Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1001KurachEdward1932-07-06IPN Lu 300/1375Łaskarzew
1002KurachKazimierz1926-11-28IPN Lu 300/327Korytnica
1003KurachKrzysztof1958-01-01IPN Lu 300/1111Maciejowice
1004KurantHenryk1940-07-16IPN Lu 300/2009Adamów
1005KurekCzesław1953-04-26IPN Lu 300/1425Wilga
1006KurekEdward1951-02-25IPN Lu 300/1371Łaskarzew
1007KurekGabriela1950-01-01IPN Lu 300/1424Wilga
1008KurekKazimierz1939-07-08IPN Lu 300/1402Trojanów
1009KurekMieczysław1953-01-01IPN Lu 300/1107Wilga
1010KurekStefan1948-08-22IPN Lu 300/1413Wilga
1011KurekTadeusz1947-11-11IPN Lu 300/1106Wilga
1012KurekTadeusz1948-05-29IPN Lu 300/1412Wilga
1013KurkusMarianna1950-04-19IPN Lu 300/1471Sokołów Podlaski
1014KuryłekJanusz1946-06-10IPN Lu 300/1462Węgrów
1015KuryłoBolesław1919-10-28IPN Lu 300/930Siedlce
1016KusakHenryk1955-07-07IPN Lu 300/1819Siedlce
1017KusioJan1928-04-28IPN Lu 300/931Siedlce
1018KuwałMarian1951-10-10IPN Lu 300/326Garwolin
1019KuzakAntoni1926-06-13IPN Lu 300/1461Węgrów
1020KwasStanisław1939-02-17IPN Lu 300/321Kłoczew
1021KwiatkowskiJan1946-03-02IPN Lu 300/1460Węgrów
1022KwiatkowskiJanusz1957-08-02IPN Lu 300/1733Suchożebry
1023KwiatkowskiWiesław1930-10-30IPN Lu 300/1459Węgrów
1024KwiecińskiJan1925-12-12IPN Lu 300/322Garwolin
1025LacekCzesław1938-11-18IPN Lu 300/1137Pilawa
1026LachCzesław1952-03-21IPN Lu 300/1119Wilga
1027LachHenryk1925-09-12IPN Lu 300/1139Wilga
1028LachStanisław1949-04-15IPN Lu 300/1138Garwolin
1029LadaKazimierz1917-09-02IPN Lu 300/1136Miastków
1030LangeJerzy1939-01-02IPN Lu 300/1458Węgrów
1031LangiewiczStanisław1941-09-10IPN Lu 300/1118Sobienie-Jeziory
1032LaskowskiPolikarp1931-01-26IPN Lu 300/1457Węgrów
1033LaskowskiRyszard1946-06-22IPN Lu 300/1456Korytnica
1034LasockiAdam1941-09-04IPN Lu 300/1455Korytnica
1035LasockiJózef1931-03-20IPN Lu 300/1121Łaskarzew
1036LasotaBolesław1929-09-03IPN Lu 300/1792Korczew
1037LaszczkaHenryk1940-01-01IPN Lu 300/1454Korytnica
1038LedzińskiJan1943-01-10IPN Lu 300/1143Wilga
1039LemieszekWaldemar1944-01-30IPN Lu 300/2023Adamów
1040LenarcikMichał1943-09-29IPN Lu 300/1144Maciejowice
1041LenarczykJan1940-06-23IPN Lu 300/1117Sobienie-Jeziory
1042LenartowiczWaldemar1965-09-15IPN Lu 300/1926Siedlce
1043LendzionJan1926-01-29IPN Lu 300/1209Stanin
1044LendzionStanisław1938-05-05IPN Lu 300/1208Stanin
1045LeszczyńskiHenryk1932-04-01IPN Lu 300/1452Korytnica
1046LeszczyńskiJan1925-06-15IPN Lu 300/1451Węgrów
1047LeszczyńskiMariusz1948-01-19IPN Lu 300/1450Węgrów
1048LeśniakStefan1947-05-10IPN Lu 300/1141Wilga
1049LeśniewskiAndrzej1950-01-06IPN Lu 300/1453Węgrów
1050LewczukStanisław1928 r.IPN Lu 300/1680Siedlce
1051LewickiHenryk1936-02-01IPN Lu 300/1140Wilga
1052LewickiJózef1945-10-01IPN Lu 300/1135Miastków
1053LewickiRoman1931-03-13IPN Lu 300/1134Miastków
1054LewikowskiLudwik1946-03-17IPN Lu 300/1449Węgrów
1055LipiecJózef1925-09-23IPN Lu 300/1127Kłoczew
1056LipiecStanisław1951-08-05IPN Lu 300/1120Kłoczew
1057LipińskiAndrzej1949-11-26IPN Lu 300/1976Siedlce
1058LipińskiRyszard1929-08-22IPN Lu 300/531Siedlce
1059LipińskiTadeusz1934-09-08IPN Lu 300/1448Miedzna
1060LipkaAlfred1938-06-05IPN Lu 300/1447Węgrów
1061LipkaEdmund1921-02-04IPN Lu 300/2024Adamów
1062LipkaGrzegorz1959-03-12IPN Lu 300/1446Miedzna
1063LipkaHenryk1931-02-18IPN Lu 300/1445Miedzna
1064LipkaKazimierz1912-04-02IPN Lu 300/1444Ruchna
1065Lipka-AuguścikMarian1951-07-26IPN Lu 300/1443Stoczek
1066Lipka-AuguścikTadeusz1949-08-16IPN Lu 300/1442Stoczek
1067Lipka-ChudzikWiesław1938-04-24IPN Lu 300/1441Stoczek
1068LipskiJózef1936-06-09IPN Lu 300/1123Łaskarzew
1069LipskiMarian1923-08-20IPN Lu 300/1124Garwolin
1070LipskiZdzisław1953-05-23IPN Lu 300/1440Węgrów
1071LisEugeniusz1946-06-26IPN Lu 300/1133Garwolin
1072LisJan1937-08-17IPN Lu 300/1132Górzno
1073LisJózef1933-01-13IPN Lu 300/1131Garwolin
1074LisJózef1949-03-08IPN Lu 300/1130Garwolin
1075LisStanisław1914-09-12IPN Lu 300/1125Garwolin
1076LisStanisław1959-01-09IPN Lu 300/1129Górzno
1077Lisiczyński vel LesiczyńsWieńczysła1941-11-10IPN Lu 300/1128Sobolew
1078LisowskiJerzy1926-04-28IPN Lu 300/1126Garwolin
1079LiszewskiJanusz1947-02-03IPN Lu 300/1147Maciejowice
1080LiśkiewiczTadeusz1925-03-27IPN Lu 300/1439Węgrów
1081LodowskiMieczysław1955-04-26IPN Lu 300/1142Garwolin
1082LuberackiJózef1922-05-19IPN Lu 300/1122Łaskarzew
1083LuberdaEdward1952-03-04IPN Lu 300/1146Maciejowice
1084LukowskiStanisław1940-09-18IPN Lu 300/1145Maciejowice
1085LulaCezary1964-10-02IPN Lu 300/1148Maciejowice
1086LulaMarian1940-10-10IPN Lu 300/1149Maciejowice
1087LuśniaRyszard1947-08-17IPN Lu 300/1150Garwolin
1088ŁachEugeniusz1943-11-27IPN Lu 300/883Łochów
1089ŁachRoman1941-05-10IPN Lu 300/1802Korczew
1090ŁadaStanisław1936-07-18IPN Lu 300/1955Siedlce
1091ŁadoszStanisława1941-11-20IPN Lu 300/1438Węgrów
1092ŁadziakRyszard1942-03-25IPN Lu 300/1758Korczew
1093ŁagodzińskiAlfred1929-11-24IPN Lu 300/1754Korczew
1094ŁagodzińskiAntoni1952-01-17IPN Lu 300/1755Korczew
1095ŁasekPiotr1963-04-07IPN Lu 300/1437Węgrów
1096ŁataHanna1947-03-26IPN Lu 300/1436Korytnica
1097ŁaweckiStanisław1903-12-11IPN Lu 300/530Siedlce
1098ŁazarczykHenryk1949-04-05IPN Lu 300/1152Maciejowice
1099ŁazarskiJan1950-06-04IPN Lu 300/1435Węgrów
1100ŁebkowskiAdam1949-05-18IPN Lu 300/1434Jadów
1101ŁęczyckaAleksander1923-11-04IPN Lu 300/529Paprotnia
1102ŁęczyckiEdward1916-04-05IPN Lu 300/1891Siedlce
1103ŁęczyckiZdzisław1933-01-13IPN Lu 300/1808Korczew
1104ŁojekJan1929-01-01IPN Lu 300/882Łochów
1105ŁojekKrzysztof1927-07-02IPN Lu 300/1432Borzychy
1106ŁońAndrzej1955-09-24IPN Lu 300/1431Jadów
1107ŁopińskiAndrzej1949-05-23IPN Lu 300/1430Węgrów
1108ŁozaJózef1907-08-02IPN Lu 300/528Siedlce
1109ŁozaTadeusz1932-02-03IPN Lu 300/1956Siedlce
1110łubaTadeusz1930-11-09IPN Lu 300/1618Siedlce
1111ŁubiankoMarian1930-02-11IPN Lu 300/527Siedlce
1112ŁucjanPiotr1963-09-20IPN Lu 300/2025Adamów
1113ŁuczynJanusz1962-10-09IPN Lu 300/1153Trojanów
1114ŁuczynKazimierz1921-02-12IPN Lu 300/1154Trojanów
1115ŁuczynZbigniew1949-10-19IPN Lu 300/1155Trojanów
1116ŁukasiakIrena1948-11-15IPN Lu 300/1429Roguszyn
1117ŁukasiakMarian1956-08-26IPN Lu 300/1157Trojanów
1118ŁukasiakRoman1956-08-07IPN Lu 300/1428Wierzbno
1119ŁukasikLudwik1923-01-04IPN Lu 300/1156Trojanów
1120ŁukasiukMieczysław1935-04-03IPN Lu 300/1977Siedlce
1121ŁukaskiEdward1936-03-07IPN Lu 300/686Węgrów
1122ŁuniewskiAndrzej1949-02-20IPN Lu 300/1159Ryki
1123ŁyczkowskaWiesława1947-01-05IPN Lu 300/1433Korytnica
1124ŁysiakJanusz1948-05-11IPN Lu 300/1151Garwolin
1125ŁysońStanisław1949-03-21IPN Lu 300/1158Kłoczew
1126Ływkiewicz/ŁyszkiewiczJózef1927-10-01IPN Lu 300/1681Siedlce
1127MachnioHenryk1930-05-17IPN Lu 300/526Huta Dąbrowa
1128MaciejewskiJan1929-08-27IPN Lu 300/525Siedlce
1129MaciejewskiZbigniew1948-09-28IPN Lu 300/2027Adamów
1130MadalińskiStanisław1955-05-08IPN Lu 300/881Łochów
1131MadejZdzisław1960-05-28IPN Lu 300/2032Adamów
1132MadońStefan1915-02-21IPN Lu 300/2033Adamów
1133MadziarWiktor1945-01-02IPN Lu 300/685Węgrów
1134MagnuskiJan1944-09-08IPN Lu 300/684Korytnica
1135MajakStanisław1933-07-17IPN Lu 300/2026Adamów
1136MajchrzakWładysław1895-10-15IPN Lu 300/524Siedlce
1137MajewskiTadeusz1950-01-19IPN Lu 300/683Grębków
1138MakarskiJanusz1946-06-28IPN Lu 300/880Łochów
1139MakowskiCzesław1934-05-13IPN Lu 300/879Łochów
1140MakowskiHenryk1924-08-28IPN Lu 300/682Miedzna
1141MakowskiMirosław1947-02-13IPN Lu 300/681Stoczek
1142MalenkaWładysław1955-05-27IPN Lu 300/680Stoczek
1143MalewiczTadeusz1947-11-28IPN Lu 300/1890Siedlce
1144MaliszewskiEdward1925-11-20IPN Lu 300/679Korytnica
1145MaliszewskiHenryk1915-01-23IPN Lu 300/678Stoczek
1146MaliszkiewiczWacław1934-09-03IPN Lu 300/677Borzychy
1147MałyskaLucjan1937-01-04IPN Lu 300/676Węgrów
1148MarchlikEdmund1945-10-24IPN Lu 300/871Łochów
1149MarchlikStanisław1922-02-17IPN Lu 300/870Łochów
1150MarcinekStanisław1911-04-14IPN Lu 300/523Siedlce
1151MarciniakKazimierz1931-06-07IPN Lu 300/872Łochów
1152MarczakJarosław1951-01-23IPN Lu 300/675Miedzna
1153MarczakStanisław1921-10-15IPN Lu 300/522Siedlce
1154MarczakStanisław1927-11-12IPN Lu 300/1742Suchożebry
1155MarczewskiWładysław1899-01-19IPN Lu 300/521Siedlce
1156MarczykDanuta1936-10-22IPN Lu 300/674Sokółka
1157MarkiewiczMirosław1945-01-19IPN Lu 300/673Siedlce
1158MarkosWawrzyniec1952-04-03IPN Lu 300/1064Stoczek Łukowski
1159MarkowskiBolesław1922-11-03IPN Lu 300/1682Siedlce
1160MarkowskiZdzisław1929-01-08IPN Lu 300/520Łuków
1161MaronAleksander1914-11-23IPN Lu 300/2038Adamów
1162MaronTadeusz1944-10-18IPN Lu 300/2029Adamów
1163MarońskiWacław1948-09-28IPN Lu 300/672Sterdynia
1164MaszczakZbigniew1927-05-07IPN Lu 300/1193Stanin
1165MataczAndrzej1960-12-14IPN Lu 300/1179Stanin
1166MateńkoHenryk1931-08-13IPN Lu 300/1178Huta Dąbrowa
1167MateńkoWładysław1929-05-14IPN Lu 300/519Łuków
1168MateńkoZdzisław1924-07-11IPN Lu 300/1217Stanin
1169MateraHenryk1955-10-19IPN Lu 300/877Łochów
1170MatlakowskiAndrzej1955-01-04IPN Lu 300/1620Siedlce
1171MatusikEdward1925-02-16IPN Lu 300/878Łochów
1172MatusikRyszard1941-07-20IPN Lu 300/671Huta Gruszczyno
1173MatusikTadeusz1947-03-24IPN Lu 300/670Węgrów
1174MatusikTadeusz1950-01-10IPN Lu 300/669Miedzna
1175MatusikZdzisław1946-02-14IPN Lu 300/668Węgrów
1176MatusikZdzisław1951-12-15IPN Lu 300/667Miedzna
1177MatwiejszynAndrzej1924-11-25IPN Lu 300/518Siedlce
1178MazurekBolesław1911-03-11IPN Lu 300/1764Sokołów Podlaski
1179MazurekCelestyn1947-01-02IPN Lu 300/1797Korczew
1180MazurekJerzy1951-05-01IPN Lu 300/1683Siedlce
1181MazurekJózef1925-08-09IPN Lu 300/517Łuków
1182MazurekMarek1949-01-01IPN Lu 300/1728Suchożebry
1183MazurekMarian1914-04-29IPN Lu 300/1684Siedlce
1184MazurekRenata1949-02-04IPN Lu 300/666Miedzna
1185MazurekStanisław1933-03-25IPN Lu 300/665Miedzna
1186MazurekWaldemar1951-06-12IPN Lu 300/1888Siedlce
1187MazurekZbigniew1928-11-02IPN Lu 300/664Sadowne
1188MazurekZdzisław1930-05-16IPN Lu 300/1751Korczew
1189MazurekZygmunt1928-11-29IPN Lu 300/516Łuków
1190MechAugustyna1947-09-05IPN Lu 300/663Kołodziąż
1191MelingWładysław1905-06-17IPN Lu 300/1685Siedlce
1192MiałkowskiEdward1945-03-25IPN Lu 300/662Węgrów
1193MiazioElżbieta1936-09-24IPN Lu 300/661Korytnica
1194MiąsekStefan1936-02-10IPN Lu 300/654Wierzbno
1195MichalakJan1930-06-24IPN Lu 300/1601Siedlce
1196MichalakJózef1926-04-02IPN Lu 300/515Siedlce
1197MichalakMirosław1959-11-27IPN Lu 300/1621Siedlce
1198MichalakStanisław1927-04-09IPN Lu 300/1686Siedlce
1199MichalakWacław1923-12-01IPN Lu 300/514Łuków
1200MichalczukJanusz1936-06-12IPN Lu 300/1889Siedlce

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz