Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1564RóżańskiZenon1958-04-15IPN Lu 300/1088Maciejowice
933KrupaWaldemar1958-04-26IPN Lu 300/305Garwolin
1569RudnikGrzegorz1958-05-25IPN Lu 300/854Łochów
669JóżwiakWaldemar1958-06-20IPN Lu 300/1900Siedlce
1257NiedziółkaWiesław1958-07-09IPN Lu 300/1885Siedlce
402GałązkaMirosław1958-07-16IPN Lu 300/605Korytnica
134BryzekMarian1958-07-17IPN Lu 300/338Trojanów
723KasprzakFranciszek1958-08-21IPN Lu 300/334Łaskarzew
1972WitanZygmunt1958-10-27IPN Lu 300/748Grębków
2005WożniakStefan1958-11-07IPN Lu 300/1592Siedlce
1275NowickiAndrzej1958-12-30IPN Lu 300/2042Adamów
1076LisStanisław1959-01-09IPN Lu 300/1129Górzno
1829SzopaRyszard1959-02-09IPN Lu 300/1572Garwolin
1989WojewódzkiTomasz1959-02-14IPN Lu 300/739Węgrów
1875TkaczykZenon1959-03-03IPN Lu 300/1363Łaskarzew
1062LipkaGrzegorz1959-03-12IPN Lu 300/1446Miedzna
1941WąsowskiSławomir1959-03-30IPN Lu 300/826Wierzbno
2083ZowczakKrzysztof1959-04-03IPN Lu 300/1861Siedlce
2072ZienkiewiczWaldemar1959-04-05IPN Lu 300/1195Chorzów
1990WojewódzkiWaldemar1959-04-25IPN Lu 300/1724Suchożebry
1899TuremkaMarek1959-05-15IPN Lu 300/1168Łochów
1782SuskaRyszard1959-06-29IPN Lu 300/2078Krzywda
1597RytelBarbara1959-07-18IPN Lu 300/932Miedzna
96BiernackiJan1959-08-01IPN Lu 300/1854Siedlce
1369PawłowskiJanusz1959-08-02IPN Lu 300/1777Korczew
306DomańskiBogdan1959-08-10IPN Lu 300/1508Miastków Kościelny
1355PasikKarol1959-08-20IPN Lu 300/1192Krzywda
1866TchorekJacek1959-08-26IPN Lu 300/1367Wilga
908KrasowskiStefan1959-09-02IPN Lu 300/697Grębków
728KazimierczukLeszek1959-09-12IPN Lu 300/1833Siedlce
296DłużniewskiJacek1959-11-23IPN Lu 300/1846Siedlce
1197MichalakMirosław1959-11-27IPN Lu 300/1621Siedlce
111BoguszAndrzej1959-12-02IPN Lu 300/365Borowie
37BanasiukKrzysztof1960-01-02IPN Lu 300/1858Repki
68BeczekTadeusz1960-01-20IPN Lu 300/1937Siedlce
341DziubielaJacek1960-02-05IPN Lu 300/628Miedzna
706KalińskiMirosław1960-02-13IPN Lu 300/1835Siedlce
188CholewkaJerzy1960-05-26IPN Lu 300/1848Siedlce
1131MadejZdzisław1960-05-28IPN Lu 300/2032Adamów
1967WincenciukJan1960-06-24IPN Lu 300/757Miedzna
449GłozakIgnacy1960-07-17IPN Lu 300/1790Korczew
1950WieczorekGabriel1960-07-28IPN Lu 300/769Katowice
53BartosiewiczMarek1960-07-29IPN Lu 300/362Borowie
1271NowakZbigniew1960-08-30IPN Lu 300/465Węgrów
1788SylwestrzukMarek1960-10-05IPN Lu 300/92Węgrów
1165MataczAndrzej1960-12-14IPN Lu 300/1179Stanin
1812SzczypekWaldemar1961-01-22IPN Lu 300/1564Garwolin
300DoboszKazimierz1961-03-03IPN Lu 300/547Miedzna
1361PatyraKazimierz1961-03-04IPN Lu 300/1881Siedlce
1505RatyńskiJerzy1961-03-10IPN Lu 300/1877Siedlce
1885TomaszekMirosław1961-03-20IPN Lu 300/1356Garwolin
556GrzybTeodozja1961-04-24IPN Lu 300/1028Garwolin
2041ZalewskaZuzanna1961-05-08IPN Lu 300/812Miedzna
851KotowskiSławomir1961-08-13IPN Lu 300/1829Siedlce
554GrzeszekMichał1961-09-29IPN Lu 300/158Węgrów
513GrabiecKrzysztof1962-03-17IPN Lu 300/1015Wilga
375FrączakMarek1962-04-08IPN Lu 300/617Miedzna
1744SowaMariusz1962-07-02IPN Lu 300/56Węgrów
694Kaczorek/StanisławowskiSławomir1962-07-24IPN Lu 300/1605Siedlce
457Gmitrzak/ScichockiAndrzej1962-09-05IPN Lu 300/1704Siedlce
1113ŁuczynJanusz1962-10-09IPN Lu 300/1153Trojanów
1346PanufnikJacek1962-11-22IPN Lu 300/937Miedzna
413GawryśZenon1962-12-19IPN Lu 300/1013Wilga
2077ZiółkowskiKrzysztof1963-03-12IPN Lu 300/1059Łochów
486GontarzDominik1963-03-15IPN Lu 300/1995Adamów
1850śledżKatarzyna1963-03-19IPN Lu 300/1606Siedlce
1095ŁasekPiotr1963-04-07IPN Lu 300/1437Węgrów
242CzmochLeszek1963-05-26IPN Lu 300/1849Siedlce
1852ŚlepowrońskiStanisław1963-06-02IPN Lu 300/1577Miastków Kościelny
650JaszczukSzczepan1963-06-04IPN Lu 300/1794Korczew
1862TaczelskaMirosława1963-08-20IPN Lu 300/1619Siedlce
1112ŁucjanPiotr1963-09-20IPN Lu 300/2025Adamów
514GrabiecRobert1963-10-29IPN Lu 300/1011Wilga
1922WaloJerzy1963-11-20IPN Lu 300/1186Stanin
2003WoznickiAndrzej1964-01-15IPN Lu 300/825Węgrów
194ChrupekSławomir1964-03-03IPN Lu 300/235Węgrów
1753StaręgaMirosław1964-07-17IPN Lu 300/1337Maciejowice
1085LulaCezary1964-10-02IPN Lu 300/1148Maciejowice
1244MuszyńskiJacek1964-11-06IPN Lu 300/644Węgrów
665JędrzejczakMariusz1964-12-05IPN Lu 300/203Węgrów
893KoziołJacek1965-07-05IPN Lu 300/701Węgrów
325DudekWiesław1965-08-21IPN Lu 300/631Węgrów
1042LenartowiczWaldemar1965-09-15IPN Lu 300/1926Siedlce
343EmilianowiczEwa1965-09-30IPN Lu 300/627Węgrów
758KnotekZbigniew1965-11-16IPN Lu 300/1415Wilga
372FranczakDominik1966-03-02IPN Lu 300/1843Siedlce
711KałuskiRyszard1966-09-15IPN Lu 300/191Węgrów
154BytniewskiWładysław1967-02-20IPN Lu 300/341Miastków
2032ZabielskiDariusz1967-05-31IPN Lu 300/1916Siedlce
687JurzykHenryk1967-07-15IPN Lu 300/1838Siedlce
956KrzyśpiakZbigniew1967-09-22IPN Lu 300/311Garwolin
977KujdaBolesław1968-02-07IPN Lu 300/1397Trojanów
577IllukiewiczWojciech1968-10-09IPN Lu 300/1596Siedlce
1582RutaMarian1969-01-07IPN Lu 300/404Łaskarzew
398GałązkaAndrzej1969-09-23IPN Lu 300/609Korytnica
598JagodzińskaAgata1970-01-29IPN Lu 300/221Węgrów
1622SamotyjekSławomir1970-05-06IPN Lu 300/95Węgrów
1865TatarzyńskaWanda2028-04-29IPN Lu 300/1607Siedlce
1543RosaEdward2029-05-15IPN Lu 300/1912Siedlce

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz