Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1543RosaEdward2029-05-15IPN Lu 300/1912Siedlce
1865TatarzyńskaWanda2028-04-29IPN Lu 300/1607Siedlce
1622SamotyjekSławomir1970-05-06IPN Lu 300/95Węgrów
598JagodzińskaAgata1970-01-29IPN Lu 300/221Węgrów
398GałązkaAndrzej1969-09-23IPN Lu 300/609Korytnica
1582RutaMarian1969-01-07IPN Lu 300/404Łaskarzew
577IllukiewiczWojciech1968-10-09IPN Lu 300/1596Siedlce
977KujdaBolesław1968-02-07IPN Lu 300/1397Trojanów
956KrzyśpiakZbigniew1967-09-22IPN Lu 300/311Garwolin
687JurzykHenryk1967-07-15IPN Lu 300/1838Siedlce
2032ZabielskiDariusz1967-05-31IPN Lu 300/1916Siedlce
154BytniewskiWładysław1967-02-20IPN Lu 300/341Miastków
711KałuskiRyszard1966-09-15IPN Lu 300/191Węgrów
372FranczakDominik1966-03-02IPN Lu 300/1843Siedlce
758KnotekZbigniew1965-11-16IPN Lu 300/1415Wilga
343EmilianowiczEwa1965-09-30IPN Lu 300/627Węgrów
1042LenartowiczWaldemar1965-09-15IPN Lu 300/1926Siedlce
325DudekWiesław1965-08-21IPN Lu 300/631Węgrów
893KoziołJacek1965-07-05IPN Lu 300/701Węgrów
665JędrzejczakMariusz1964-12-05IPN Lu 300/203Węgrów
1244MuszyńskiJacek1964-11-06IPN Lu 300/644Węgrów
1085LulaCezary1964-10-02IPN Lu 300/1148Maciejowice
1753StaręgaMirosław1964-07-17IPN Lu 300/1337Maciejowice
194ChrupekSławomir1964-03-03IPN Lu 300/235Węgrów
2003WoznickiAndrzej1964-01-15IPN Lu 300/825Węgrów
1922WaloJerzy1963-11-20IPN Lu 300/1186Stanin
514GrabiecRobert1963-10-29IPN Lu 300/1011Wilga
1112ŁucjanPiotr1963-09-20IPN Lu 300/2025Adamów
1862TaczelskaMirosława1963-08-20IPN Lu 300/1619Siedlce
650JaszczukSzczepan1963-06-04IPN Lu 300/1794Korczew
1852ŚlepowrońskiStanisław1963-06-02IPN Lu 300/1577Miastków Kościelny
242CzmochLeszek1963-05-26IPN Lu 300/1849Siedlce
1095ŁasekPiotr1963-04-07IPN Lu 300/1437Węgrów
1850śledżKatarzyna1963-03-19IPN Lu 300/1606Siedlce
486GontarzDominik1963-03-15IPN Lu 300/1995Adamów
2077ZiółkowskiKrzysztof1963-03-12IPN Lu 300/1059Łochów
413GawryśZenon1962-12-19IPN Lu 300/1013Wilga
1346PanufnikJacek1962-11-22IPN Lu 300/937Miedzna
1113ŁuczynJanusz1962-10-09IPN Lu 300/1153Trojanów
457Gmitrzak/ScichockiAndrzej1962-09-05IPN Lu 300/1704Siedlce
694Kaczorek/StanisławowskiSławomir1962-07-24IPN Lu 300/1605Siedlce
1744SowaMariusz1962-07-02IPN Lu 300/56Węgrów
375FrączakMarek1962-04-08IPN Lu 300/617Miedzna
513GrabiecKrzysztof1962-03-17IPN Lu 300/1015Wilga
554GrzeszekMichał1961-09-29IPN Lu 300/158Węgrów
851KotowskiSławomir1961-08-13IPN Lu 300/1829Siedlce
2041ZalewskaZuzanna1961-05-08IPN Lu 300/812Miedzna
556GrzybTeodozja1961-04-24IPN Lu 300/1028Garwolin
1885TomaszekMirosław1961-03-20IPN Lu 300/1356Garwolin
1505RatyńskiJerzy1961-03-10IPN Lu 300/1877Siedlce
1361PatyraKazimierz1961-03-04IPN Lu 300/1881Siedlce
300DoboszKazimierz1961-03-03IPN Lu 300/547Miedzna
1812SzczypekWaldemar1961-01-22IPN Lu 300/1564Garwolin
1165MataczAndrzej1960-12-14IPN Lu 300/1179Stanin
1788SylwestrzukMarek1960-10-05IPN Lu 300/92Węgrów
1271NowakZbigniew1960-08-30IPN Lu 300/465Węgrów
53BartosiewiczMarek1960-07-29IPN Lu 300/362Borowie
1950WieczorekGabriel1960-07-28IPN Lu 300/769Katowice
449GłozakIgnacy1960-07-17IPN Lu 300/1790Korczew
1967WincenciukJan1960-06-24IPN Lu 300/757Miedzna
1131MadejZdzisław1960-05-28IPN Lu 300/2032Adamów
188CholewkaJerzy1960-05-26IPN Lu 300/1848Siedlce
706KalińskiMirosław1960-02-13IPN Lu 300/1835Siedlce
341DziubielaJacek1960-02-05IPN Lu 300/628Miedzna
68BeczekTadeusz1960-01-20IPN Lu 300/1937Siedlce
37BanasiukKrzysztof1960-01-02IPN Lu 300/1858Repki
111BoguszAndrzej1959-12-02IPN Lu 300/365Borowie
1197MichalakMirosław1959-11-27IPN Lu 300/1621Siedlce
296DłużniewskiJacek1959-11-23IPN Lu 300/1846Siedlce
728KazimierczukLeszek1959-09-12IPN Lu 300/1833Siedlce
908KrasowskiStefan1959-09-02IPN Lu 300/697Grębków
1866TchorekJacek1959-08-26IPN Lu 300/1367Wilga
1355PasikKarol1959-08-20IPN Lu 300/1192Krzywda
306DomańskiBogdan1959-08-10IPN Lu 300/1508Miastków Kościelny
1369PawłowskiJanusz1959-08-02IPN Lu 300/1777Korczew
96BiernackiJan1959-08-01IPN Lu 300/1854Siedlce
1597RytelBarbara1959-07-18IPN Lu 300/932Miedzna
1782SuskaRyszard1959-06-29IPN Lu 300/2078Krzywda
1899TuremkaMarek1959-05-15IPN Lu 300/1168Łochów
1990WojewódzkiWaldemar1959-04-25IPN Lu 300/1724Suchożebry
2072ZienkiewiczWaldemar1959-04-05IPN Lu 300/1195Chorzów
2083ZowczakKrzysztof1959-04-03IPN Lu 300/1861Siedlce
1941WąsowskiSławomir1959-03-30IPN Lu 300/826Wierzbno
1062LipkaGrzegorz1959-03-12IPN Lu 300/1446Miedzna
1875TkaczykZenon1959-03-03IPN Lu 300/1363Łaskarzew
1989WojewódzkiTomasz1959-02-14IPN Lu 300/739Węgrów
1829SzopaRyszard1959-02-09IPN Lu 300/1572Garwolin
1076LisStanisław1959-01-09IPN Lu 300/1129Górzno
1275NowickiAndrzej1958-12-30IPN Lu 300/2042Adamów
2005WożniakStefan1958-11-07IPN Lu 300/1592Siedlce
1972WitanZygmunt1958-10-27IPN Lu 300/748Grębków
723KasprzakFranciszek1958-08-21IPN Lu 300/334Łaskarzew
134BryzekMarian1958-07-17IPN Lu 300/338Trojanów
402GałązkaMirosław1958-07-16IPN Lu 300/605Korytnica
1257NiedziółkaWiesław1958-07-09IPN Lu 300/1885Siedlce
669JóżwiakWaldemar1958-06-20IPN Lu 300/1900Siedlce
1569RudnikGrzegorz1958-05-25IPN Lu 300/854Łochów
933KrupaWaldemar1958-04-26IPN Lu 300/305Garwolin
1564RóżańskiZenon1958-04-15IPN Lu 300/1088Maciejowice
1895TrzpilAdolf1958-04-09IPN Lu 300/1359Garwolin
342EkiertGrażyna1958-03-26IPN Lu 300/1528Garwolin
327DudewiczWiesław1958-03-25IPN Lu 300/1615Siedlce
1756StefaniakHenryk1958-01-19IPN Lu 300/1333Wilga
830KosiorekZygmunt1958-01-02IPN Lu 300/1830Siedlce
1003KurachKrzysztof1958-01-01IPN Lu 300/1111Maciejowice
1965WikiełElżbieta1957-11-26IPN Lu 300/758Węgrów
478GołębiewskiWojciech1957-11-04IPN Lu 300/182Węgrów
1942WąsowskiWiesław1957-10-09IPN Lu 300/817Miedzna
1798SzczepaniakWitold1957-09-24IPN Lu 300/1345Maciejowice
321DrożdżRyszard1957-09-17IPN Lu 300/1513Kłoczew
1465PrzybyszDariusz1957-09-16IPN Lu 300/1879Siedlce
1022KwiatkowskiJanusz1957-08-02IPN Lu 300/1733Suchożebry
998KupisWłodzimier1957-07-28IPN Lu 300/1464Węgrów
108BogajKrzysztof1957-06-08IPN Lu 300/1761Zaleś
138BuczkowskiPiotr1957-05-26IPN Lu 300/1772Korczew
2050ZalewskiWiesław1957-05-13IPN Lu 300/806Korytnica
819KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1110Maciejowice
820KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1113Maciejowice
1997WolgiemutMirosław1957-05-03IPN Lu 300/1971Siedlce
392GajownikMarian1957-04-29IPN Lu 300/1989Adamów
1698SmagłowskiJanusz1957-03-23IPN Lu 300/1542Kłoczew
94BiernackiAdam1957-03-17IPN Lu 300/1853Siedlce
1891TrębickiWiesław1957-03-04IPN Lu 300/1711Siedlce
490GorczycaTadeusz1957-01-23IPN Lu 300/171Węgrów
640JasińskiAndrzej1956-12-21IPN Lu 300/209Węgrów
1527RogulskiRyszard1956-12-09IPN Lu 300/2069Zakępie
261DąbrowskiMarek1956-12-01IPN Lu 300/538Miedzna
454GłuchowskaAlina1956-11-21IPN Lu 300/589Węgrów
234CzarnockiWłodzimier1956-11-07IPN Lu 300/575Węgrów
1655SiwakAndrzej1956-10-28IPN Lu 300/89Węgrów
1334PaciorekWiesław1956-10-17IPN Lu 300/393Maciejowice
1963WięsakWiesław1956-09-22IPN Lu 300/1745Siedlce
1909UrbanWitold1956-09-21IPN Lu 300/1756Siedlce
729KazimierczukMarek1956-09-17IPN Lu 300/1832Siedlce
305DobrzyńskiDariusz1956-09-11IPN Lu 300/1845Siedlce
181ChodowskaKrystyna1956-09-01IPN Lu 300/239Węgrów
1985WojdatKazimierz1956-08-28IPN Lu 300/1070Stoczek Łukowski
1117ŁukasiakMarian1956-08-26IPN Lu 300/1157Trojanów
1118ŁukasiakRoman1956-08-07IPN Lu 300/1428Wierzbno
1554RostekKrzysztof1956-07-22IPN Lu 300/478Węgrów
589JackowskiZbigniew1956-07-09IPN Lu 300/1778Korczew
1944WęsakJan1956-06-28IPN Lu 300/1804Korczew
1861świtekKazimierz1956-06-27IPN Lu 300/1584Miastków
269DąbrowskiZbigniew1956-06-22IPN Lu 300/1503Garwolin
1664SkibaWit1956-06-15IPN Lu 300/1586Warszowice
244CzubaEdward1956-06-10IPN Lu 300/573Korytnica
379FriedaZdzisław1956-05-30IPN Lu 300/951Wilga
1662SkarpetowskiZbigniew1956-05-10IPN Lu 300/85Węgrów
475GołębiewskiMieczysław1956-04-04IPN Lu 300/185Węgrów
23ArtwichAdam1956-03-10IPN Lu 300/1741Suchożebry
175ChmielakAndrzej1956-02-22IPN Lu 300/383Garwolin
621JankowskiWaldemar1956-02-14IPN Lu 300/987Sokołów Podlaski
572HryszkiewiczWłodzimier1956-02-11IPN Lu 300/1005Garwolin
634JaroszHenryk1956-02-10IPN Lu 300/1841Siedlce
1953WielądekRoman1956-02-07IPN Lu 300/767Korytnica
436GlicaHenryk1956-01-19IPN Lu 300/999Wilga
1216MioduchowskiBogdan1956-01-04IPN Lu 300/2030Adamów
1695SłowikJerzy1955-12-16IPN Lu 300/86Węgrów
1643SiedlecZbigniew1955-12-07IPN Lu 300/2089Adamów
39BanyHanna1955-11-27IPN Lu 300/373Maciejowice
150BurnoGrzegorz1955-11-11IPN Lu 300/339Garwolin
127BorysewiczWiesław1955-10-21IPN Lu 300/1612Siedlce
1169MateraHenryk1955-10-19IPN Lu 300/877Łochów
1591RyczkowskiHenryk1955-10-12IPN Lu 300/402Ząbkowice
1354PasekTadeusz1955-10-11IPN Lu 300/432Węgrów/Stoczek
1106ŁońAndrzej1955-09-24IPN Lu 300/1431Jadów
497GozdołekAndrzej1955-08-11IPN Lu 300/1198Stanin
1991WojewódzkiWitold1955-07-25IPN Lu 300/1706Siedlce
1016KusakHenryk1955-07-07IPN Lu 300/1819Siedlce
166CepekRoman1955-06-08IPN Lu 300/1692Siedlce
1142MalenkaWładysław1955-05-27IPN Lu 300/680Stoczek
1130MadalińskiStanisław1955-05-08IPN Lu 300/881Łochów
116BoratyńskiKrzysztof1955-04-30IPN Lu 300/355Łaskarzew
1081LodowskiMieczysław1955-04-26IPN Lu 300/1142Garwolin
2078ZiółkowskiRoman1955-04-25IPN Lu 300/791Węgrów
1337PaczuskiZbigniew1955-04-22IPN Lu 300/1958Mokobody
461GniadekStanisław1955-04-17IPN Lu 300/1043Garwolin
2076ZiółkowskiKrzysztof1955-04-17IPN Lu 300/1162Łochów
355FilipiakLeszek1955-04-04IPN Lu 300/623Sadowne
1488PytlakJerzy1955-04-01IPN Lu 300/1702Siedlce
1957WierzbickaGrażyna1955-04-01IPN Lu 300/761Sadowne
467GogłozaRoman1955-03-25IPN Lu 300/189Węgrów
608JakubowskiPaweł1955-03-20IPN Lu 300/216Węgrów
1575RukatKrystyna1955-02-24IPN Lu 300/935Sadowne
241CzmielTadeusz1955-02-10IPN Lu 300/1486Garwolin
1765StrupiechowskiEdward1955-01-21IPN Lu 300/23Węgrów
651JaszczurDanuta1955-01-17IPN Lu 300/206Węgrów
1722SobotkaTadeusz1955-01-14IPN Lu 300/63Węgrów
2030WyszyńskiRemigiusz1955-01-07IPN Lu 300/1057Łochów
1170MatlakowskiAndrzej1955-01-04IPN Lu 300/1620Siedlce
26BachanekWaldemar1955-01-03IPN Lu 300/1271Trojanów
1943WeredaKrzysztof1954-12-26IPN Lu 300/1932Siedlce
1733SopyłoAdam1954-12-24IPN Lu 300/58Węgrów
356FilipiakZbigniew1954-12-06IPN Lu 300/622Grębków
1735SosnowskiEdward1954-12-06IPN Lu 300/1546Garwolin
1495RadzikowskiSławomir1954-11-26IPN Lu 300/1878Mokobody
20AntoszczukStanisław1954-10-24IPN Lu 300/1781Korczew
757KnotekStanisław1954-10-17IPN Lu 300/1414Wilga
754KłośFranciszek1954-10-05IPN Lu 300/1905Siedlce
1938WąsowskiKazimierz1954-09-15IPN Lu 300/656Wierzbno

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz