Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodz. Akta IPN Miejscowość
601 Jakimiak Alfred 1926-09-05 IPN Lu 300/1665 Siedlce
602 Jakimiak Henryk 1945-01-20 IPN Lu 300/1730 Suchożebry
603 Jakubaszek Ireneusz 1951-02-20 IPN Lu 300/976 Trojanów
604 Jakubczak Czesław 1931-01-02 IPN Lu 300/888 Łuków
605 Jakubik Marian 1926-02-05 IPN Lu 300/219 Węgrów
606 Jakubisiak Adam 1937-01-01 IPN Lu 300/218 Węgrów
607 Jakubisiak Benedykt 1931-04-19 IPN Lu 300/217 Węgrów
608 Jakubowski Paweł 1955-03-20 IPN Lu 300/216 Węgrów
609 Janaszek Marian 1932-03-10 IPN Lu 300/997 Garwolin
610 Janeczek Henryk 1924-02-16 IPN Lu 300/969 Kłoczew
611 Janeczek Józef 1948-03-26 IPN Lu 300/970 Ryki
612 Janik Henryk 1917-12-25 IPN Lu 300/1666 Siedlce
613 Janisiewicz Czesław 1946-07-20 IPN Lu 300/984 Garwolin
614 Janiszek Gabriel 1950-03-24 IPN Lu 300/985 Mordy
615 Janiszewski Tadeusz 1918-08-24 IPN Lu 300/1597 Grodzisk Mazowiecki
616 Jankowska Janina 1932-01-13 IPN Lu 300/215 Węgrów
617 Jankowski Andrzej 1940-04-05 IPN Lu 300/214 Węgrów
618 Jankowski Jerzy 1936-03-01 IPN Lu 300/986 Garwolin
619 Jankowski Stanisław 1929-01-10 IPN Lu 300/213 Węgrów
620 Jankowski Tadeusz 1950-06-24 IPN Lu 300/212 Węgrów
621 Jankowski Waldemar 1956-02-14 IPN Lu 300/987 Sokołów Podlaski
622 Jankowski Wiesław 1947-09-01 IPN Lu 300/988 Garwolin
623 Jankowski Władysław 1914-09-09 IPN Lu 300/211 Węgrów
624 Jankowski Władysław 1919-04-13 IPN Lu 300/210 Węgrów
625 Jankowski Zygmunt 1914-06-17 IPN Lu 300/886 Siedlce
626 Jankowski Zygmunt 1923-10-30 IPN Lu 300/989 Garwolin
627 Janusiewicz Ryszard 1930-11-17 IPN Lu 300/1694 Siedlce
628 Jańczuk Czesław 1931-02-06 IPN Lu 300/1767 Łosice
629 Jarecki Waldemar 1948-09-20 IPN Lu 300/1951 Siedlce
630 Jarmoszuk Alojzy 1935-05-07 IPN Lu 300/1667 Siedlce
631 Jaroń Henryk 1935-06-17 IPN Lu 300/990 Miastków
632 Jaroń Romuald 1938-09-15 IPN Lu 300/991 Miastków
633 Jaroń Władysław 1921-05-05 IPN Lu 300/992 Garwolin
634 Jarosz Henryk 1956-02-10 IPN Lu 300/1841 Siedlce
635 Jarzyna Aleksander 1923-09-02 IPN Lu 300/889 Siedlce
636 Jarzyna Jan 1947-09-28 IPN Lu 300/993 Garwolin
637 Jasek Jerzy 1938-03-06 IPN Lu 300/994 Trojanów
638 Jasek Józef 1946-01-17 IPN Lu 300/995 Żelechów
639 Jasek Stanisław 1936-09-25 IPN Lu 300/996 Żelechów
640 Jasiński Andrzej 1956-12-21 IPN Lu 300/209 Węgrów
641 Jasiński Janusz 1930-03-07 IPN Lu 300/208 Węgrów
642 Jasiński Józef 1938-01-18 IPN Lu 300/207 Węgrów
643 Jasiński Józef 1943-02-19 IPN Lu 300/1809 Korczew
644 Jasiński Mieczysław 1925-02-10 IPN Lu 300/266 Siedlce
645 Jasiński Mirosław 1940-07-21 IPN Lu 300/1840 Siedlce
646 Jasiński Piotr 1928-10-13 IPN Lu 300/890 Siedlce
647 Jasiński Ryszard 1950-05-15 IPN Lu 300/1839 Siedlce
648 Jaskulski Stanisław 1927-02-27 IPN Lu 300/974 Garwolin
649 Jastrzębski Tadeusz 1923-10-15 IPN Lu 300/979 Pilawa
650 Jaszczuk Szczepan 1963-06-04 IPN Lu 300/1794 Korczew
651 Jaszczur Danuta 1955-01-17 IPN Lu 300/206 Węgrów
652 Jaszczur Józef 1930-02-04 IPN Lu 300/205 Węgrów
653 Jaszczyk Andrzej 1917-10-19 IPN Lu 300/980 Trojanów
654 Jaworowski Tadeusz 1943-07-09 IPN Lu 300/204 Węgrów
655 Jaworski Stanisław 1914-04-14 IPN Lu 300/981 Garwolin
656 Jaworzek/Jawoszek Edmund 1943-11-30 IPN Lu 300/1999 Adamów
657 Jawoszek Waldemar 1952-01-11 IPN Lu 300/2000 Adamów
658 Jendruch Stanisław 1923-09-27 IPN Lu 300/2007 Adamów
659 Jezierski Julian 1925-01-07 IPN Lu 300/982 Garwolin
660 Jędruszko Tadeusz 1952-02-20 IPN Lu 300/983 Garwolin
661 Jędrych Marian 1929-03-10 IPN Lu 300/973 Ryki
662 Jędrych Tadeusz 1948-06-28 IPN Lu 300/977 Garwolin
663 Jędrzejczak Edmund 1935-08-25 IPN Lu 300/1923 Siedlce
664 Jędrzejczak Janusz 1938-11-20 IPN Lu 300/1922 Siedlce
665 Jędrzejczak Mariusz 1964-12-05 IPN Lu 300/203 Węgrów
666 Jobda Bolesław 1939-10-09 IPN Lu 300/1007 Sobienie-Jeziory
667 Józefiak Stanisław 1928-02-02 IPN Lu 300/199 Węgrów
668 Jóżwiak Tadeusz 1929-08-18 IPN Lu 300/1769 Korczew
669 Jóżwiak Waldemar 1958-06-20 IPN Lu 300/1900 Siedlce
670 Jóżwik Andrzej 1945-04-17 IPN Lu 300/2002 Adamów
671 Jóżwik Andrzej 1947-05-16 IPN Lu 300/198 Węgrów
672 Jóżwik Eugeniusz 1923-07-07 IPN Lu 300/197 Węgrów
673 Jóżwik Henryk 1932-08-30 IPN Lu 300/2006 Adamów
674 Jóżwik Ignacy 1928-11-10 IPN Lu 300/2003 Adamów
675 Jóżwik Jan 1930-06-23 IPN Lu 300/2004 Adamów
676 Jóżwik Marian 1923-11-10 IPN Lu 300/1695 Siedlce
677 Jóżwik Stanisław 1922-11-01 IPN Lu 300/2005 Adamów
678 Jóżwik Stanisław 1930-01-10 IPN Lu 300/1901 Siedlce
679 Jóżwik Wacław 1916-08-01/1906-09-06 IPN Lu 300/891 Łuków
680 Jóżwik Wacław 1928-09-28 IPN Lu 300/1668 Siedlce
681 Jóżwik Zygmunt 1944-08-05 IPN Lu 300/2001 Adamów
682 Jurczak Andrzej 1951-11-28 IPN Lu 300/1771 Korczew
683 Jurczak Henryk 1947-01-15 IPN Lu 300/202 Węgrów
684 Jurecki Lucjan   IPN Lu 300/892 Siedlce
685 Jurkowski Antoni 1948-11-03 IPN Lu 300/201 Węgrów
686 Jurkowski Zdzisław 1931-01-17 IPN Lu 300/200 Węgrów
687 Jurzyk Henryk 1967-07-15 IPN Lu 300/1838 Siedlce
688 Jurzysta Bolesław 1912-07-10 IPN Lu 300/978 Trojanów
689 Jurzysta Jan 1943-01-26 IPN Lu 300/971 Kłoczew
690 Juściński Sylwester 1946-12-11 IPN Lu 300/972 Kłoczew
691 Kabala Eleonora 1949-12-23 IPN Lu 300/1422 Wilga
692 Kaczejko Ryszard 1951-01-27 IPN Lu 300/1766 Korczew
693 Kaczmarczyk Franciszek 1924-11-06 IPN Lu 300/893 Siedlce
694 Kaczorek/Stanisławowski Sławomir 1962-07-24 IPN Lu 300/1605 Siedlce
695 Kaczyński Jerzy 1950-05-26 IPN Lu 300/1836 Siedlce
696 Kadej Celina 1948-08-11 IPN Lu 300/1598 Siedlce
697 Kajdaniuk Adolf 1938-10-28 IPN Lu 300/196 Węgrów
698 Kalata Czesław 1942-07-22 IPN Lu 300/195 Węgrów
699 Kalata Mieczysław 1943-01-06 IPN Lu 300/194 Węgrów
700 Kalbarczyk Eugeniusz 1933-04-13 IPN Lu 300/1382 Trojanów
701 Kalbarczyk Florian 1942-05-03 IPN Lu 300/193 Węgrów
702 Kalbarczyk Marian 1942-07-04 IPN Lu 300/1383 Trojanów
703 Kalicki Antoni 1907-11-20 IPN Lu 300/894 Siedlce
704 Kalicki Jerzy 1947-04-04 IPN Lu 300/1837 Siedlce
705 Kalinowski Wojciech 1953-03-15 IPN Lu 300/192 Węgrów
706 Kaliński Mirosław 1960-02-13 IPN Lu 300/1835 Siedlce
707 Kaliszuk Włodzimier 1941-01-01 IPN Lu 300/1834 Siedlce
708 Kałas Stanisław 1922-02-05 IPN Lu 300/1403 Borowie
709 Kałaska Jan 1945-03-29 IPN Lu 300/328 Łaskarzew
710 Kałczyński Jan 1943-01-07 IPN Lu 300/329 Łaskarzew
711 Kałuski Ryszard 1966-09-15 IPN Lu 300/191 Węgrów
712 Kałuski Stefan 1939-09-02 IPN Lu 300/190 Węgrów
713 Kamiński Ryszard 1954-07-12 IPN Lu 300/1617 Siedlce
714 Kania Witold 1922-05-20 IPN Lu 300/1669 Siedlce
715 Kapciak Marian 1929-03-01 IPN Lu 300/1200 Stanin
716 Kapitanowicz Sławomir 1950-06-19 IPN Lu 300/655 Wierzbno
717 Karaś Adolf 1925-06-03 IPN Lu 300/1109 Maciejowice
718 Karczewski Jan 1929-10-30 IPN Lu 300/895 Siedlce
719 Karpowicz Adam 1953-06-14 IPN Lu 300/1852 Siedlce
720 Karyń Tadeusz 1925-06-26 IPN Lu 300/896 Siedlce
721 Kasperek Czesław 1926-07-19 IPN Lu 300/897 Siedlce
722 Kasprzak Andrzej 1948-11-30 IPN Lu 300/1420 Wilga
723 Kasprzak Franciszek 1958-08-21 IPN Lu 300/334 Łaskarzew
724 Kasprzak Jan 1952-11-19 IPN Lu 300/330 Łaskarzew
725 Kawka Józef 1938-03-10 IPN Lu 300/1384 Stanin
726 Kazik Wiesław 1948-04-24 IPN Lu 300/1826 Siedlce
727 Kazimierczak Henryk 1921-09-04 IPN Lu 300/1902 Siedlce
728 Kazimierczuk Leszek 1959-09-12 IPN Lu 300/1833 Siedlce
729 Kazimierczuk Marek 1956-09-17 IPN Lu 300/1832 Siedlce
730 Kędziorek Stanisław 1936-06-03 IPN Lu 300/1379 Łaskarzew
731 Kęmpka Zdzisław 1925-06-03 IPN Lu 300/898 Siedlce
732 Kępa Kazimierz 1929-10-13 IPN Lu 300/899 Siedlce
733 Kępka Edward 1908-11-09 IPN Lu 300/2018 Adamów
734 Kępka Jan 1940-06-19 IPN Lu 300/332 Garwolin
735 Kępka Mieczysław 1937-02-25 IPN Lu 300/1069 Stoczek Łukowski
736 Kęsik Henryk 1927-06-09 IPN Lu 300/1102 Wilga
737 Kęsik Wiesław 1948-09-14 IPN Lu 300/1419 Wilga
738 Kielak Wiktor 1947-02-07 IPN Lu 300/1404 Parysów
739 Kieliszek Henryk 1924-01-01 IPN Lu 300/1385 Kłoczew
740 Kieliszek Mieczysław 1932-12-11 IPN Lu 300/1386 Trojanów
741 Kiełczykowska Janina 1952-07-02 IPN Lu 300/1171 Łuków
742 Kiełczykowski Henryk 1920-08-02 IPN Lu 300/1952 Siedlce
743 Kiereło Ryszard 1929-06-07 IPN Lu 300/900 Siedlce
744 Kieszkowski Janusz 1930-05-17 IPN Lu 300/1418 Wilga
745 Kilim Józef 1929-11-11 IPN Lu 300/901 Siedlce
746 Kiliś Adam 1927-12-24 IPN Lu 300/1903 Siedlce
747 Kleszcz Mieczysław 1920-01-13 IPN Lu 300/1953 Kotuń
748 Klimiuk Bogdan 1947-06-12 IPN Lu 300/1831 Siedlce
749 Klimowicz Michał 1927-02-20 IPN Lu 300/902 Siedlce
750 Klinert Eugeniusz 1928-08-14 IPN Lu 300/903 Siedlce
751 Kluczek Adam 1927-12-24 IPN Lu 300/265 Siedlce
752 Kluczek Henryk 1931-03-04 IPN Lu 300/1904 Siedlce
753 Klukowski Antoni 1923-06-21 IPN Lu 300/1814 Korczew
754 Kłoś Franciszek 1954-10-05 IPN Lu 300/1905 Siedlce
755 Kłoś Janusz 1951-06-03 IPN Lu 300/1732 Suchożebry
756 Knotek Czesław 1923-09-20 IPN Lu 300/1416 Wilga
757 Knotek Stanisław 1954-10-17 IPN Lu 300/1414 Wilga
758 Knotek Zbigniew 1965-11-16 IPN Lu 300/1415 Wilga
759 Knotek Zdzisław 1945-07-22 IPN Lu 300/1423 Wilga
760 Kobiałka Eugeniusz 1932-07-10 IPN Lu 300/2010 Adamów
761 Koc Kazimierz 1951-02-12 IPN Lu 300/1426 Wilga
762 Kochański Franciszek 1919-11-19 IPN Lu 300/2015 Adamów
763 Kochański Jan 1931-09-24 IPN Lu 300/2017 Adamów
764 Kochański Tadeusz 1925-06-04 IPN Lu 300/2014 Adamów
765 Kochański Wiesław 1944-01-01 IPN Lu 300/2020 Adamów
766 Kocot Eugeniusz 1944-08-20 IPN Lu 300/1387 Trojanów
767 Kocot Jakub 1919-11-26 IPN Lu 300/1388 Trojanów
768 Kokoszka Franciszek 1926-08-15 IPN Lu 300/904 Siedlce
769 Kołnierzak Stanisław 1929-07-24 IPN Lu 300/1409 Wilga
770 Kołnierzyk Zygmunt 1936-07-25 IPN Lu 300/1103 Wilga
771 Kołodziej Józef 1926-11-18 IPN Lu 300/2016 Adamów
772 Kołodziejczuk Franciszek 1922-02-02 IPN Lu 300/1924 Siedlce
773 Kołodziejczyk Stefan 1916-01-13 IPN Lu 300/2019 Adamów
774 Kołodziejczyk Tadeusz 1947-11-20 IPN Lu 300/2013 Adamów
775 Kołodziejek Kazimierz 1940-12-06 IPN Lu 300/1389 Trojanów
776 Kołtuniak Czesław 1939-07-10 IPN Lu 300/1671 Siedlce
777 Komar Antoni 1932-04-08 IPN Lu 300/1744 Suchożebry
778 Komarek Stanisław 1930-07-03 IPN Lu 300/905 Łuków
779 Komorek Zygmunt 1927-06-19 IPN Lu 300/264 Siedlce
780 Komorek Zygmunt 1927-06-19 IPN Lu 300/1210 Stanin
781 Komorowski Stanisław 1950-10-25 IPN Lu 300/660 Bydgoszcz-Okole
782 Kondej Antoni 1930-06-12 IPN Lu 300/1105 Wilga
783 Kondej Bronisław 1930-02-11 IPN Lu 300/1373 Garwolin
784 Kondej Franciszek   IPN Lu 300/1372 Garwolin
785 Kondej Marian 1939-10-10 IPN Lu 300/1411 Wilga
786 Kondej Stanisław 1943-05-29 IPN Lu 300/333 Łaskarzew
787 Kondej Stefan 1952-08-22 IPN Lu 300/1417 Wilga
788 Kondej Wacław 1926-09-28 IPN Lu 300/335 Łaskarzew
789 Kondej Władysław 1928-08-09 IPN Lu 300/1104 Wilga
790 Kondeja Eugeniusz 1930-04-01 IPN Lu 300/1108 Maciejowice
791 Kondraciuk Tadeusz 1926-09-20 IPN Lu 300/736 Węgrów
792 Konik Zdzisław 1931-05-20 IPN Lu 300/735 Sadowne
793 Koniowski Stanisław 1948-01-11 IPN Lu 300/2011 Adamów
794 Konkolewski Ryszard 1946-09-15 IPN Lu 300/734 Węgrów
795 Konopczyński Jerzy 1928-01-28 IPN Lu 300/1670 Siedlce
796 Konopiński Władysław 1896-06-27 IPN Lu 300/733 Węgrów
797 Konopka Jan 1907-12-17 IPN Lu 300/1427 Maciejowice
798 Końsko Czesław 1935-07-21 IPN Lu 300/732 Borzychy
799 Końsko Krystyna 1948-07-28 IPN Lu 300/731 Węgrów
800 Kopeć Bolesław 1922-01-03 IPN Lu 300/1215 Stanin

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz