Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1401PietrakWincentyna1939-08-17IPN Lu 300/42Węgrów
1402PietruszkaJan1949-11-30IPN Lu 300/2061Adamów
1403PietruszkaTadeusz1927-11-07IPN Lu 300/2063Adamów
1404PilarskiApolinary1930-11-10IPN Lu 300/1237Siedlce
1405PilawaBarbara1937-01-17IPN Lu 300/41Węgrów
1406PiotrowskaJanina1949-10-23IPN Lu 300/38Węgrów
1407PiotrowskiJanusz1937-09-15IPN Lu 300/37Węgrów
1408PiórkowskiPiotr1940-04-30IPN Lu 300/36Węgrów
1409PióroStanisław1902-02-15IPN Lu 300/858Łochów
1410PisańskiKazimierz1943-11-09IPN Lu 300/856Łochów
1411PiskorzTadeusz1949-01-11IPN Lu 300/1063Stoczek Łukowski
1412PiszczJadwiga1939-02-14IPN Lu 300/2056Adamów
1413PiszczLucjan1923-08-16IPN Lu 300/2064Adamów
1414PiśkiewiczLeszek1948-05-21IPN Lu 300/1883Siedlce
1415PiwekIgnacy1928-07-31IPN Lu 300/1238Siedlce
1416PiwońskaMaria1948-02-03IPN Lu 300/34Węgrów
1417PiwońskiZygmunt1923-07-05IPN Lu 300/33Węgrów
1418PleskotJan1929-11-22IPN Lu 300/1240Siedlce
1419PlewkaJan1913-07-10IPN Lu 300/2065Adamów
1420PliszkaFranciszek1929-01-13IPN Lu 300/32Węgrów
1421PliszkaHenryk1943-06-06IPN Lu 300/30Węgrów
1422PliszkaTadeusz1935-02-15IPN Lu 300/31Węgrów
1423PłatekCzesław1926-09-16IPN Lu 300/1239Stoczek Łukowski
1424PłusaMarian1931-07-20IPN Lu 300/1700Siedlce
1425PoczętyJan1948-01-21IPN Lu 300/29Węgrów
1426PoczętyMieczysław1928-11-24IPN Lu 300/28Węgrów
1427PodlesińskiJan1952-03-27IPN Lu 300/859Łochów
1428PodniesińskiMarian1947-03-15IPN Lu 300/1719Suchożebry
1429PodszusAndrzej1947-03-07IPN Lu 300/27Węgrów
1430PogońowskiTadeusz1925-07-01IPN Lu 300/1241Siedlce
1431PogorzelskiMarian1947-05-28IPN Lu 300/26Węgrów
1432PolakRoman1910-04-23IPN Lu 300/25Węgrów
1433PolakStanisław1920-06-07IPN Lu 300/399Kawęczyn
1434PolkiewiczTadeusz1933-12-03IPN Lu 300/1979Siedlce
1435PolkowskiJan1944-11-29IPN Lu 300/17Węgrów
1436PolkowskiJan1950-04-15IPN Lu 300/18Węgrów
1437PolkowskiStanisław1947-10-02IPN Lu 300/16Węgrów
1438PołaneckiSeweryn1948-01-09IPN Lu 300/24Węgrów
1439PoławskiJan1947-11-06IPN Lu 300/21Węgrów
1440PoławskiJanusz1953-03-13IPN Lu 300/20Węgrów
1441PoławskiTomasz1944-04-10IPN Lu 300/19Węgrów
1442PonikowskiFeliks1928-06-22IPN Lu 300/1242Siedlce
1443PonikowskiJan1939-11-13IPN Lu 300/2055Adamów
1444PonikowskiStanisław1933-09-27IPN Lu 300/2068Adamów
1445PonikowskiZygmunt1935-10-07IPN Lu 300/2060Adamów
1446PonikowskiZygmunt1936-08-16IPN Lu 300/2066Adamów
1447PońkowskiMieczysław1953-01-07IPN Lu 300/1197Stanin
1448PopekKazimierz1920-09-01IPN Lu 300/1738Suchożebry
1449PostekEugeniusz1936-07-29IPN Lu 300/15Węgrów
1450PostekHalina1924-11-21IPN Lu 300/14Węgrów
1451PostekJerzy1932-11-22IPN Lu 300/13Węgrów
1452PostekKazimierz1932-10-25IPN Lu 300/12Węgrów
1453PostekLeszek1949-02-20IPN Lu 300/11Węgrów
1454PowierzaElżbieta1948-01-24IPN Lu 300/10Węgrów
1455PowierzaRyszard1933-03-22IPN Lu 300/9Jadów
1456PowierzaWładysław1907-11-25IPN Lu 300/8Trawy
1457PrekuratMarian1930-07-21IPN Lu 300/1624Siedlce
1458ProkopiakWacław1914-05-10IPN Lu 300/1243Siedlce
1459ProkuratZbigniew1931-04-10IPN Lu 300/1244Siedlce
1460ProtasiukStanisław1936-03-02IPN Lu 300/1880Siedlce
1461PróchniewiczStanisław1933-02-10IPN Lu 300/2054Adamów
1462PrymkaKazimierz1929-03-01IPN Lu 300/1701Międzyrzec Podlaski
1463PrzegalińskiEugeniusz1953-08-18IPN Lu 300/7Węgrów
1464PrzewódzkaBogumiła1940-11-21IPN Lu 300/855Łochów
1465PrzybyszDariusz1957-09-16IPN Lu 300/1879Siedlce
1466PrzybyszMarian1927-07-15IPN Lu 300/1963Mokobody
1467PrzybyszStanisław1921-03-15IPN Lu 300/1245Łuków
1468PrzybyszWacław1913-03-23IPN Lu 300/1246Łuków
1469PrzybyszewskiCzesław1923-07-15IPN Lu 300/6Węgrów
1470PrzybyszewskiJan1947-07-20IPN Lu 300/5Węgrów
1471PrzyczkaWiesław1953-05-21IPN Lu 300/395Maciejowice
1472PrzytulskiStanisław1924-04-18IPN Lu 300/4Węgrów
1473PszkitHenryk1929-03-04IPN Lu 300/1247Siedlce
1474PucisElżbieta1951-02-05IPN Lu 300/1068Stoczek Łukowski
1475PucykMaria1934-08-01IPN Lu 300/3Węgrów
1476PucykStanisław1935-10-21IPN Lu 300/2Węgrów
1477PudełekJan1908-11-11IPN Lu 300/2058Adamów
1478PudełekKazimierz1939-08-17IPN Lu 300/2057Adamów
1479PuścianAniela1947-10-07IPN Lu 300/1Sadowne
1480PuścianCzesław1906-11-18IPN Lu 300/510Węgrów
1481PuścianRoman1917-02-06IPN Lu 300/509Węgrów
1482PuścianTadeusz1931-05-20IPN Lu 300/508Węgrów
1483PutkowskaAlicja1945-07-17IPN Lu 300/22Węgrów
1484PychaTadeusz1931-10-31IPN Lu 300/2059Adamów
1485PyckaBolesław1911-09-15IPN Lu 300/1248Krzywda
1486PylFranciszek1948-11-02IPN Lu 300/400Maciejowice
1487PyszczakJan1939-08-29IPN Lu 300/2062Adamów
1488PytlakJerzy1955-04-01IPN Lu 300/1702Siedlce
1489RabczyńskiRyszard1931-03-24IPN Lu 300/1964Siedlce
1490Rabińska-GąsiorekWiesława1949-03-27IPN Lu 300/507Węgrów
1491RabińskiKrzysztof1949-03-02IPN Lu 300/506Węgrów
1492RaczyńskiSzczepan1928-12-26IPN Lu 300/1249Siedlce
1493RadziejZbigniew1941-02-18IPN Lu 300/1075Gończyce
1494RadzikowskiJanusz1946-11-11IPN Lu 300/1911Siedlce
1495RadzikowskiSławomir1954-11-26IPN Lu 300/1878Mokobody
1496RadzimirskiEdward1931-10-15IPN Lu 300/1980Siedlce
1497RaganRoman1928-08-31IPN Lu 300/2070Łuków
1498RagusTadeusz1952-02-02IPN Lu 300/1079Trojanów
1499RakowskiJan1905-08-16IPN Lu 300/1074Ustronie Morskie
1500RapczewskiAleksy1948-06-05IPN Lu 300/505Węgrów
1501RapczewskiZbigniew1951-07-23IPN Lu 300/504Węgrów
1502RatajWacław1922-08-07IPN Lu 300/421Miastków
1503RatyńskiAndrzej1953-02-01IPN Lu 300/503Węgrów
1504RatyńskiJanusz1946-08-28IPN Lu 300/502Węgrów
1505RatyńskiJerzy1961-03-10IPN Lu 300/1877Siedlce
1506RatyńskiKrzysztof1953-03-08IPN Lu 300/500Węgrów
1507RatyńskiLeszek1930-06-05IPN Lu 300/501Węgrów
1508RatyńskiStanisław1932-07-06IPN Lu 300/1250Siedlce
1509RawaMateusz1950-04-29IPN Lu 300/1710Siedlce
1510RedaGrzegorz1951-01-01IPN Lu 300/2071Adamów
1511RedekMarian1920-01-24IPN Lu 300/499Węgrów
1512RedekStanisław1946-04-03IPN Lu 300/498Węgrów
1513RegulskiWincenty1951-02-06IPN Lu 300/419Pilawa
1514RękawekMaciej1950-02-24IPN Lu 300/420Os. Czechy
1515RodakBogdan1951-11-10IPN Lu 300/418Żelechów
1516RodakBolesław1931-09-15IPN Lu 300/417Kłoczew
1517RodakEdward1932-09-23IPN Lu 300/1081Trojanów
1518RogalaJadwiga1943-02-05IPN Lu 300/492Węgrów
1519RogalaJerzy1952-11-17IPN Lu 300/853Łochów
1520RogalaWiesław1933-04-13IPN Lu 300/491Węgrów
1521RogalskiAlfred1924-06-24IPN Lu 300/1082Trojanów
1522RogalskiZbigniew1950-04-05IPN Lu 300/1798Korczew
1523RogowiecWitold1934-09-22IPN Lu 300/1770Korczew
1524RogozińskiStanisław1913-05-01IPN Lu 300/2072Adamów
1525RogulskiBronisław1915-02-08IPN Lu 300/2073Zakępie
1526RogulskiKonrad1938-07-23IPN Lu 300/416Garwolin
1527RogulskiRyszard1956-12-09IPN Lu 300/2069Zakępie
1528RogulskiStefan1948-09-15IPN Lu 300/415Garwolin
1529RoguskaJadwiga1935-12-03IPN Lu 300/490Węgrów
1530RoguskiHenryk1920-11-16IPN Lu 300/489Węgrów
1531RoguskiMarian1907-10-29IPN Lu 300/488Węgrów
1532RoguskiRoman1945-03-18IPN Lu 300/487Węgrów
1533RoguskiStanisław1918-05-01IPN Lu 300/485Węgrów
1534RoguskiStanisław1946-05-08IPN Lu 300/486Węgrów
1535RoguskiWacław1924-03-15IPN Lu 300/484Węgrów
1536RoguszewskiTadeusz1920-03-16IPN Lu 300/483Węgrów
1537RolakHenryk1944-05-06IPN Lu 300/1087Maciejowice
1538RolińskiWłodzimier1931-04-30IPN Lu 300/414Garwolin
1539RomanekJerzy1936-03-26IPN Lu 300/413Pilawa
1540RomańczukZdzisław1941-01-01IPN Lu 300/1876Siedlce
1541RomańskaElżbieta1946-11-05IPN Lu 300/852Łochów
1542RombelJan1948-06-23IPN Lu 300/1076Sobienie-Jeziory
1543RosaEdward2029-05-15IPN Lu 300/1912Siedlce
1544RosaRyszard1946-06-13IPN Lu 300/412Pilawa
1545RosaZygmunt1927-08-04IPN Lu 300/482Korytnica
1546RosińskiMichał1949-08-28IPN Lu 300/481Węgrów
1547RoskoszRoman1911-12-14IPN Lu 300/480Węgrów
1548RosłaniecAleksander1913-01-11IPN Lu 300/411Garwolin
1549RosłaniecBolesław1925-10-23IPN Lu 300/410Kożuchów
1550RosłaniecStanisław1952-06-01IPN Lu 300/409Żelechów
1551RosłońEdmund1923-02-12IPN Lu 300/1251Łuków
1552RosołekJan1926-11-15IPN Lu 300/511Węgrów
1553RostekJan1944-07-20IPN Lu 300/479Węgrów
1554RostekKrzysztof1956-07-22IPN Lu 300/478Węgrów
1555RostekLucyna1945-07-27IPN Lu 300/477Węgrów
1556RostekMarek1949-08-04IPN Lu 300/476Węgrów
1557RoweckiJózef1940-12-01IPN Lu 300/851Łochów
1558RowickiJan1926-12-11IPN Lu 300/474Węgrów
1559RowickiJan1932-06-12IPN Lu 300/473Węgrów
1560RowickiKazimierz1943-06-26IPN Lu 300/475Korytnica
1561RozalskiWładysław1924-06-30IPN Lu 300/1252Siedlce
1562RozbickiFranciszek1933-11-27IPN Lu 300/1875Siedlce
1563RozumWłodzimier1938-04-04IPN Lu 300/408Garwolin
1564RóżańskiZenon1958-04-15IPN Lu 300/1088Maciejowice
1565RucińskiEugeniusz1928-12-01IPN Lu 300/1253Siedlce
1566RuckiAndrzej1946-03-29IPN Lu 300/1086Maciejowice
1567RudaśJanusz1949-08-02IPN Lu 300/472Węgrów
1568RudnickiJózef1935-10-05IPN Lu 300/1214Stanin
1569RudnikGrzegorz1958-05-25IPN Lu 300/854Łochów
1570RudnikJan1935-01-02IPN Lu 300/933Jadów
1571RudnikJanusz1951-01-27IPN Lu 300/471Węgrów
1572RudnikKazimierz1918-05-20IPN Lu 300/470Węgrów
1573RudnikStanisław1952-04-02IPN Lu 300/1083Trojanów
1574RudnikWładysław1949-09-18IPN Lu 300/1084Trojanów
1575RukatKrystyna1955-02-24IPN Lu 300/935Sadowne
1576RulakBronisław1935-01-05IPN Lu 300/407Garwolin
1577RumianekKazimierz1927-01-11IPN Lu 300/406Łaskarzew
1578RupertPiotr1914-07-28IPN Lu 300/934Wołomin
1579RusieckiStanisław1931-04-03IPN Lu 300/405Trojanów
1580RusinekJerzy1940-11-17IPN Lu 300/1965Siedlce
1581RuśkiewiczWładysław1927-03-11IPN Lu 300/469Węgrów
1582RutaMarian1969-01-07IPN Lu 300/404Łaskarzew
1583RutkowskiHenryk1928-01-02IPN Lu 300/1077Łaskarzew
1584RutkowskiJan1946-09-03IPN Lu 300/403Garwolin
1585RutkowskiJanusz1954-03-13IPN Lu 300/936Miedzna
1586RutkowskiMieczysław1943-09-19IPN Lu 300/1078Garwolin
1587RybackiFranciszek1905-11-09IPN Lu 300/1255Siedlce
1588RybakJózef1948-07-27IPN Lu 300/497Węgrów
1589RybakTadeusz1949-09-13IPN Lu 300/496Węgrów
1590RychlikAndrzej1954-09-05IPN Lu 300/495Węgrów
1591RyczkowskiHenryk1955-10-12IPN Lu 300/402Ząbkowice
1592RyczkowskiTadeusz1950-07-22IPN Lu 300/493Węgrów
1593RygielskiStanisław1904-05-30IPN Lu 300/401Garwolin
1594RykielLudwik1906-08-25IPN Lu 300/1256Pilawa
1595RymuzaHenryk1936-11-28IPN Lu 300/1721Suchożebry
1596RyszkowskiJózef1915-02-22IPN Lu 300/1085Ryki
1597RytelBarbara1959-07-18IPN Lu 300/932Miedzna
1598RzącaKrzysztof1947-08-19IPN Lu 300/468Węgrów
1599RzącaZuzanna1918-03-28IPN Lu 300/467Węgrów
1600RząrzewskiStanisław1911-09-10IPN Lu 300/1080Trojanów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz