Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1528RogulskiStefan1948-09-15IPN Lu 300/415Garwolin
629JareckiWaldemar1948-09-20IPN Lu 300/1951Siedlce
1654SitnickiKrzysztof1948-09-20IPN Lu 300/90Węgrów
48BaranekWacław1948-09-28IPN Lu 300/360Borowie
1129MaciejewskiZbigniew1948-09-28IPN Lu 300/2027Adamów
1163MarońskiWacław1948-09-28IPN Lu 300/672Sterdynia
377FriedaJerzy1948-10-23IPN Lu 300/949Wilga
1486PylFranciszek1948-11-02IPN Lu 300/400Maciejowice
685JurkowskiAntoni1948-11-03IPN Lu 300/201Węgrów
1116ŁukasiakIrena1948-11-15IPN Lu 300/1429Roguszyn
2029WyszogrodzkiWaldemar1948-11-15IPN Lu 300/750Stoczek
213CiozdaSylwester1948-11-17IPN Lu 300/1941Siedlce
722KasprzakAndrzej1948-11-30IPN Lu 300/1420Wilga
434GiersJadwiga1948-12-02IPN Lu 300/592Węgrów
182ChodowskiMarian1948-12-08IPN Lu 300/238Węgrów
1255NędzaCecylia1948-12-14IPN Lu 300/641Ugoszcz
1182MazurekMarek1949-01-01IPN Lu 300/1728Suchożebry
212CiołkowskiWiesław1949-01-02IPN Lu 300/1480Garwolin
2093ŻebrowskiKazimierz1949-01-03IPN Lu 300/798Miedzna
57BazylWładysław1949-01-05IPN Lu 300/1936Krzywda
1411PiskorzTadeusz1949-01-11IPN Lu 300/1063Stoczek Łukowski
176ChmielakBogdan1949-01-13IPN Lu 300/1614Siedlce
414GąsiorJózef1949-01-15IPN Lu 300/178Węgrów
442GładyszStanisław1949-01-17IPN Lu 300/1048Garwolin
246CzubrzyńskiJanusz1949-01-23IPN Lu 300/1487Garwolin
203ChylikAntoni1949-01-28IPN Lu 300/1847Siedlce
574IlczekMirosław1949-01-31IPN Lu 300/1595Siedlce
1184MazurekRenata1949-02-04IPN Lu 300/666Miedzna
38BancerzTadeusz1949-02-17IPN Lu 300/2095Adamów
1122ŁuniewskiAndrzej1949-02-20IPN Lu 300/1159Ryki
1453PostekLeszek1949-02-20IPN Lu 300/11Węgrów
1795SzarekTadeusz1949-02-21IPN Lu 300/1328Parysów
1848SzymańskiZbigniew1949-02-23IPN Lu 300/1628Siedlce
901KrasińskiEdward1949-02-28IPN Lu 300/298Garwolin
1491RabińskiKrzysztof1949-03-02IPN Lu 300/506Węgrów
421GątarzWacław1949-03-05IPN Lu 300/172Węgrów
1074LisJózef1949-03-08IPN Lu 300/1130Garwolin
1874TkaczykLeszek1949-03-10IPN Lu 300/1364Łaskarzew
1125ŁysońStanisław1949-03-21IPN Lu 300/1158Kłoczew
1490Rabińska-GąsiorekWiesława1949-03-27IPN Lu 300/507Węgrów
1098ŁazarczykHenryk1949-04-05IPN Lu 300/1152Maciejowice
827KosiorekSławomir1949-04-15IPN Lu 300/724Węgrów
1028LachStanisław1949-04-15IPN Lu 300/1138Garwolin
1712SobieszekStanisław1949-04-16IPN Lu 300/2083Adamów
1724SochackiHenryk1949-04-18IPN Lu 300/1545Trojanów
915KrawczykStanisław1949-04-21IPN Lu 300/1374Łaskarzew
1784SwiętochowskiZdzisław1949-04-22IPN Lu 300/836Łochów
950KrzemińskiMieczysław1949-04-27IPN Lu 300/1395Trojanów
1100ŁebkowskiAdam1949-05-18IPN Lu 300/1434Jadów
804KorczakMieczysław1949-05-19IPN Lu 300/730Węgrów
512GóżdzHenryk1949-05-20IPN Lu 300/1039Miastków
1107ŁopińskiAndrzej1949-05-23IPN Lu 300/1430Węgrów
428GersBogdan1949-06-05IPN Lu 300/598Miedzna
902KrasińskiJan1949-06-28IPN Lu 300/299Garwolin
170ChabinaTadeusz1949-07-19IPN Lu 300/141Węgrów
869KowalczykStefan1949-07-23IPN Lu 300/706Sadowne
1567RudaśJanusz1949-08-02IPN Lu 300/472Węgrów
1556RostekMarek1949-08-04IPN Lu 300/476Węgrów
960KsiężopolskiJacek1949-08-05IPN Lu 300/1473Węgrów
1740SoszyńskiMarian1949-08-05IPN Lu 300/1807Korczew
1066Lipka-AuguścikTadeusz1949-08-16IPN Lu 300/1442Stoczek
1546RosińskiMichał1949-08-28IPN Lu 300/481Węgrów
1589RybakTadeusz1949-09-13IPN Lu 300/496Węgrów
33BakanFranciszek1949-09-17IPN Lu 300/2099Adamów
1574RudnikWładysław1949-09-18IPN Lu 300/1084Trojanów
501GóralStanisław1949-10-09IPN Lu 300/154Węgrów
199ChudzikWiesław1949-10-12IPN Lu 300/231Węgrów
1706SobiechTadeusz1949-10-18IPN Lu 300/1172Wojciechy
1115ŁuczynZbigniew1949-10-19IPN Lu 300/1155Trojanów
1406PiotrowskaJanina1949-10-23IPN Lu 300/38Węgrów
1995WojtyraStanisław1949-10-30IPN Lu 300/832Węgrów
287DębekMarian1949-11-01IPN Lu 300/1519Łaskarzew
887KowalskiWiesław1949-11-03IPN Lu 300/296Garwolin
1360PasztorKazimierz1949-11-05IPN Lu 300/1978Siedlce
1057LipińskiAndrzej1949-11-26IPN Lu 300/1976Siedlce
1402PietruszkaJan1949-11-30IPN Lu 300/2061Adamów
504GóreckiJerzy1949-12-12IPN Lu 300/153Węgrów
220CzajkaElżbieta1949-12-17IPN Lu 300/579Sadowne
691KabalaEleonora1949-12-23IPN Lu 300/1422Wilga
516GrabowskiMieczysław1950-01-01IPN Lu 300/168Węgrów
1007KurekGabriela1950-01-01IPN Lu 300/1424Wilga
1049LeśniewskiAndrzej1950-01-06IPN Lu 300/1453Węgrów
1772StrzeżekRyszard1950-01-08IPN Lu 300/1590Sobienie-Jeziory
1174MatusikTadeusz1950-01-10IPN Lu 300/669Miedzna
1137MajewskiTadeusz1950-01-19IPN Lu 300/683Grębków
483Gołoś-RutkaZofia1950-01-29IPN Lu 300/179Węgrów
1660SiwiecJan1950-01-31IPN Lu 300/1202Stanin
403GałązkaMirosława1950-02-02IPN Lu 300/1065Stoczek Łukowski
1227MłynarczykWaldemar1950-02-06IPN Lu 300/1927Siedlce
1759StępieńStanisław1950-02-08IPN Lu 300/1338Maciejowice
277DembekKazimierz1950-02-12IPN Lu 300/1506Kłoczew
169ChabinaMałgorzata1950-02-13IPN Lu 300/142Węgrów
273DecykZdzisław1950-02-15IPN Lu 300/566Stoczek
1397PietrakEmil1950-02-19IPN Lu 300/46Węgrów
1964WikiełAndrzej1950-02-22IPN Lu 300/759Węgrów
1514RękawekMaciej1950-02-24IPN Lu 300/420Os. Czechy
1693SliwieckiHenryk1950-02-25IPN Lu 300/838Łochów
942KruśJózef1950-02-28IPN Lu 300/1823Siedlce
1617SalaCzesław1950-03-03IPN Lu 300/2084Adamów
202ChwedczukJózef1950-03-19IPN Lu 300/1752Korczew
614JaniszekGabriel1950-03-24IPN Lu 300/985Mordy
1678SkórkaRyszard1950-03-29IPN Lu 300/74Węgrów
307DomańskiEdward1950-04-04IPN Lu 300/542Siedlce
1522RogalskiZbigniew1950-04-05IPN Lu 300/1798Korczew
1436PolkowskiJan1950-04-15IPN Lu 300/18Węgrów
2095ŻelazowskiTeodor1950-04-18IPN Lu 300/797Węgrów
1013KurkusMarianna1950-04-19IPN Lu 300/1471Sokołów Podlaski
1509RawaMateusz1950-04-29IPN Lu 300/1710Siedlce
1371PawnukZbigniew1950-05-12IPN Lu 300/431Węgrów
439GładyszJózef1950-05-13IPN Lu 300/1049Garwolin
647JasińskiRyszard1950-05-15IPN Lu 300/1839Siedlce
1204MichałowskiEmil1950-05-21IPN Lu 300/1907Siedlce
695KaczyńskiJerzy1950-05-26IPN Lu 300/1836Siedlce
1099ŁazarskiJan1950-06-04IPN Lu 300/1435Węgrów
1779SuprynHenryk1950-06-18IPN Lu 300/1743Suchożebry
716KapitanowiczSławomir1950-06-19IPN Lu 300/655Wierzbno
620JankowskiTadeusz1950-06-24IPN Lu 300/212Węgrów
1774SucheckiJanusz1950-07-04IPN Lu 300/1555Garwolin
1894TrzaskowskiKrzysztof1950-07-09IPN Lu 300/1370Maciejowice
1325OwsiankoHenryk1950-07-18IPN Lu 300/447Korytnica
1948WiechaRoman1950-07-20IPN Lu 300/771Węgrów
1592RyczkowskiTadeusz1950-07-22IPN Lu 300/493Węgrów
410GarwolińskiRyszard1950-07-27IPN Lu 300/604Sadowne
1730SolkaWiesław1950-07-30IPN Lu 300/60Węgrów
2058ZawadzkiFranciszek1950-08-09IPN Lu 300/802Węgrów
2060ZbrożekBogusław1950-08-12IPN Lu 300/1631Siedlce
1736SosnowskiHenryk1950-09-01IPN Lu 300/1588Sobienie-Jeziory
1286OgonowskiWiesław1950-09-03IPN Lu 300/940Stoczek
852KowalczykAndrzej1950-09-09IPN Lu 300/714Sadowne
167ChabinaDariusz1950-10-06IPN Lu 300/144Węgrów
526GrędaKarol1950-10-16IPN Lu 300/166Węgrów
268DąbrowskiWiesław1950-10-18IPN Lu 300/534Węgrów
781KomorowskiStanisław1950-10-25IPN Lu 300/660Bydgoszcz-Okole
1243MurawskiAdam1950-10-29IPN Lu 300/647Miedzna
1395PieszczyńskiMarek1950-11-22IPN Lu 300/1961Siedlce
1705SobiechGrzegorz1950-12-08IPN Lu 300/1543Garwolin
1855śliweckiZdzisław1950-12-20IPN Lu 300/1580Garwolin
1801SzczepanikHenryk1950-12-21IPN Lu 300/1870Siedlce
952KrzewińskiWładysław1951-01-01IPN Lu 300/1475Wierzbno
1510RedaGrzegorz1951-01-01IPN Lu 300/2071Adamów
51BaranowskiKrzysztof1951-01-03IPN Lu 300/1277Garwolin
2064ZdunTadeusz1951-01-03IPN Lu 300/1749Korczew
140BudytaHenryk1951-01-06IPN Lu 300/367Wilga
579IsioAndrzej1951-01-06IPN Lu 300/1006Garwolin
1674SkotakBolesław1951-01-13IPN Lu 300/1342Maciejowice
456GłuszakKrzysztof1951-01-21IPN Lu 300/587Węgrów
1152MarczakJarosław1951-01-23IPN Lu 300/675Miedzna
380Fronczek vel FrączekAndrzej1951-01-24IPN Lu 300/944Żelechów
2000WołynkoDanuta1951-01-24IPN Lu 300/831Korytnica
692KaczejkoRyszard1951-01-27IPN Lu 300/1766Korczew
917KresaJan1951-01-27IPN Lu 300/694Węgrów
1571RudnikJanusz1951-01-27IPN Lu 300/471Węgrów
346FalkowskiEdward1951-01-28IPN Lu 300/625Korytnica
32BakaJerzy1951-02-02IPN Lu 300/1067Stoczek Łukowski
828KosiorekStanisław1951-02-02IPN Lu 300/725Węgrów
1474PucisElżbieta1951-02-05IPN Lu 300/1068Stoczek Łukowski
868KowalczykStanisław1951-02-06IPN Lu 300/1115Maciejowice
1513RegulskiWincenty1951-02-06IPN Lu 300/419Pilawa
761KocKazimierz1951-02-12IPN Lu 300/1426Wilga
143BugalskiStefan1951-02-20IPN Lu 300/370Wilga
603JakubaszekIreneusz1951-02-20IPN Lu 300/976Trojanów
1006KurekEdward1951-02-25IPN Lu 300/1371Łaskarzew
1763StońHenryk1951-03-06IPN Lu 300/1554Kłoczew
50BaranowskiHenryk1951-03-15IPN Lu 300/1934Siedlce
822KosieradzkiJerzy1951-04-09IPN Lu 300/1718Suchożebry
1231MolskiStanisław1951-04-25IPN Lu 300/873Łochów
2065ZdunWładysław1951-04-28IPN Lu 300/1810Korczew
1971WitanRyszard1951-04-30IPN Lu 300/749Węgrów
1180MazurekJerzy1951-05-01IPN Lu 300/1683Siedlce
1799SzczepaniakZygmunt1951-05-02IPN Lu 300/1561Trojanów
1215MiłoszRyszard1951-05-05IPN Lu 300/650Repki
1229MoczydłowskiJanusz1951-05-28IPN Lu 300/1887Siedlce
755KłośJanusz1951-06-03IPN Lu 300/1732Suchożebry
932KrupaKazimierz1951-06-07IPN Lu 300/1824Siedlce
1378PemachJan1951-06-10IPN Lu 300/425Węgrów
1186MazurekWaldemar1951-06-12IPN Lu 300/1888Siedlce
883KowalskiJerzy1951-06-14IPN Lu 300/294Łaskarzew
1630SawickiKrzysztof1951-06-16IPN Lu 300/850Łochów
1398PietrakJanusz1951-06-24IPN Lu 300/45Węgrów
1907UfnalWiesław1951-06-30IPN Lu 300/785Węgrów
1501RapczewskiZbigniew1951-07-23IPN Lu 300/504Węgrów
13AndrzejewskiWitold1951-07-24IPN Lu 300/1259Maciejowice
1065Lipka-AuguścikMarian1951-07-26IPN Lu 300/1443Stoczek
959KsiężopolskiHenryk1951-07-28IPN Lu 300/1734Suchożebry
1056LipiecStanisław1951-08-05IPN Lu 300/1120Kłoczew
443GłasekWitold1951-08-07IPN Lu 300/1016Borowie
1816SzelągStanisław1951-08-08IPN Lu 300/1346Maciejowice
922KrólTadeusz1951-08-17IPN Lu 300/303Kłoczew
437GlinkaTadeusz1951-09-14IPN Lu 300/590Grębków
927KrólikowskiTadeusz1951-10-05IPN Lu 300/689Grębków
1018KuwałMarian1951-10-10IPN Lu 300/326Garwolin
1276NowickiJan1951-10-15IPN Lu 300/2046Adamów
15AniszewskiRoman1951-11-01IPN Lu 300/1270Borowie
583IzdebskiAndrzej1951-11-06IPN Lu 300/229Węgrów
1515RodakBogdan1951-11-10IPN Lu 300/418Żelechów
422Gątarz/KiersnowskaBarbara1951-11-15IPN Lu 300/173Węgrów
348FicHenryk1951-11-19IPN Lu 300/1529Garwolin
682JurczakAndrzej1951-11-28IPN Lu 300/1771Korczew
2011WójcikZbigniew1951-12-04IPN Lu 300/818Sadowne
1176MatusikZdzisław1951-12-15IPN Lu 300/667Miedzna

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz