Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodz. Akta IPN Miejscowość
1401 Pietrak Wincentyna 1939-08-17 IPN Lu 300/42 Węgrów
1402 Pietruszka Jan 1949-11-30 IPN Lu 300/2061 Adamów
1403 Pietruszka Tadeusz 1927-11-07 IPN Lu 300/2063 Adamów
1404 Pilarski Apolinary 1930-11-10 IPN Lu 300/1237 Siedlce
1405 Pilawa Barbara 1937-01-17 IPN Lu 300/41 Węgrów
1406 Piotrowska Janina 1949-10-23 IPN Lu 300/38 Węgrów
1407 Piotrowski Janusz 1937-09-15 IPN Lu 300/37 Węgrów
1408 Piórkowski Piotr 1940-04-30 IPN Lu 300/36 Węgrów
1409 Pióro Stanisław 1902-02-15 IPN Lu 300/858 Łochów
1410 Pisański Kazimierz 1943-11-09 IPN Lu 300/856 Łochów
1411 Piskorz Tadeusz 1949-01-11 IPN Lu 300/1063 Stoczek Łukowski
1412 Piszcz Jadwiga 1939-02-14 IPN Lu 300/2056 Adamów
1413 Piszcz Lucjan 1923-08-16 IPN Lu 300/2064 Adamów
1414 Piśkiewicz Leszek 1948-05-21 IPN Lu 300/1883 Siedlce
1415 Piwek Ignacy 1928-07-31 IPN Lu 300/1238 Siedlce
1416 Piwońska Maria 1948-02-03 IPN Lu 300/34 Węgrów
1417 Piwoński Zygmunt 1923-07-05 IPN Lu 300/33 Węgrów
1418 Pleskot Jan 1929-11-22 IPN Lu 300/1240 Siedlce
1419 Plewka Jan 1913-07-10 IPN Lu 300/2065 Adamów
1420 Pliszka Franciszek 1929-01-13 IPN Lu 300/32 Węgrów
1421 Pliszka Henryk 1943-06-06 IPN Lu 300/30 Węgrów
1422 Pliszka Tadeusz 1935-02-15 IPN Lu 300/31 Węgrów
1423 Płatek Czesław 1926-09-16 IPN Lu 300/1239 Stoczek Łukowski
1424 Płusa Marian 1931-07-20 IPN Lu 300/1700 Siedlce
1425 Poczęty Jan 1948-01-21 IPN Lu 300/29 Węgrów
1426 Poczęty Mieczysław 1928-11-24 IPN Lu 300/28 Węgrów
1427 Podlesiński Jan 1952-03-27 IPN Lu 300/859 Łochów
1428 Podniesiński Marian 1947-03-15 IPN Lu 300/1719 Suchożebry
1429 Podszus Andrzej 1947-03-07 IPN Lu 300/27 Węgrów
1430 Pogońowski Tadeusz 1925-07-01 IPN Lu 300/1241 Siedlce
1431 Pogorzelski Marian 1947-05-28 IPN Lu 300/26 Węgrów
1432 Polak Roman 1910-04-23 IPN Lu 300/25 Węgrów
1433 Polak Stanisław 1920-06-07 IPN Lu 300/399 Kawęczyn
1434 Polkiewicz Tadeusz 1933-12-03 IPN Lu 300/1979 Siedlce
1435 Polkowski Jan 1944-11-29 IPN Lu 300/17 Węgrów
1436 Polkowski Jan 1950-04-15 IPN Lu 300/18 Węgrów
1437 Polkowski Stanisław 1947-10-02 IPN Lu 300/16 Węgrów
1438 Połanecki Seweryn 1948-01-09 IPN Lu 300/24 Węgrów
1439 Poławski Jan 1947-11-06 IPN Lu 300/21 Węgrów
1440 Poławski Janusz 1953-03-13 IPN Lu 300/20 Węgrów
1441 Poławski Tomasz 1944-04-10 IPN Lu 300/19 Węgrów
1442 Ponikowski Feliks 1928-06-22 IPN Lu 300/1242 Siedlce
1443 Ponikowski Jan 1939-11-13 IPN Lu 300/2055 Adamów
1444 Ponikowski Stanisław 1933-09-27 IPN Lu 300/2068 Adamów
1445 Ponikowski Zygmunt 1935-10-07 IPN Lu 300/2060 Adamów
1446 Ponikowski Zygmunt 1936-08-16 IPN Lu 300/2066 Adamów
1447 Pońkowski Mieczysław 1953-01-07 IPN Lu 300/1197 Stanin
1448 Popek Kazimierz 1920-09-01 IPN Lu 300/1738 Suchożebry
1449 Postek Eugeniusz 1936-07-29 IPN Lu 300/15 Węgrów
1450 Postek Halina 1924-11-21 IPN Lu 300/14 Węgrów
1451 Postek Jerzy 1932-11-22 IPN Lu 300/13 Węgrów
1452 Postek Kazimierz 1932-10-25 IPN Lu 300/12 Węgrów
1453 Postek Leszek 1949-02-20 IPN Lu 300/11 Węgrów
1454 Powierza Elżbieta 1948-01-24 IPN Lu 300/10 Węgrów
1455 Powierza Ryszard 1933-03-22 IPN Lu 300/9 Jadów
1456 Powierza Władysław 1907-11-25 IPN Lu 300/8 Trawy
1457 Prekurat Marian 1930-07-21 IPN Lu 300/1624 Siedlce
1458 Prokopiak Wacław 1914-05-10 IPN Lu 300/1243 Siedlce
1459 Prokurat Zbigniew 1931-04-10 IPN Lu 300/1244 Siedlce
1460 Protasiuk Stanisław 1936-03-02 IPN Lu 300/1880 Siedlce
1461 Próchniewicz Stanisław 1933-02-10 IPN Lu 300/2054 Adamów
1462 Prymka Kazimierz 1929-03-01 IPN Lu 300/1701 Międzyrzec Podlaski
1463 Przegaliński Eugeniusz 1953-08-18 IPN Lu 300/7 Węgrów
1464 Przewódzka Bogumiła 1940-11-21 IPN Lu 300/855 Łochów
1465 Przybysz Dariusz 1957-09-16 IPN Lu 300/1879 Siedlce
1466 Przybysz Marian 1927-07-15 IPN Lu 300/1963 Mokobody
1467 Przybysz Stanisław 1921-03-15 IPN Lu 300/1245 Łuków
1468 Przybysz Wacław 1913-03-23 IPN Lu 300/1246 Łuków
1469 Przybyszewski Czesław 1923-07-15 IPN Lu 300/6 Węgrów
1470 Przybyszewski Jan 1947-07-20 IPN Lu 300/5 Węgrów
1471 Przyczka Wiesław 1953-05-21 IPN Lu 300/395 Maciejowice
1472 Przytulski Stanisław 1924-04-18 IPN Lu 300/4 Węgrów
1473 Pszkit Henryk 1929-03-04 IPN Lu 300/1247 Siedlce
1474 Pucis Elżbieta 1951-02-05 IPN Lu 300/1068 Stoczek Łukowski
1475 Pucyk Maria 1934-08-01 IPN Lu 300/3 Węgrów
1476 Pucyk Stanisław 1935-10-21 IPN Lu 300/2 Węgrów
1477 Pudełek Jan 1908-11-11 IPN Lu 300/2058 Adamów
1478 Pudełek Kazimierz 1939-08-17 IPN Lu 300/2057 Adamów
1479 Puścian Aniela 1947-10-07 IPN Lu 300/1 Sadowne
1480 Puścian Czesław 1906-11-18 IPN Lu 300/510 Węgrów
1481 Puścian Roman 1917-02-06 IPN Lu 300/509 Węgrów
1482 Puścian Tadeusz 1931-05-20 IPN Lu 300/508 Węgrów
1483 Putkowska Alicja 1945-07-17 IPN Lu 300/22 Węgrów
1484 Pycha Tadeusz 1931-10-31 IPN Lu 300/2059 Adamów
1485 Pycka Bolesław 1911-09-15 IPN Lu 300/1248 Krzywda
1486 Pyl Franciszek 1948-11-02 IPN Lu 300/400 Maciejowice
1487 Pyszczak Jan 1939-08-29 IPN Lu 300/2062 Adamów
1488 Pytlak Jerzy 1955-04-01 IPN Lu 300/1702 Siedlce
1489 Rabczyński Ryszard 1931-03-24 IPN Lu 300/1964 Siedlce
1490 Rabińska-Gąsiorek Wiesława 1949-03-27 IPN Lu 300/507 Węgrów
1491 Rabiński Krzysztof 1949-03-02 IPN Lu 300/506 Węgrów
1492 Raczyński Szczepan 1928-12-26 IPN Lu 300/1249 Siedlce
1493 Radziej Zbigniew 1941-02-18 IPN Lu 300/1075 Gończyce
1494 Radzikowski Janusz 1946-11-11 IPN Lu 300/1911 Siedlce
1495 Radzikowski Sławomir 1954-11-26 IPN Lu 300/1878 Mokobody
1496 Radzimirski Edward 1931-10-15 IPN Lu 300/1980 Siedlce
1497 Ragan Roman 1928-08-31 IPN Lu 300/2070 Łuków
1498 Ragus Tadeusz 1952-02-02 IPN Lu 300/1079 Trojanów
1499 Rakowski Jan 1905-08-16 IPN Lu 300/1074 Ustronie Morskie
1500 Rapczewski Aleksy 1948-06-05 IPN Lu 300/505 Węgrów
1501 Rapczewski Zbigniew 1951-07-23 IPN Lu 300/504 Węgrów
1502 Rataj Wacław 1922-08-07 IPN Lu 300/421 Miastków
1503 Ratyński Andrzej 1953-02-01 IPN Lu 300/503 Węgrów
1504 Ratyński Janusz 1946-08-28 IPN Lu 300/502 Węgrów
1505 Ratyński Jerzy 1961-03-10 IPN Lu 300/1877 Siedlce
1506 Ratyński Krzysztof 1953-03-08 IPN Lu 300/500 Węgrów
1507 Ratyński Leszek 1930-06-05 IPN Lu 300/501 Węgrów
1508 Ratyński Stanisław 1932-07-06 IPN Lu 300/1250 Siedlce
1509 Rawa Mateusz 1950-04-29 IPN Lu 300/1710 Siedlce
1510 Reda Grzegorz 1951-01-01 IPN Lu 300/2071 Adamów
1511 Redek Marian 1920-01-24 IPN Lu 300/499 Węgrów
1512 Redek Stanisław 1946-04-03 IPN Lu 300/498 Węgrów
1513 Regulski Wincenty 1951-02-06 IPN Lu 300/419 Pilawa
1514 Rękawek Maciej 1950-02-24 IPN Lu 300/420 Os. Czechy
1515 Rodak Bogdan 1951-11-10 IPN Lu 300/418 Żelechów
1516 Rodak Bolesław 1931-09-15 IPN Lu 300/417 Kłoczew
1517 Rodak Edward 1932-09-23 IPN Lu 300/1081 Trojanów
1518 Rogala Jadwiga 1943-02-05 IPN Lu 300/492 Węgrów
1519 Rogala Jerzy 1952-11-17 IPN Lu 300/853 Łochów
1520 Rogala Wiesław 1933-04-13 IPN Lu 300/491 Węgrów
1521 Rogalski Alfred 1924-06-24 IPN Lu 300/1082 Trojanów
1522 Rogalski Zbigniew 1950-04-05 IPN Lu 300/1798 Korczew
1523 Rogowiec Witold 1934-09-22 IPN Lu 300/1770 Korczew
1524 Rogoziński Stanisław 1913-05-01 IPN Lu 300/2072 Adamów
1525 Rogulski Bronisław 1915-02-08 IPN Lu 300/2073 Zakępie
1526 Rogulski Konrad 1938-07-23 IPN Lu 300/416 Garwolin
1527 Rogulski Ryszard 1956-12-09 IPN Lu 300/2069 Zakępie
1528 Rogulski Stefan 1948-09-15 IPN Lu 300/415 Garwolin
1529 Roguska Jadwiga 1935-12-03 IPN Lu 300/490 Węgrów
1530 Roguski Henryk 1920-11-16 IPN Lu 300/489 Węgrów
1531 Roguski Marian 1907-10-29 IPN Lu 300/488 Węgrów
1532 Roguski Roman 1945-03-18 IPN Lu 300/487 Węgrów
1533 Roguski Stanisław 1918-05-01 IPN Lu 300/485 Węgrów
1534 Roguski Stanisław 1946-05-08 IPN Lu 300/486 Węgrów
1535 Roguski Wacław 1924-03-15 IPN Lu 300/484 Węgrów
1536 Roguszewski Tadeusz 1920-03-16 IPN Lu 300/483 Węgrów
1537 Rolak Henryk 1944-05-06 IPN Lu 300/1087 Maciejowice
1538 Roliński Włodzimier 1931-04-30 IPN Lu 300/414 Garwolin
1539 Romanek Jerzy 1936-03-26 IPN Lu 300/413 Pilawa
1540 Romańczuk Zdzisław 1941-01-01 IPN Lu 300/1876 Siedlce
1541 Romańska Elżbieta 1946-11-05 IPN Lu 300/852 Łochów
1542 Rombel Jan 1948-06-23 IPN Lu 300/1076 Sobienie-Jeziory
1543 Rosa Edward 2029-05-15 IPN Lu 300/1912 Siedlce
1544 Rosa Ryszard 1946-06-13 IPN Lu 300/412 Pilawa
1545 Rosa Zygmunt 1927-08-04 IPN Lu 300/482 Korytnica
1546 Rosiński Michał 1949-08-28 IPN Lu 300/481 Węgrów
1547 Roskosz Roman 1911-12-14 IPN Lu 300/480 Węgrów
1548 Rosłaniec Aleksander 1913-01-11 IPN Lu 300/411 Garwolin
1549 Rosłaniec Bolesław 1925-10-23 IPN Lu 300/410 Kożuchów
1550 Rosłaniec Stanisław 1952-06-01 IPN Lu 300/409 Żelechów
1551 Rosłoń Edmund 1923-02-12 IPN Lu 300/1251 Łuków
1552 Rosołek Jan 1926-11-15 IPN Lu 300/511 Węgrów
1553 Rostek Jan 1944-07-20 IPN Lu 300/479 Węgrów
1554 Rostek Krzysztof 1956-07-22 IPN Lu 300/478 Węgrów
1555 Rostek Lucyna 1945-07-27 IPN Lu 300/477 Węgrów
1556 Rostek Marek 1949-08-04 IPN Lu 300/476 Węgrów
1557 Rowecki Józef 1940-12-01 IPN Lu 300/851 Łochów
1558 Rowicki Jan 1926-12-11 IPN Lu 300/474 Węgrów
1559 Rowicki Jan 1932-06-12 IPN Lu 300/473 Węgrów
1560 Rowicki Kazimierz 1943-06-26 IPN Lu 300/475 Korytnica
1561 Rozalski Władysław 1924-06-30 IPN Lu 300/1252 Siedlce
1562 Rozbicki Franciszek 1933-11-27 IPN Lu 300/1875 Siedlce
1563 Rozum Włodzimier 1938-04-04 IPN Lu 300/408 Garwolin
1564 Różański Zenon 1958-04-15 IPN Lu 300/1088 Maciejowice
1565 Ruciński Eugeniusz 1928-12-01 IPN Lu 300/1253 Siedlce
1566 Rucki Andrzej 1946-03-29 IPN Lu 300/1086 Maciejowice
1567 Rudaś Janusz 1949-08-02 IPN Lu 300/472 Węgrów
1568 Rudnicki Józef 1935-10-05 IPN Lu 300/1214 Stanin
1569 Rudnik Grzegorz 1958-05-25 IPN Lu 300/854 Łochów
1570 Rudnik Jan 1935-01-02 IPN Lu 300/933 Jadów
1571 Rudnik Janusz 1951-01-27 IPN Lu 300/471 Węgrów
1572 Rudnik Kazimierz 1918-05-20 IPN Lu 300/470 Węgrów
1573 Rudnik Stanisław 1952-04-02 IPN Lu 300/1083 Trojanów
1574 Rudnik Władysław 1949-09-18 IPN Lu 300/1084 Trojanów
1575 Rukat Krystyna 1955-02-24 IPN Lu 300/935 Sadowne
1576 Rulak Bronisław 1935-01-05 IPN Lu 300/407 Garwolin
1577 Rumianek Kazimierz 1927-01-11 IPN Lu 300/406 Łaskarzew
1578 Rupert Piotr 1914-07-28 IPN Lu 300/934 Wołomin
1579 Rusiecki Stanisław 1931-04-03 IPN Lu 300/405 Trojanów
1580 Rusinek Jerzy 1940-11-17 IPN Lu 300/1965 Siedlce
1581 Ruśkiewicz Władysław 1927-03-11 IPN Lu 300/469 Węgrów
1582 Ruta Marian 1969-01-07 IPN Lu 300/404 Łaskarzew
1583 Rutkowski Henryk 1928-01-02 IPN Lu 300/1077 Łaskarzew
1584 Rutkowski Jan 1946-09-03 IPN Lu 300/403 Garwolin
1585 Rutkowski Janusz 1954-03-13 IPN Lu 300/936 Miedzna
1586 Rutkowski Mieczysław 1943-09-19 IPN Lu 300/1078 Garwolin
1587 Rybacki Franciszek 1905-11-09 IPN Lu 300/1255 Siedlce
1588 Rybak Józef 1948-07-27 IPN Lu 300/497 Węgrów
1589 Rybak Tadeusz 1949-09-13 IPN Lu 300/496 Węgrów
1590 Rychlik Andrzej 1954-09-05 IPN Lu 300/495 Węgrów
1591 Ryczkowski Henryk 1955-10-12 IPN Lu 300/402 Ząbkowice
1592 Ryczkowski Tadeusz 1950-07-22 IPN Lu 300/493 Węgrów
1593 Rygielski Stanisław 1904-05-30 IPN Lu 300/401 Garwolin
1594 Rykiel Ludwik 1906-08-25 IPN Lu 300/1256 Pilawa
1595 Rymuza Henryk 1936-11-28 IPN Lu 300/1721 Suchożebry
1596 Ryszkowski Józef 1915-02-22 IPN Lu 300/1085 Ryki
1597 Rytel Barbara 1959-07-18 IPN Lu 300/932 Miedzna
1598 Rząca Krzysztof 1947-08-19 IPN Lu 300/468 Węgrów
1599 Rząca Zuzanna 1918-03-28 IPN Lu 300/467 Węgrów
1600 Rząrzewski Stanisław 1911-09-10 IPN Lu 300/1080 Trojanów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz