Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
953KrzymowskiWiesław1929-05-15IPN Lu 300/924Siedlce
1236MrózRyszard1929-05-19IPN Lu 300/645Roguszyn
1913UziębłoTadeusz1929-05-19IPN Lu 300/1175Stanin
1326OwsiankoJózef1929-05-22IPN Lu 300/448Korytnica
984KukawskiZdzisław1929-05-28IPN Lu 300/926Siedlce
743KierełoRyszard1929-06-07IPN Lu 300/900Siedlce
995KulikowskiJan1929-06-15IPN Lu 300/929Siedlce
1888TomczakJan1929-06-20IPN Lu 300/114Łuków
1659SiwekMieczysław1929-07-10IPN Lu 300/88Węgrów
95BiernackiEdward1929-07-15IPN Lu 300/1298Garwolin
769KołnierzakStanisław1929-07-24IPN Lu 300/1409Wilga
1781SuskaJózef1929-07-27IPN Lu 300/2081Adamów
587JabłońskiMieczysław1929-08-01IPN Lu 300/884Siedlce
1232MorawskiPiotr1929-08-01IPN Lu 300/267Siedlce
1844SzymanekRoman1929-08-03IPN Lu 300/108Serokomla
2040ZakrzewskiKazimierz1929-08-07IPN Lu 300/130Siedlce
668JóżwiakTadeusz1929-08-18IPN Lu 300/1769Korczew
858KowalczykHenryk1929-08-20IPN Lu 300/286Trojanów
1058LipińskiRyszard1929-08-22IPN Lu 300/531Siedlce
1822SzewczykJerzy1929-08-22IPN Lu 300/1569Pilawa
1128MaciejewskiJan1929-08-27IPN Lu 300/525Siedlce
1770StrzelecJerzy1929-08-28IPN Lu 300/1194Stanin
124BorucStefan1929-09-01IPN Lu 300/2094Adamów
949KrzemińskiEdward1929-09-02IPN Lu 300/1476Węgrów
1036LasotaBolesław1929-09-03IPN Lu 300/1792Korczew
1880ToczyskiMarian1929-09-09IPN Lu 300/112Przesmyki
1308OpalińskiStanisław1929-09-10IPN Lu 300/277Siedlce
408GarbaczewskiKazimierz1929-09-11IPN Lu 300/1659Siedlce
209CieszkowskiEugeniusz1929-09-13IPN Lu 300/392Sobolew
137BrzozowskiWalenty1929-10-02IPN Lu 300/1185Stanin
205CicheckiFranciszek1929-10-02IPN Lu 300/1498Domaszew
1791SzaniawskiAntoni1929-10-09IPN Lu 300/1557Górzno
732KępaKazimierz1929-10-13IPN Lu 300/899Siedlce
550GrzelakTadeusz1929-10-26IPN Lu 300/1220Stanin
90BieniasMieczysław1929-10-29IPN Lu 300/1294Sobolew
718KarczewskiJan1929-10-30IPN Lu 300/895Siedlce
745KilimJózef1929-11-11IPN Lu 300/901Siedlce
157CałaStanisław1929-11-12IPN Lu 300/378Garwolin
1418PleskotJan1929-11-22IPN Lu 300/1240Siedlce
1093ŁagodzińskiAlfred1929-11-24IPN Lu 300/1754Korczew
567HarasimHenryk1929-12-03IPN Lu 300/1950Siedlce
536GruzaJerzy1929-12-08IPN Lu 300/964Kłoczew
600JajszczakTomasz1929-12-08IPN Lu 300/887Łuków
1934WawrzyniakJan1929-12-08IPN Lu 300/117Korczew
1728SokołowskiAntoni1929-12-26IPN Lu 300/255Siedlce
2013WróbelMieczysław1929-12-30IPN Lu 300/128Łuków
29BadzyńskiJerzy1930-01-01IPN Lu 300/1892Siedlce
132BruzdaTadeusz1930-01-01IPN Lu 300/1311Kłoczew
962KsionekStanisław1930-01-01IPN Lu 300/925Siedlce
1336PaczuskiTadeusz1930-01-01IPN Lu 300/442Węgrów
1906UfnalTadeusz1930-01-01IPN Lu 300/786Węgrów
254DarnowskiMieczysław1930-01-02IPN Lu 300/1894Siedlce
1629SawickiJózef1930-01-02IPN Lu 300/94Węgrów
520GrąskaWacław1930-01-07IPN Lu 300/1035Garwolin
678JóżwikStanisław1930-01-10IPN Lu 300/1901Siedlce
1802SzczepaniukZdzisław1930-01-16IPN Lu 300/262Siedlce
2098ŻurawskiZdzisław1930-01-25IPN Lu 300/1860Siedlce
943KryczkaJan1930-02-01IPN Lu 300/312Kłoczew
652JaszczurJózef1930-02-04IPN Lu 300/205Węgrów
1357PastorStanisław1930-02-05IPN Lu 300/1230Wiśniew
1857świesiulskiStanisław1930-02-07IPN Lu 300/1581Pilawa
783KondejBronisław1930-02-11IPN Lu 300/1373Garwolin
1111ŁubiankoMarian1930-02-11IPN Lu 300/527Siedlce
1757StefaniukStanisław1930-02-18IPN Lu 300/256Siedlce
1625SareńskiStanisław1930-03-02IPN Lu 300/1095Garwolin
641JasińskiJanusz1930-03-07IPN Lu 300/208Węgrów
1253NasiłowskiTadeusz1930-03-15IPN Lu 300/271Siedlce
431GierejTadeusz1930-03-17IPN Lu 300/595Sadowne
591JaczewskiMarian1930-03-28IPN Lu 300/225Węgrów
790KondejaEugeniusz1930-04-01IPN Lu 300/1108Maciejowice
236CzausBronisław1930-04-08IPN Lu 300/1649Siedlce
172CharutaHenryk1930-04-14IPN Lu 300/1942Łuków
1835Szostek/SzostakStanisław1930-04-20IPN Lu 300/1323Trojanów
484GołuchStanisław1930-05-03IPN Lu 300/1736Suchożebry
1657SiwekJan1930-05-04IPN Lu 300/1537Miastków
968KucharekJan1930-05-15IPN Lu 300/1470Sadowne
1188MazurekZdzisław1930-05-16IPN Lu 300/1751Korczew
744KieszkowskiJanusz1930-05-17IPN Lu 300/1418Wilga
1127MachnioHenryk1930-05-17IPN Lu 300/526Huta Dąbrowa
1396PietlińskiRoman1930-05-27IPN Lu 300/861Łochów
1507RatyńskiLeszek1930-06-05IPN Lu 300/501Węgrów
782KondejAntoni1930-06-12IPN Lu 300/1105Wilga
900KrasieńkoJerzy1930-06-20IPN Lu 300/537Węgrów
675JóżwikJan1930-06-23IPN Lu 300/2004Adamów
283DernałowiczJan1930-06-24IPN Lu 300/554Sadowne
1195MichalakJan1930-06-24IPN Lu 300/1601Siedlce
67BeczekJulian1930-06-27IPN Lu 300/1287Trojanów
807KorgolWładysław1930-06-28IPN Lu 300/1376Łaskarzew
230CzarniakPiotr1930-06-29IPN Lu 300/1485Sobienie-Jeziory
778KomarekStanisław1930-07-03IPN Lu 300/905Łuków
260DąbrowskiKazimierz1930-07-05IPN Lu 300/1500Os. Czechy
1457PrekuratMarian1930-07-21IPN Lu 300/1624Siedlce
1279NowickiRoman1930-07-22IPN Lu 300/2044Adamów
364FlakEugeniusz1930-07-24IPN Lu 300/1534Garwolin
1973WitekEdward1930-07-30IPN Lu 300/121Serokomla
2010WójcikRoman1930-08-09IPN Lu 300/1773Korczew
824KosiorekKazimierz1930-08-15IPN Lu 300/1390Trojanów
196ChudekEmil1930-08-17IPN Lu 300/389Miastków
585JabłońskiAleksander1930-10-10IPN Lu 300/1008Garwolin
383GadejskiJan1930-10-16IPN Lu 300/1789Korczew
208CiećkoWiesław1930-10-21IPN Lu 300/391Garwolin
10AleksiukRoman1930-10-22IPN Lu 300/1633Siedlce
145BukatczukStefan1930-10-24IPN Lu 300/1643Siedlce
1605SachanowiczStanisław1930-10-27IPN Lu 300/1873Międzyrzec Podlaski
1975WitowskiZdzisław1930-10-28IPN Lu 300/746Korytnica
1023KwiatkowskiWiesław1930-10-30IPN Lu 300/1459Węgrów
1110łubaTadeusz1930-11-09IPN Lu 300/1618Siedlce
1404PilarskiApolinary1930-11-10IPN Lu 300/1237Siedlce
627JanusiewiczRyszard1930-11-17IPN Lu 300/1694Siedlce
286DębekJózef1930-11-20IPN Lu 300/1505Kłoczew
989KuleszaEugeniusz1930-11-21IPN Lu 300/263Siedlce
816KosakWalerian1930-12-12IPN Lu 300/2008Adamów
1832SzostakJan1930-12-30IPN Lu 300/1574Garwolin
604JakubczakCzesław1931-01-02IPN Lu 300/888Łuków
1314OsiorekAleksander1931-01-02IPN Lu 300/2049Adamów
1318OstrowskiHenryk1931-01-02IPN Lu 300/1223Siedlce
266DąbrowskiStefan1931-01-03IPN Lu 300/535Węgrów
1256NiedzielaSzczepan1931-01-03IPN Lu 300/272Siedlce
445GłodekMarian1931-01-16IPN Lu 300/1023Trojanów
686JurkowskiZdzisław1931-01-17IPN Lu 300/200Węgrów
1993WojtaśStanisław1931-01-17IPN Lu 300/125Żelechów
77BiaduńBolesław1931-01-25IPN Lu 300/2096Adamów
1032LaskowskiPolikarp1931-01-26IPN Lu 300/1457Węgrów
628JańczukCzesław1931-02-06IPN Lu 300/1767Łosice
1063LipkaHenryk1931-02-18IPN Lu 300/1445Miedzna
433GiersHenryk1931-02-26IPN Lu 300/593Sadowne
521GrążkaHenryk1931-03-03IPN Lu 300/1038Miastków
752KluczekHenryk1931-03-04IPN Lu 300/1904Siedlce
1053LewickiRoman1931-03-13IPN Lu 300/1134Miastków
1734SopyłoJan1931-03-17IPN Lu 300/59Węgrów
1035LasockiJózef1931-03-20IPN Lu 300/1121Łaskarzew
192ChromińskiTadeusz1931-03-24IPN Lu 300/1651Siedlce
1489RabczyńskiRyszard1931-03-24IPN Lu 300/1964Siedlce
381FudaczLeszek1931-03-25IPN Lu 300/946Garwolin
508GórskiJan1931-03-26IPN Lu 300/151Węgrów
1579RusieckiStanisław1931-04-03IPN Lu 300/405Trojanów
1459ProkuratZbigniew1931-04-10IPN Lu 300/1244Siedlce
607JakubisiakBenedykt1931-04-19IPN Lu 300/217Węgrów
1206MielcarzEugeniusz1931-04-24IPN Lu 300/875Łochów
1538RolińskiWłodzimier1931-04-30IPN Lu 300/414Garwolin
1825SzewczykRyszard1931-05-03IPN Lu 300/104Łuków
590JaczewskiAntoni1931-05-08IPN Lu 300/226Węgrów
1305OlszewskiHenryk1931-05-12IPN Lu 300/2048Adamów
979KujdaHenryk1931-05-15IPN Lu 300/1398Trojanów
530GromułJan1931-05-18IPN Lu 300/963Gorzczyce
792KonikZdzisław1931-05-20IPN Lu 300/735Sadowne
1482PuścianTadeusz1931-05-20IPN Lu 300/508Węgrów
1887TomaszewskiTadeusz1931-05-21IPN Lu 300/1366Łaskarzew
1768StrzałkowskiMieczysław1931-05-24IPN Lu 300/1929Siedlce
195ChruścickiJózef1931-05-25IPN Lu 300/236Węgrów
1353ParzyszekStanisław1931-05-31IPN Lu 300/2067Przytoczno
839KosycarzStanisław1931-06-06IPN Lu 300/281Trojanów
1151MarciniakKazimierz1931-06-07IPN Lu 300/872Łochów
278DemiańczukStanisław1931-07-16IPN Lu 300/1768Korczew
1424PłusaMarian1931-07-20IPN Lu 300/1700Siedlce
351FilipczukMarian1931-07-23IPN Lu 300/1656Siedlce
2022WyrzykowskiStefan1931-07-25IPN Lu 300/1864Siedlce
471GoławskiJan1931-07-28IPN Lu 300/1991Adamów
1166MateńkoHenryk1931-08-13IPN Lu 300/1178Huta Dąbrowa
419GąskaTadeusz1931-08-23IPN Lu 300/958Garwolin
79BiałekAntoni1931-09-01IPN Lu 300/1938Siedlce
528GrochowskiStanisław1931-09-10IPN Lu 300/1662Siedlce
1516RodakBolesław1931-09-15IPN Lu 300/417Kłoczew
470GolianMieczysław1931-09-16IPN Lu 300/1990Adamów
763KochańskiJan1931-09-24IPN Lu 300/2017Adamów
906KrasowskiJerzy1931-10-01IPN Lu 300/1906Siedlce
975KućFranciszek1931-10-04IPN Lu 300/1954Siedlce
841KosyraWładysław1931-10-06IPN Lu 300/282Kłoczew
1987WojewódzkiLucjan1931-10-06IPN Lu 300/1720Suchożebry
1496RadzimirskiEdward1931-10-15IPN Lu 300/1980Siedlce
1310OsialMieczysław1931-10-29IPN Lu 300/278Siedlce
1484PychaTadeusz1931-10-31IPN Lu 300/2059Adamów
255DąbkowskiJerzy1931-11-03IPN Lu 300/543Węgrów
1342PaliszkaStefan1931-11-03IPN Lu 300/1962Siedlce
913KrauzePaweł1931-11-05IPN Lu 300/1380Puławy
217CzaczkowskiPaweł1931-11-06IPN Lu 300/581Prostyń
158CałkaStanisław1931-11-10IPN Lu 300/379Kłoczew
180ChodkowskiBolesław1931-11-18IPN Lu 300/1974Siedlce
936KrupińskiEdmund1931-12-01IPN Lu 300/1394Trojanów
511GórzkowskaHalina1931-12-05IPN Lu 300/1040Garwolin
1856śmietankaJózef1932-01-02IPN Lu 300/1339Maciejowice
418GąskaAlina1932-01-05IPN Lu 300/1019Łaskarzew
70BednarczykMarian1932-01-09IPN Lu 300/349Łaskarzew
616JankowskaJanina1932-01-13IPN Lu 300/215Węgrów
349FigielStanisław1932-01-14IPN Lu 300/947Trojanów
1109ŁozaTadeusz1932-02-03IPN Lu 300/1956Siedlce
558GugałaStanisław1932-02-11IPN Lu 300/966Kłoczew
1644SiejkaJanina1932-02-23IPN Lu 300/1100Garwolin
476GołębiewskiStanisław1932-02-24IPN Lu 300/184Węgrów
801KopećJan1932-02-26IPN Lu 300/1191Stanin
330DuszekJan1932-03-02IPN Lu 300/630Węgrów
586JabłońskiKazimierz1932-03-10IPN Lu 300/227Węgrów
609JanaszekMarian1932-03-10IPN Lu 300/997Garwolin
149BułkaJerzy1932-03-28IPN Lu 300/342Kłoczew
337DytkoWiesław1932-03-29IPN Lu 300/1897Siedlce
1045LeszczyńskiHenryk1932-04-01IPN Lu 300/1452Korytnica
1621SalwaTadeusz1932-04-06IPN Lu 300/1091Budziska
777KomarAntoni1932-04-08IPN Lu 300/1744Suchożebry
72BejdaEdwin1932-05-05IPN Lu 300/1782Korczew
1628SawickiAntoni1932-05-09IPN Lu 300/1316Łaskarzew

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz