Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodz. Akta IPN Miejscowość
801 Kopeć Jan 1932-02-26 IPN Lu 300/1191 Stanin
802 Kopeć Tadeusz 1925-03-12 IPN Lu 300/906 Łuków
803 Korczak Jan 1926-10-02 IPN Lu 300/907 Siedlce
804 Korczak Mieczysław 1949-05-19 IPN Lu 300/730 Węgrów
805 Korczak Stefan 1946-07-17 IPN Lu 300/729 Węgrów
806 Kordys Henryk 1927-04-08 IPN Lu 300/908 Siedlce
807 Korgol Władysław 1930-06-28 IPN Lu 300/1376 Łaskarzew
808 Korniluk Czesław 1937-04-27 IPN Lu 300/1672 Siedlce
809 Korpowicz Henryk 1911-01-08 IPN Lu 300/1599 Siedlce
810 Korycki Czesław 1947-09-19 IPN Lu 300/1378 Łaskarzew
811 Korycki Marian 1943-02-24 IPN Lu 300/1377 Łaskarzew
812 Korzeniewski Kazimierz 1925-03-18 IPN Lu 300/728 Węgrów
813 Korzeniewski Wacław 1924-05-20 IPN Lu 300/1673 Siedlce
814 Korzonek Stanisław 1944-10-31 IPN Lu 300/1112 Maciejowice
815 Kosak Jan 1933-03-03 IPN Lu 300/2021 Adamów
816 Kosak Walerian 1930-12-12 IPN Lu 300/2008 Adamów
817 Kosek Franciszek 1926-10-12 IPN Lu 300/1696 Siedlce
818 Kosel Stanisław 1926-05-03 IPN Lu 300/909 Siedlce
819 Kosicki Janusz 1957-05-05 IPN Lu 300/1110 Maciejowice
820 Kosicki Janusz 1957-05-05 IPN Lu 300/1113 Maciejowice
821 Kosicki Karol 1953-11-04 IPN Lu 300/1114 Maciejowice
822 Kosieradzki Jerzy 1951-04-09 IPN Lu 300/1718 Suchożebry
823 Kosiorek Józef 1915-07-27 IPN Lu 300/727 Węgrów
824 Kosiorek Kazimierz 1930-08-15 IPN Lu 300/1390 Trojanów
825 Kosiorek Marian 1920-09-17 IPN Lu 300/726 Wyszków
826 Kosiorek Ryszard 1928-10-28 IPN Lu 300/910 Siedlce
827 Kosiorek Sławomir 1949-04-15 IPN Lu 300/724 Węgrów
828 Kosiorek Stanisław 1951-02-02 IPN Lu 300/725 Węgrów
829 Kosiorek Zenobiusz 1924-07-08 IPN Lu 300/723 Stara Wieś
830 Kosiorek Zygmunt 1958-01-02 IPN Lu 300/1830 Siedlce
831 Kostka Jan 1928-07-08 IPN Lu 300/721 Roguszyn
832 Kostka Marian 1942-03-01 IPN Lu 300/722 Wierzbno
833 Kostrzewa Franciszek 1948-09-01 IPN Lu 300/720 Węgrów
834 Kostusiewicz Mieczysław 1925-04-01 IPN Lu 300/911 Siedlce
835 Kostyra Jan 1914-03-06 IPN Lu 300/279 Siedlce
836 Kostyra Jan 1942-08-12 IPN Lu 300/1405 Borowie
837 Kostyra Józef 1932-06-12 IPN Lu 300/280 Kłoczew
838 Kosut Andrzej 1904-11-20 IPN Lu 300/2022 Adamów
839 Kosycarz Stanisław 1931-06-06 IPN Lu 300/281 Trojanów
840 Kosyl Jerzy 1928-09-28 IPN Lu 300/912 Siedlce
841 Kosyra Władysław 1931-10-06 IPN Lu 300/282 Kłoczew
842 Koszewski Czesław 1916-08-17 IPN Lu 300/719 Roguszyn
843 Koszewski Ferdynand 1916-10-10 IPN Lu 300/718 Borzychy
844 Koszewski Jerzy 1948-04-11 IPN Lu 300/717 Węgrów
845 Koszewski Romuald 1923-02-08 IPN Lu 300/913 Siedlce
846 Koszewski Stanisław 1921-11-09 IPN Lu 300/716 Węgrów
847 Koszyk Zbigniew 1954-01-22 IPN Lu 300/715 Węgrów
848 Kot Marian 1937-11-12 IPN Lu 300/1187 Stanin
849 Kot Ryszard 1927-07-07 IPN Lu 300/283 Garwolin
850 Kotas Marian 1953-07-13 IPN Lu 300/284 Pilawa
851 Kotowski Sławomir 1961-08-13 IPN Lu 300/1829 Siedlce
852 Kowalczyk Andrzej 1950-09-09 IPN Lu 300/714 Sadowne
853 Kowalczyk Andrzej 1954-04-17 IPN Lu 300/285 Sobolew
854 Kowalczyk Edward 1954-05-03 IPN Lu 300/713 Stoczek
855 Kowalczyk Franciszek 1927-09-07 IPN Lu 300/914 Siedlce
856 Kowalczyk Franciszek 1945-01-29 IPN Lu 300/712 Wierzbno
857 Kowalczyk Henryk 1920-09-01 IPN Lu 300/1421 Wilga
858 Kowalczyk Henryk 1929-08-20 IPN Lu 300/286 Trojanów
859 Kowalczyk Jan 1934-11-27 IPN Lu 300/1674 Siedlce
860 Kowalczyk Józef 1924-01-02 IPN Lu 300/711 Borzychy
861 Kowalczyk Kazimierz 1927-09-05 IPN Lu 300/1725 Suchożebry
862 Kowalczyk Lucyna 1948-07-01 IPN Lu 300/710 Korytnica
863 Kowalczyk Mieczysław 1944-03-01 IPN Lu 300/1828 Skórzec
864 Kowalczyk Roman 1946-12-10 IPN Lu 300/709 Miedzna
865 Kowalczyk Ryszard 1939-03-11 IPN Lu 300/287 Trojanów
866 Kowalczyk Seweryn 1939-07-31 IPN Lu 300/708 Wierzbno
867 Kowalczyk Stanisław 1948-05-04 IPN Lu 300/707 Kołodziąż
868 Kowalczyk Stanisław 1951-02-06 IPN Lu 300/1115 Maciejowice
869 Kowalczyk Stefan 1949-07-23 IPN Lu 300/706 Sadowne
870 Kowalczyk Tadeusz 1937-03-15 IPN Lu 300/288 Goleniów
871 Kowalczyk Tadeusz 1943-07-02 IPN Lu 300/1406 Borowie
872 Kowalczyk Władysław 1933-03-10 IPN Lu 300/289 Sobolew
873 Kowalczyk Władysław 1953-09-02 IPN Lu 300/1391 Trojanów
874 Kowalczyk Zygmunt 1948-04-05 IPN Lu 300/290 Trojanów
875 Kowalik Czesław 1933-11-12 IPN Lu 300/1925 Siedlce
876 Kowalik Krzysztof 1944-08-09 IPN Lu 300/291 Kłoczew
877 Kowalik-Rychlik Danuta 1942-02-15 IPN Lu 300/494 Węgrów
878 Kowalski Alfred 1919-12-07 IPN Lu 300/292 Gaworowo
879 Kowalski Andrzej 1933-10-20 IPN Lu 300/704 Sadowne
880 Kowalski Czesław 1926-09-06 IPN Lu 300/915 Łuków
881 Kowalski Eugeniusz 1938-07-30 IPN Lu 300/293 Ryki
882 Kowalski Franciszek 1910-05-12 IPN Lu 300/705 Trawy
883 Kowalski Jerzy 1951-06-14 IPN Lu 300/294 Łaskarzew
884 Kowalski Józef 1953-03-15 IPN Lu 300/295 Garwolin
885 Kowalski Marian 1936-07-03 IPN Lu 300/1407 Garwolin
886 Kowalski Ryszard 1948-03-26 IPN Lu 300/1410 Wilga
887 Kowalski Wiesław 1949-11-03 IPN Lu 300/296 Garwolin
888 Kownacki Jerzy 1934-03-17 IPN Lu 300/1392 Trojanów
889 Kozaryna Bogusław 1953-10-03 IPN Lu 300/703 Miedzna
890 Kozieł Józef 1907-05-16 IPN Lu 300/916 Siedlce
891 Kozikowski Stanisław 1946-04-09 IPN Lu 300/331 Łaskarzew
892 Kozioł Alfred 1945-11-07 IPN Lu 300/702 Węgrów
893 Kozioł Jacek 1965-07-05 IPN Lu 300/701 Węgrów
894 Kozioł Janusz 1947-10-14 IPN Lu 300/700 Węgrów
895 Kozioł Michał 1924-05-11 IPN Lu 300/699 Węgrów
896 Kozioł Piotr 1929-01-02 IPN Lu 300/698 Węgrów
897 Kozioł Ryszard 1940-01-03 IPN Lu 300/1393 Trojanów
898 Kozioł Stanisław 1942-07-26 IPN Lu 300/1746 Suchożebry
899 Kozyra Kazimierz 1946-06-19 IPN Lu 300/297 Ostrów Lubelski
900 Krasieńko Jerzy 1930-06-20 IPN Lu 300/537 Węgrów
901 Krasiński Edward 1949-02-28 IPN Lu 300/298 Garwolin
902 Krasiński Jan 1949-06-28 IPN Lu 300/299 Garwolin
903 Krasnodębski Andrzej 1953-04-13 IPN Lu 300/1827 Siedlce
904 Krasnodębski Józef 1936-03-28 IPN Lu 300/1712 Suchożebry
905 Krasnowski Witold 1946-07-04 IPN Lu 300/1825 Siedlce
906 Krasowski Jerzy 1931-10-01 IPN Lu 300/1906 Siedlce
907 Krasowski Stanisław 1952-05-15 IPN Lu 300/1713 Suchożebry
908 Krasowski Stefan 1959-09-02 IPN Lu 300/697 Grębków
909 Krasuski Antoni 1925-01-17 IPN Lu 300/1675 Siedlce
910 Krasuski Czesław 1935-09-11 IPN Lu 300/1760 Korczew
911 Krasuski Jan 1927-11-12 IPN Lu 300/1600 Siedlce
912 Kraszewska Halina 1928-01-08 IPN Lu 300/696 Stara Wieś
913 Krauze Paweł 1931-11-05 IPN Lu 300/1380 Puławy
914 Krawczyk Kazimierz 1939-08-11 IPN Lu 300/300 Garwolin
915 Krawczyk Stanisław 1949-04-21 IPN Lu 300/1374 Łaskarzew
916 Krawczyk Zdzisław 1925-03-12 IPN Lu 300/695 Sadowne
917 Kresa Jan 1951-01-27 IPN Lu 300/694 Węgrów
918 Kresa Tadeusz 1948-07-05 IPN Lu 300/693 Węgrów
919 Kresa Władysław 1919-10-23 IPN Lu 300/692 Węgrów
920 Kręcisz Stanisław 1947-10-23 IPN Lu 300/301 Pilawa
921 Król Jerzy 1948-09-04 IPN Lu 300/302 Kłoczew
922 Król Tadeusz 1951-08-17 IPN Lu 300/303 Kłoczew
923 Król Władysław 1918-03-03 IPN Lu 300/917 Łuków
924 Król Zygmunt 1929-02-02 IPN Lu 300/918 Łuków
925 Królak Józef 1916-09-02 IPN Lu 300/691 Korytnica
926 Królak Stanisław 1934-08-22 IPN Lu 300/690 Stara Wieś
927 Królikowski Tadeusz 1951-10-05 IPN Lu 300/689 Grębków
928 Kruk Czesław 1925-06-20 IPN Lu 300/919 Łuków
929 Krupa Antoni 1924-04-10 IPN Lu 300/1381 Łaskarzew
930 Krupa Antoni 1936-06-04 IPN Lu 300/688 Stoczek
931 Krupa Jan 1926-12-10 IPN Lu 300/304 Garwolin
932 Krupa Kazimierz 1951-06-07 IPN Lu 300/1824 Siedlce
933 Krupa Waldemar 1958-04-26 IPN Lu 300/305 Garwolin
934 Krupa Zbigniew 1947-11-07 IPN Lu 300/306 Garwolin
935 Krupa Zygmunt 1926-08-12 IPN Lu 300/307 Garwolin
936 Krupiński Edmund 1931-12-01 IPN Lu 300/1394 Trojanów
937 Krusiewicz Jan 1919-08-03 IPN Lu 300/920 Siedlce
938 Krusiewicz Zygmunt 1927-09-10 IPN Lu 300/921 Siedlce
939 Kruszelnicki Józef 1926-08-19 IPN Lu 300/308 Garwolin
940 Kruszewski Jan 1927-03-01 IPN Lu 300/687 Korytnica
941 Kruszewski Zygmunt 1938-09-20 IPN Lu 300/1477 Korytnica
942 Kruś Józef 1950-02-28 IPN Lu 300/1823 Siedlce
943 Kryczka Jan 1930-02-01 IPN Lu 300/312 Kłoczew
944 Krygiel Czesław 1936-08-22 IPN Lu 300/309 Garwolin
945 Kryjak Wacław 1920-01-01 IPN Lu 300/922 Łuków
946 Krysiak Wacław 1923-09-26 IPN Lu 300/1822 Siedlce
947 Krystosiak Jan 1954-03-29 IPN Lu 300/1821 Siedlce
948 Krystosiak Stanisław 1927-03-20 IPN Lu 300/923 Siedlce
949 Krzemiński Edward 1929-09-02 IPN Lu 300/1476 Węgrów
950 Krzemiński Mieczysław 1949-04-27 IPN Lu 300/1395 Trojanów
951 Krzewiak Władysław 1921-09-23 IPN Lu 300/1676 Siedlce
952 Krzewiński Władysław 1951-01-01 IPN Lu 300/1475 Wierzbno
953 Krzymowski Wiesław 1929-05-15 IPN Lu 300/924 Siedlce
954 Krzysztoszek Leszek 1944-08-05 IPN Lu 300/1408 Wilga
955 Krzyśpiak Bolesław 1903-07-24 IPN Lu 300/310 Kraśnik
956 Krzyśpiak Zbigniew 1967-09-22 IPN Lu 300/311 Garwolin
957 Krzywoń Jan 1941-02-08 IPN Lu 300/1396 Trojanów
958 Krzyziński Jan 1935-01-08 IPN Lu 300/2012 Adamów
959 Księżopolski Henryk 1951-07-28 IPN Lu 300/1734 Suchożebry
960 Księżopolski Jacek 1949-08-05 IPN Lu 300/1473 Węgrów
961 Księżopolski Józef 1945-01-10 IPN Lu 300/1820 Siedlce
962 Ksionek Stanisław 1930-01-01 IPN Lu 300/925 Siedlce
963 Ksybek Stanisław 1924-03-22 IPN Lu 300/1474 Węgrów
964 Kuba Stanisław 1948-07-23 IPN Lu 300/1472 Wołomin
965 Kublik Edward 1934-03-27 IPN Lu 300/1677 Siedlce
966 Kucharczyk Jerzy 1946-02-13 IPN Lu 300/313 Kłoczew
967 Kucharczyk Tadeusz 1953-02-08 IPN Lu 300/314 Kłoczew
968 Kucharek Jan 1930-05-15 IPN Lu 300/1470 Sadowne
969 Kucharek Józef 1927-02-08 IPN Lu 300/1469 Węgrów
970 Kucharski Jan 1929-04-12 IPN Lu 300/1170 Łuków
971 Kucharski Stanisław 1919-04-08 IPN Lu 300/315 Garwolin
972 Kucharzewski Edward 1945-09-28 IPN Lu 300/316 Pilawa
973 Kuciński Ryszard 1945-04-06 IPN Lu 300/317 Garwolin
974 Kuczkowski Kazimierz 1952-03-04 IPN Lu 300/1468 Sadowne
975 Kuć Franciszek 1931-10-04 IPN Lu 300/1954 Siedlce
976 Kudan Jan 1947-05-29 IPN Lu 300/318 Kłoczew
977 Kujda Bolesław 1968-02-07 IPN Lu 300/1397 Trojanów
978 Kujda Henryk 1926-08-16 IPN Lu 300/1399 Trojanów
979 Kujda Henryk 1931-05-15 IPN Lu 300/1398 Trojanów
980 Kujda Janusz 1940-06-07 IPN Lu 300/1400 Trojanów
981 Kujda Lucjan 1933-08-07 IPN Lu 300/323 Wilga
982 Kujda Mieczysław 1948-04-06 IPN Lu 300/324 Trojanów
983 Kujda Stanisław 1944-05-22 IPN Lu 300/1401 Trojanów
984 Kukawski Zdzisław 1929-05-28 IPN Lu 300/926 Siedlce
985 Kulczyński Jan 1928-09-10 IPN Lu 300/927 Wodynie
986 Kulczyński Marian 1927-01-20 IPN Lu 300/928 Siedlce
987 Kulenty Stanisław 1898-01-07 IPN Lu 300/1678 Siedlce
988 Kulesz Stanisław 1922-01-01 IPN Lu 300/1679 Siedlce
989 Kulesza Eugeniusz 1930-11-21 IPN Lu 300/263 Siedlce
990 Kulik Bogdan 1933-09-10 IPN Lu 300/1466 Węgrów
991 Kulik Edward 1941-02-27 IPN Lu 300/319 Kłoczew
992 Kulik Henryk 1927-02-17 IPN Lu 300/320 Kłoczew
993 Kulik Waldemar 1946-06-24 IPN Lu 300/1465 Węgrów
994 Kulikowski Aleksander 1927-09-01 IPN Lu 300/1788 Korczew
995 Kulikowski Jan 1929-06-15 IPN Lu 300/929 Siedlce
996 Kulpa Tadeusz 1946-03-28 IPN Lu 300/325 Garwolin
997 Kułak Józef 1941-01-18 IPN Lu 300/1467 Grębków
998 Kupis Włodzimier 1957-07-28 IPN Lu 300/1464 Węgrów
999 Kupis Zdzisław 1932-07-15 IPN Lu 300/1463 Miedzna
1000 Kur Kazimierz 1939-11-10 IPN Lu 300/1116 Maciejowice

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz