04-28 IPN Lu 300/1233 Łuków
1368 Pawłowski Franciszek 1909-06-26 IPN Lu 300/1234 Sokołów Podlaski
1369 Pawłowski Janusz 1959-08-02 IPN Lu 300/1777 Korczew
1370 Pawłowski Józef 1916-03-13 IPN Lu 300/1910 Siedlce
1371 Pawnuk Zbigniew 1950-05-12 IPN Lu 300/431 Węgrów
1372 Pazdyga Jan 1937-02-06 IPN Lu 300/430 Węgrów/Korytnica
1373 Pazdyga Jerzy 1935-05-15 IPN Lu 300/429 Węgrów
1374 Peciak Józef 1945-03-24 IPN Lu 300/466 Węgrów
1375 Peciak Wacław 1932-07-14 IPN Lu 300/428 Węgrów
1376 Pełka Stanisław 1934-03-17 IPN Lu 300/862 Łochów
1377 Pełka Stanisław 1945-12-10 IPN Lu 300/427 Węgrów
1378 Pemach Jan 1951-06-10 IPN Lu 300/425 Węgrów
1379 Pękacz Stanisław 1947-05-08 IPN Lu 300/426 Węgrów/Miedzna
1380 Piasecki Ryszard 1937-05-09 IPN Lu 300/424 Węgrów
1381 Piasecki Zygmunt 1952-07-12 IPN Lu 300/857 Łochów
1382 Piatek Jan 1948-02-15 IPN Lu 300/40 Węgrów
1383 Piątek Henryk 1940-04-15 IPN Lu 300/860 Łochów
1384 Piątek Marianna 1948-06-30 IPN Lu 300/39 Węgrów
1385 Piechota Józef 1934-09-08 IPN Lu 300/394 Świerże Górne
1386 Piechowiak Edward 1932-08-21 IPN Lu 300/1235 Siedlce
1387 Piekart Jerzy 1953-07-24 IPN Lu 300/1623 Siedlce
1388 Piekart Ryszard 1928-08-05 IPN Lu 300/422 Garwolin
1389 Piektu Halina 1946-10-08 IPN Lu 300/423 Węgrów
1390 Pielech Stanisław 1915-08-10 IPN Lu 300/50 Węgrów
1391 Pielech Wincenty 1938-02-27 IPN Lu 300/49 Węgrów
1392 Pieniak Henryk 1928-07-07 IPN Lu 300/1236 Siedlce
1393 Pieniak Krzysztof 1953-05-09 IPN Lu 300/48 Węgrów
1394 Pierzchanowski Bronisław 1904-09-20 IPN Lu 300/47 Węgrów
1395 Pieszczyński Marek 1950-11-22 IPN Lu 300/1961 Siedlce
1396 Pietliński Roman 1930-05-27 IPN Lu 300/861 Łochów
1397 Pietrak Emil 1950-02-19 IPN Lu 300/46 Węgrów
1398 Pietrak Janusz 1951-06-24 IPN Lu 300/45 Węgrów
1399 Pietrak Konstanty 1941-03-05 IPN Lu 300/44 Węgrów
1400 Pietrak Szczepan 1937-07-22 IPN Lu 300/43 Węgrów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz