Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1273NowakowskiWaldemar1951-12-26IPN Lu 300/464Węgrów
1608SadłowskiJanusz1952-01-01IPN Lu 300/1806Korczew
2043ZalewskiEugeniusz1952-01-04IPN Lu 300/810Wierzbno
657JawoszekWaldemar1952-01-11IPN Lu 300/2000Adamów
139BudnerWiesława1952-01-13IPN Lu 300/337Sobienie-Jeziory
1697SłowikStanisław1952-01-14IPN Lu 300/844Łochów
1094ŁagodzińskiAntoni1952-01-17IPN Lu 300/1755Korczew
485GołusTeodor1952-02-01IPN Lu 300/1946Siedlce
1498RagusTadeusz1952-02-02IPN Lu 300/1079Trojanów
660JędruszkoTadeusz1952-02-20IPN Lu 300/983Garwolin
1248MyrchaJuliusz1952-02-25IPN Lu 300/1886Siedlce
1805SzcześniakTadeusz1952-02-26IPN Lu 300/1212Stoczek Łukowski
974KuczkowskiKazimierz1952-03-04IPN Lu 300/1468Sadowne
1083LuberdaEdward1952-03-04IPN Lu 300/1146Maciejowice
1222MlonekJanusz1952-03-08IPN Lu 300/649Węgrów
87BielińskiKrzysztof1952-03-17IPN Lu 300/1716Suchożebry
257DąbrowskiAntoni1952-03-18IPN Lu 300/558Węgrów
1026LachCzesław1952-03-21IPN Lu 300/1119Wilga
1427PodlesińskiJan1952-03-27IPN Lu 300/859Łochów
1573RudnikStanisław1952-04-02IPN Lu 300/1083Trojanów
1158MarkosWawrzyniec1952-04-03IPN Lu 300/1064Stoczek Łukowski
1665SkibińskiJan1952-04-15IPN Lu 300/83Węgrów
1871TeperekAdolf1952-04-21IPN Lu 300/1349Miastków
907KrasowskiStanisław1952-05-15IPN Lu 300/1713Suchożebry
1691SkwarekZofia1952-05-26IPN Lu 300/1169Łuków
259DąbrowskiJanusz1952-06-01IPN Lu 300/540Miedzna
1550RosłaniecStanisław1952-06-01IPN Lu 300/409Żelechów
1746SowińskiJanusz1952-06-01IPN Lu 300/1550Sobolew
270DecykIreneusz1952-06-08IPN Lu 300/569Stoczek
122BorkowskiZenon1952-06-22IPN Lu 300/1939Mokobody
741KiełczykowskaJanina1952-07-02IPN Lu 300/1171Łuków
115BombiakAndrzej1952-07-10IPN Lu 300/1714Suchożebry
1381PiaseckiZygmunt1952-07-12IPN Lu 300/857Łochów
787KondejStefan1952-08-22IPN Lu 300/1417Wilga
2075ZiółkowskiJerzy1952-09-02IPN Lu 300/1161Węgrów
1213MilewskiKrzysztof1952-09-04IPN Lu 300/651Jadów
1949WieczorekBogusław1952-09-10IPN Lu 300/770Miedzna
60BącikAndrzej1952-10-04IPN Lu 300/1201Stoczek Łukowski
1974WitekEdward1952-10-13IPN Lu 300/747Sadowne
1316OstrowskiAndrzej1952-10-24IPN Lu 300/1884Siedlce
1977WojasińskiMieczysław1952-11-05IPN Lu 300/745Węgrów
1519RogalaJerzy1952-11-17IPN Lu 300/853Łochów
357FiszerRyszard1952-11-19IPN Lu 300/621Korytnica
724KasprzakJan1952-11-19IPN Lu 300/330Łaskarzew
1939WąsowskiMieczysław1952-12-15IPN Lu 300/1163Węgrów
1009KurekMieczysław1953-01-01IPN Lu 300/1107Wilga
1447PońkowskiMieczysław1953-01-07IPN Lu 300/1197Stanin
1503RatyńskiAndrzej1953-02-01IPN Lu 300/503Węgrów
496GozdekRomuald1953-02-02IPN Lu 300/1842Siedlce
967KucharczykTadeusz1953-02-08IPN Lu 300/314Kłoczew
97BiernackiJanusz1953-03-01IPN Lu 300/1299Garwolin
1506RatyńskiKrzysztof1953-03-08IPN Lu 300/500Węgrów
1440PoławskiJanusz1953-03-13IPN Lu 300/20Węgrów
705KalinowskiWojciech1953-03-15IPN Lu 300/192Węgrów
884KowalskiJózef1953-03-15IPN Lu 300/295Garwolin
2096ŻeleznickiHenryk1953-03-17IPN Lu 300/796Węgrów
84BieleckiKazimierz1953-03-22IPN Lu 300/1292Trojanów
384GagoGrzegorz1953-04-10IPN Lu 300/616Stoczek
903KrasnodębskiAndrzej1953-04-13IPN Lu 300/1827Siedlce
1005KurekCzesław1953-04-26IPN Lu 300/1425Wilga
1867TchorekStanisław1953-05-03IPN Lu 300/1348Garwolin
1393PieniakKrzysztof1953-05-09IPN Lu 300/48Węgrów
282DerlickiWojciech1953-05-10IPN Lu 300/555Miedzna
415GąsiorStanisław1953-05-16IPN Lu 300/177Węgrów
1471PrzyczkaWiesław1953-05-21IPN Lu 300/395Maciejowice
1070LipskiZdzisław1953-05-23IPN Lu 300/1440Węgrów
551GrzempczyńskiAndrzej1953-06-05IPN Lu 300/1029Garwolin
105BłażejczykKazimierz1953-06-12IPN Lu 300/353Trojanów
719KarpowiczAdam1953-06-14IPN Lu 300/1852Siedlce
850KotasMarian1953-07-13IPN Lu 300/284Pilawa
1387PiekartJerzy1953-07-24IPN Lu 300/1623Siedlce
1463PrzegalińskiEugeniusz1953-08-18IPN Lu 300/7Węgrów
873KowalczykWładysław1953-09-02IPN Lu 300/1391Trojanów
2015WrzeszczRoman1953-09-13IPN Lu 300/823Węgrów
503GórczyńskiRoman1953-09-28IPN Lu 300/1987Adamów
889KozarynaBogusław1953-10-03IPN Lu 300/703Miedzna
821KosickiKarol1953-11-04IPN Lu 300/1114Maciejowice
193ChróścielGrzegorz1953-11-18IPN Lu 300/1693Siedlce
91BieńkoJerzy1954-01-14IPN Lu 300/1295Sobolew
378FriedaWojciech1954-01-14IPN Lu 300/950Wilga
847KoszykZbigniew1954-01-22IPN Lu 300/715Węgrów
225CzaplińskiStanisław1954-02-10IPN Lu 300/1497Wilga
73BelkaJerzy1954-02-13IPN Lu 300/1288Garwolin
527Gręda-BiernatMałgorzata1954-02-22IPN Lu 300/165Węgrów
1658SiwekMarian1954-03-11IPN Lu 300/1539Kłoczew
1585RutkowskiJanusz1954-03-13IPN Lu 300/936Miedzna
2057ZauskaWaldemar1954-03-24IPN Lu 300/805Węgrów
947KrystosiakJan1954-03-29IPN Lu 300/1821Siedlce
1278NowickiPiotr1954-04-01IPN Lu 300/2040Adamów
570HofmańskiDionizy1954-04-05IPN Lu 300/1004Dobre
853KowalczykAndrzej1954-04-17IPN Lu 300/285Sobolew
110BoguckiZygmunt1954-04-24IPN Lu 300/369Wilga
854KowalczykEdward1954-05-03IPN Lu 300/713Stoczek
1AdamczukWaldemar1954-05-19IPN Lu 300/1859Siedlce
713KamińskiRyszard1954-07-12IPN Lu 300/1617Siedlce
4AdamczykMarek1954-07-14IPN Lu 300/1262Garwolin
1330PachnikWiesław1954-08-14IPN Lu 300/444Węgrów/Wierzbno
452GłozakZbigniew1954-08-19IPN Lu 300/1750Korczew
1590RychlikAndrzej1954-09-05IPN Lu 300/495Węgrów
1938WąsowskiKazimierz1954-09-15IPN Lu 300/656Wierzbno
754KłośFranciszek1954-10-05IPN Lu 300/1905Siedlce
757KnotekStanisław1954-10-17IPN Lu 300/1414Wilga
20AntoszczukStanisław1954-10-24IPN Lu 300/1781Korczew
1495RadzikowskiSławomir1954-11-26IPN Lu 300/1878Mokobody
356FilipiakZbigniew1954-12-06IPN Lu 300/622Grębków
1735SosnowskiEdward1954-12-06IPN Lu 300/1546Garwolin
1733SopyłoAdam1954-12-24IPN Lu 300/58Węgrów
1943WeredaKrzysztof1954-12-26IPN Lu 300/1932Siedlce
26BachanekWaldemar1955-01-03IPN Lu 300/1271Trojanów
1170MatlakowskiAndrzej1955-01-04IPN Lu 300/1620Siedlce
2030WyszyńskiRemigiusz1955-01-07IPN Lu 300/1057Łochów
1722SobotkaTadeusz1955-01-14IPN Lu 300/63Węgrów
651JaszczurDanuta1955-01-17IPN Lu 300/206Węgrów
1765StrupiechowskiEdward1955-01-21IPN Lu 300/23Węgrów
241CzmielTadeusz1955-02-10IPN Lu 300/1486Garwolin
1575RukatKrystyna1955-02-24IPN Lu 300/935Sadowne
608JakubowskiPaweł1955-03-20IPN Lu 300/216Węgrów
467GogłozaRoman1955-03-25IPN Lu 300/189Węgrów
1488PytlakJerzy1955-04-01IPN Lu 300/1702Siedlce
1957WierzbickaGrażyna1955-04-01IPN Lu 300/761Sadowne
355FilipiakLeszek1955-04-04IPN Lu 300/623Sadowne
461GniadekStanisław1955-04-17IPN Lu 300/1043Garwolin
2076ZiółkowskiKrzysztof1955-04-17IPN Lu 300/1162Łochów
1337PaczuskiZbigniew1955-04-22IPN Lu 300/1958Mokobody
2078ZiółkowskiRoman1955-04-25IPN Lu 300/791Węgrów
1081LodowskiMieczysław1955-04-26IPN Lu 300/1142Garwolin
116BoratyńskiKrzysztof1955-04-30IPN Lu 300/355Łaskarzew
1130MadalińskiStanisław1955-05-08IPN Lu 300/881Łochów
1142MalenkaWładysław1955-05-27IPN Lu 300/680Stoczek
166CepekRoman1955-06-08IPN Lu 300/1692Siedlce
1016KusakHenryk1955-07-07IPN Lu 300/1819Siedlce
1991WojewódzkiWitold1955-07-25IPN Lu 300/1706Siedlce
497GozdołekAndrzej1955-08-11IPN Lu 300/1198Stanin
1106ŁońAndrzej1955-09-24IPN Lu 300/1431Jadów
1354PasekTadeusz1955-10-11IPN Lu 300/432Węgrów/Stoczek
1591RyczkowskiHenryk1955-10-12IPN Lu 300/402Ząbkowice
1169MateraHenryk1955-10-19IPN Lu 300/877Łochów
127BorysewiczWiesław1955-10-21IPN Lu 300/1612Siedlce
150BurnoGrzegorz1955-11-11IPN Lu 300/339Garwolin
39BanyHanna1955-11-27IPN Lu 300/373Maciejowice
1643SiedlecZbigniew1955-12-07IPN Lu 300/2089Adamów
1695SłowikJerzy1955-12-16IPN Lu 300/86Węgrów
1216MioduchowskiBogdan1956-01-04IPN Lu 300/2030Adamów
436GlicaHenryk1956-01-19IPN Lu 300/999Wilga
1953WielądekRoman1956-02-07IPN Lu 300/767Korytnica
634JaroszHenryk1956-02-10IPN Lu 300/1841Siedlce
572HryszkiewiczWłodzimier1956-02-11IPN Lu 300/1005Garwolin
621JankowskiWaldemar1956-02-14IPN Lu 300/987Sokołów Podlaski
175ChmielakAndrzej1956-02-22IPN Lu 300/383Garwolin
23ArtwichAdam1956-03-10IPN Lu 300/1741Suchożebry
475GołębiewskiMieczysław1956-04-04IPN Lu 300/185Węgrów
1662SkarpetowskiZbigniew1956-05-10IPN Lu 300/85Węgrów
379FriedaZdzisław1956-05-30IPN Lu 300/951Wilga
244CzubaEdward1956-06-10IPN Lu 300/573Korytnica
1664SkibaWit1956-06-15IPN Lu 300/1586Warszowice
269DąbrowskiZbigniew1956-06-22IPN Lu 300/1503Garwolin
1861świtekKazimierz1956-06-27IPN Lu 300/1584Miastków
1944WęsakJan1956-06-28IPN Lu 300/1804Korczew
589JackowskiZbigniew1956-07-09IPN Lu 300/1778Korczew
1554RostekKrzysztof1956-07-22IPN Lu 300/478Węgrów
1118ŁukasiakRoman1956-08-07IPN Lu 300/1428Wierzbno
1117ŁukasiakMarian1956-08-26IPN Lu 300/1157Trojanów
1985WojdatKazimierz1956-08-28IPN Lu 300/1070Stoczek Łukowski
181ChodowskaKrystyna1956-09-01IPN Lu 300/239Węgrów
305DobrzyńskiDariusz1956-09-11IPN Lu 300/1845Siedlce
729KazimierczukMarek1956-09-17IPN Lu 300/1832Siedlce
1909UrbanWitold1956-09-21IPN Lu 300/1756Siedlce
1963WięsakWiesław1956-09-22IPN Lu 300/1745Siedlce
1334PaciorekWiesław1956-10-17IPN Lu 300/393Maciejowice
1655SiwakAndrzej1956-10-28IPN Lu 300/89Węgrów
234CzarnockiWłodzimier1956-11-07IPN Lu 300/575Węgrów
454GłuchowskaAlina1956-11-21IPN Lu 300/589Węgrów
261DąbrowskiMarek1956-12-01IPN Lu 300/538Miedzna
1527RogulskiRyszard1956-12-09IPN Lu 300/2069Zakępie
640JasińskiAndrzej1956-12-21IPN Lu 300/209Węgrów
490GorczycaTadeusz1957-01-23IPN Lu 300/171Węgrów
1891TrębickiWiesław1957-03-04IPN Lu 300/1711Siedlce
94BiernackiAdam1957-03-17IPN Lu 300/1853Siedlce
1698SmagłowskiJanusz1957-03-23IPN Lu 300/1542Kłoczew
392GajownikMarian1957-04-29IPN Lu 300/1989Adamów
1997WolgiemutMirosław1957-05-03IPN Lu 300/1971Siedlce
819KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1110Maciejowice
820KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1113Maciejowice
2050ZalewskiWiesław1957-05-13IPN Lu 300/806Korytnica
138BuczkowskiPiotr1957-05-26IPN Lu 300/1772Korczew
108BogajKrzysztof1957-06-08IPN Lu 300/1761Zaleś
998KupisWłodzimier1957-07-28IPN Lu 300/1464Węgrów
1022KwiatkowskiJanusz1957-08-02IPN Lu 300/1733Suchożebry
1465PrzybyszDariusz1957-09-16IPN Lu 300/1879Siedlce
321DrożdżRyszard1957-09-17IPN Lu 300/1513Kłoczew
1798SzczepaniakWitold1957-09-24IPN Lu 300/1345Maciejowice
1942WąsowskiWiesław1957-10-09IPN Lu 300/817Miedzna
478GołębiewskiWojciech1957-11-04IPN Lu 300/182Węgrów
1965WikiełElżbieta1957-11-26IPN Lu 300/758Węgrów
1003KurachKrzysztof1958-01-01IPN Lu 300/1111Maciejowice
830KosiorekZygmunt1958-01-02IPN Lu 300/1830Siedlce
1756StefaniakHenryk1958-01-19IPN Lu 300/1333Wilga
327DudewiczWiesław1958-03-25IPN Lu 300/1615Siedlce
342EkiertGrażyna1958-03-26IPN Lu 300/1528Garwolin
1895TrzpilAdolf1958-04-09IPN Lu 300/1359Garwolin

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz