Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp. Nazwisko Imię Rok urodz. Akta IPN Miejscowość
1004 Kurant Henryk 1940-07-16 IPN Lu 300/2009 Adamów
1005 Kurek Czesław 1953-04-26 IPN Lu 300/1425 Wilga
1006 Kurek Edward 1951-02-25 IPN Lu 300/1371 Łaskarzew
1007 Kurek Gabriela 1950-01-01 IPN Lu 300/1424 Wilga
1008 Kurek Kazimierz 1939-07-08 IPN Lu 300/1402 Trojanów
1009 Kurek Mieczysław 1953-01-01 IPN Lu 300/1107 Wilga
1010 Kurek Stefan 1948-08-22 IPN Lu 300/1413 Wilga
1011 Kurek Tadeusz 1947-11-11 IPN Lu 300/1106 Wilga
1012 Kurek Tadeusz 1948-05-29 IPN Lu 300/1412 Wilga
1013 Kurkus Marianna 1950-04-19 IPN Lu 300/1471 Sokołów Podlaski
1014 Kuryłek Janusz 1946-06-10 IPN Lu 300/1462 Węgrów
1015 Kuryło Bolesław 1919-10-28 IPN Lu 300/930 Siedlce
1016 Kusak Henryk 1955-07-07 IPN Lu 300/1819 Siedlce
1017 Kusio Jan 1928-04-28 IPN Lu 300/931 Siedlce
1018 Kuwał Marian 1951-10-10 IPN Lu 300/326 Garwolin
1019 Kuzak Antoni 1926-06-13 IPN Lu 300/1461 Węgrów
997 Kułak Józef 1941-01-18 IPN Lu 300/1467 Grębków
1020 Kwas Stanisław 1939-02-17 IPN Lu 300/321 Kłoczew
1021 Kwiatkowski Jan 1946-03-02 IPN Lu 300/1460 Węgrów
1022 Kwiatkowski Janusz 1957-08-02 IPN Lu 300/1733 Suchożebry
1023 Kwiatkowski Wiesław 1930-10-30 IPN Lu 300/1459 Węgrów
1024 Kwieciński Jan 1925-12-12 IPN Lu 300/322 Garwolin
754 Kłoś Franciszek 1954-10-05 IPN Lu 300/1905 Siedlce
755 Kłoś Janusz 1951-06-03 IPN Lu 300/1732 Suchożebry
1025 Lacek Czesław 1938-11-18 IPN Lu 300/1137 Pilawa
1026 Lach Czesław 1952-03-21 IPN Lu 300/1119 Wilga
1027 Lach Henryk 1925-09-12 IPN Lu 300/1139 Wilga
1028 Lach Stanisław 1949-04-15 IPN Lu 300/1138 Garwolin
1029 Lada Kazimierz 1917-09-02 IPN Lu 300/1136 Miastków
1030 Lange Jerzy 1939-01-02 IPN Lu 300/1458 Węgrów
1031 Langiewicz Stanisław 1941-09-10 IPN Lu 300/1118 Sobienie-Jeziory
1032 Laskowski Polikarp 1931-01-26 IPN Lu 300/1457 Węgrów
1033 Laskowski Ryszard 1946-06-22 IPN Lu 300/1456 Korytnica
1034 Lasocki Adam 1941-09-04 IPN Lu 300/1455 Korytnica
1035 Lasocki Józef 1931-03-20 IPN Lu 300/1121 Łaskarzew
1036 Lasota Bolesław 1929-09-03 IPN Lu 300/1792 Korczew
1037 Laszczka Henryk 1940-01-01 IPN Lu 300/1454 Korytnica
1038 Ledziński Jan 1943-01-10 IPN Lu 300/1143 Wilga
1039 Lemieszek Waldemar 1944-01-30 IPN Lu 300/2023 Adamów
1040 Lenarcik Michał 1943-09-29 IPN Lu 300/1144 Maciejowice
1041 Lenarczyk Jan 1940-06-23 IPN Lu 300/1117 Sobienie-Jeziory
1042 Lenartowicz Waldemar 1965-09-15 IPN Lu 300/1926 Siedlce
1043 Lendzion Jan 1926-01-29 IPN Lu 300/1209 Stanin
1044 Lendzion Stanisław 1938-05-05 IPN Lu 300/1208 Stanin
1048 Leśniak Stefan 1947-05-10 IPN Lu 300/1141 Wilga
1049 Leśniewski Andrzej 1950-01-06 IPN Lu 300/1453 Węgrów
1045 Leszczyński Henryk 1932-04-01 IPN Lu 300/1452 Korytnica
1046 Leszczyński Jan 1925-06-15 IPN Lu 300/1451 Węgrów
1047 Leszczyński Mariusz 1948-01-19 IPN Lu 300/1450 Węgrów
1050 Lewczuk Stanisław 1928 r. IPN Lu 300/1680 Siedlce
1051 Lewicki Henryk 1936-02-01 IPN Lu 300/1140 Wilga
1052 Lewicki Józef 1945-10-01 IPN Lu 300/1135 Miastków
1053 Lewicki Roman 1931-03-13 IPN Lu 300/1134 Miastków
1054 Lewikowski Ludwik 1946-03-17 IPN Lu 300/1449 Węgrów
1055 Lipiec Józef 1925-09-23 IPN Lu 300/1127 Kłoczew
1056 Lipiec Stanisław 1951-08-05 IPN Lu 300/1120 Kłoczew
1057 Lipiński Andrzej 1949-11-26 IPN Lu 300/1976 Siedlce
1058 Lipiński Ryszard 1929-08-22 IPN Lu 300/531 Siedlce
1059 Lipiński Tadeusz 1934-09-08 IPN Lu 300/1448 Miedzna
1060 Lipka Alfred 1938-06-05 IPN Lu 300/1447 Węgrów
1061 Lipka Edmund 1921-02-04 IPN Lu 300/2024 Adamów
1062 Lipka Grzegorz 1959-03-12 IPN Lu 300/1446 Miedzna
1063 Lipka Henryk 1931-02-18 IPN Lu 300/1445 Miedzna
1064 Lipka Kazimierz 1912-04-02 IPN Lu 300/1444 Ruchna
1065 Lipka-Auguścik Marian 1951-07-26 IPN Lu 300/1443 Stoczek
1066 Lipka-Auguścik Tadeusz 1949-08-16 IPN Lu 300/1442 Stoczek
1067 Lipka-Chudzik Wiesław 1938-04-24 IPN Lu 300/1441 Stoczek
1068 Lipski Józef 1936-06-09 IPN Lu 300/1123 Łaskarzew
1069 Lipski Marian 1923-08-20 IPN Lu 300/1124 Garwolin
1070 Lipski Zdzisław 1953-05-23 IPN Lu 300/1440 Węgrów
1071 Lis Eugeniusz 1946-06-26 IPN Lu 300/1133 Garwolin
1072 Lis Jan 1937-08-17 IPN Lu 300/1132 Górzno
1073 Lis Józef 1933-01-13 IPN Lu 300/1131 Garwolin
1074 Lis Józef 1949-03-08 IPN Lu 300/1130 Garwolin
1075 Lis Stanisław 1914-09-12 IPN Lu 300/1125 Garwolin
1076 Lis Stanisław 1959-01-09 IPN Lu 300/1129 Górzno
1077 Lisiczyński vel Lesiczyńs Wieńczysła 1941-11-10 IPN Lu 300/1128 Sobolew
1080 Liśkiewicz Tadeusz 1925-03-27 IPN Lu 300/1439 Węgrów
1078 Lisowski Jerzy 1926-04-28 IPN Lu 300/1126 Garwolin
1079 Liszewski Janusz 1947-02-03 IPN Lu 300/1147 Maciejowice
1081 Lodowski Mieczysław 1955-04-26 IPN Lu 300/1142 Garwolin
1082 Luberacki Józef 1922-05-19 IPN Lu 300/1122 Łaskarzew
1083 Luberda Edward 1952-03-04 IPN Lu 300/1146 Maciejowice
1084 Lukowski Stanisław 1940-09-18 IPN Lu 300/1145 Maciejowice
1085 Lula Cezary 1964-10-02 IPN Lu 300/1148 Maciejowice
1086 Lula Marian 1940-10-10 IPN Lu 300/1149 Maciejowice
1087 Luśnia Ryszard 1947-08-17 IPN Lu 300/1150 Garwolin
1127 Machnio Henryk 1930-05-17 IPN Lu 300/526 Huta Dąbrowa
1128 Maciejewski Jan 1929-08-27 IPN Lu 300/525 Siedlce
1129 Maciejewski Zbigniew 1948-09-28 IPN Lu 300/2027 Adamów
1130 Madaliński Stanisław 1955-05-08 IPN Lu 300/881 Łochów
1131 Madej Zdzisław 1960-05-28 IPN Lu 300/2032 Adamów
1132 Madoń Stefan 1915-02-21 IPN Lu 300/2033 Adamów
1133 Madziar Wiktor 1945-01-02 IPN Lu 300/685 Węgrów
1134 Magnuski Jan 1944-09-08 IPN Lu 300/684 Korytnica
1135 Majak Stanisław 1933-07-17 IPN Lu 300/2026 Adamów
1136 Majchrzak Władysław 1895-10-15 IPN Lu 300/524 Siedlce
1137 Majewski Tadeusz 1950-01-19 IPN Lu 300/683 Grębków
1138 Makarski Janusz 1946-06-28 IPN Lu 300/880 Łochów
1139 Makowski Czesław 1934-05-13 IPN Lu 300/879 Łochów
1140 Makowski Henryk 1924-08-28 IPN Lu 300/682 Miedzna
1141 Makowski Mirosław 1947-02-13 IPN Lu 300/681 Stoczek
1142 Malenka Władysław 1955-05-27 IPN Lu 300/680 Stoczek
1143 Malewicz Tadeusz 1947-11-28 IPN Lu 300/1890 Siedlce
1144 Maliszewski Edward 1925-11-20 IPN Lu 300/679 Korytnica
1145 Maliszewski Henryk 1915-01-23 IPN Lu 300/678 Stoczek
1146 Maliszkiewicz Wacław 1934-09-03 IPN Lu 300/677 Borzychy
1148 Marchlik Edmund 1945-10-24 IPN Lu 300/871 Łochów
1149 Marchlik Stanisław 1922-02-17 IPN Lu 300/870 Łochów
1150 Marcinek Stanisław 1911-04-14 IPN Lu 300/523 Siedlce
1151 Marciniak Kazimierz 1931-06-07 IPN Lu 300/872 Łochów
1152 Marczak Jarosław 1951-01-23 IPN Lu 300/675 Miedzna
1153 Marczak Stanisław 1921-10-15 IPN Lu 300/522 Siedlce
1154 Marczak Stanisław 1927-11-12 IPN Lu 300/1742 Suchożebry
1155 Marczewski Władysław 1899-01-19 IPN Lu 300/521 Siedlce
1156 Marczyk Danuta 1936-10-22 IPN Lu 300/674 Sokółka
1157 Markiewicz Mirosław 1945-01-19 IPN Lu 300/673 Siedlce
1158 Markos Wawrzyniec 1952-04-03 IPN Lu 300/1064 Stoczek Łukowski
1159 Markowski Bolesław 1922-11-03 IPN Lu 300/1682 Siedlce
1160 Markowski Zdzisław 1929-01-08 IPN Lu 300/520 Łuków
1161 Maron Aleksander 1914-11-23 IPN Lu 300/2038 Adamów
1162 Maron Tadeusz 1944-10-18 IPN Lu 300/2029 Adamów
1163 Maroński Wacław 1948-09-28 IPN Lu 300/672 Sterdynia
1164 Maszczak Zbigniew 1927-05-07 IPN Lu 300/1193 Stanin
1165 Matacz Andrzej 1960-12-14 IPN Lu 300/1179 Stanin
1166 Mateńko Henryk 1931-08-13 IPN Lu 300/1178 Huta Dąbrowa
1167 Mateńko Władysław 1929-05-14 IPN Lu 300/519 Łuków
1168 Mateńko Zdzisław 1924-07-11 IPN Lu 300/1217 Stanin
1169 Matera Henryk 1955-10-19 IPN Lu 300/877 Łochów
1170 Matlakowski Andrzej 1955-01-04 IPN Lu 300/1620 Siedlce
1171 Matusik Edward 1925-02-16 IPN Lu 300/878 Łochów
1172 Matusik Ryszard 1941-07-20 IPN Lu 300/671 Huta Gruszczyno
1173 Matusik Tadeusz 1947-03-24 IPN Lu 300/670 Węgrów
1174 Matusik Tadeusz 1950-01-10 IPN Lu 300/669 Miedzna
1175 Matusik Zdzisław 1946-02-14 IPN Lu 300/668 Węgrów
1176 Matusik Zdzisław 1951-12-15 IPN Lu 300/667 Miedzna
1177 Matwiejszyn Andrzej 1924-11-25 IPN Lu 300/518 Siedlce
1178 Mazurek Bolesław 1911-03-11 IPN Lu 300/1764 Sokołów Podlaski
1179 Mazurek Celestyn 1947-01-02 IPN Lu 300/1797 Korczew
1180 Mazurek Jerzy 1951-05-01 IPN Lu 300/1683 Siedlce
1181 Mazurek Józef 1925-08-09 IPN Lu 300/517 Łuków
1182 Mazurek Marek 1949-01-01 IPN Lu 300/1728 Suchożebry
1183 Mazurek Marian 1914-04-29 IPN Lu 300/1684 Siedlce
1184 Mazurek Renata 1949-02-04 IPN Lu 300/666 Miedzna
1185 Mazurek Stanisław 1933-03-25 IPN Lu 300/665 Miedzna
1186 Mazurek Waldemar 1951-06-12 IPN Lu 300/1888 Siedlce
1187 Mazurek Zbigniew 1928-11-02 IPN Lu 300/664 Sadowne
1188 Mazurek Zdzisław 1930-05-16 IPN Lu 300/1751 Korczew
1189 Mazurek Zygmunt 1928-11-29 IPN Lu 300/516 Łuków
1147 Małyska Lucjan 1937-01-04 IPN Lu 300/676 Węgrów
1190 Mech Augustyna 1947-09-05 IPN Lu 300/663 Kołodziąż
1191 Meling Władysław 1905-06-17 IPN Lu 300/1685 Siedlce
1194 Miąsek Stefan 1936-02-10 IPN Lu 300/654 Wierzbno
1193 Miazio Elżbieta 1936-09-24 IPN Lu 300/661 Korytnica
1192 Miałkowski Edward 1945-03-25 IPN Lu 300/662 Węgrów
1195 Michalak Jan 1930-06-24 IPN Lu 300/1601 Siedlce
1196 Michalak Józef 1926-04-02 IPN Lu 300/515 Siedlce
1197 Michalak Mirosław 1959-11-27 IPN Lu 300/1621 Siedlce
1198 Michalak Stanisław 1927-04-09 IPN Lu 300/1686 Siedlce
1199 Michalak Wacław 1923-12-01 IPN Lu 300/514 Łuków
1200 Michalczuk Janusz 1936-06-12 IPN Lu 300/1889 Siedlce
1201 Michalczuk Ludwik 1918-11-11 IPN Lu 300/1811 Korczew
1202 Michalik Ryszard 1946-05-06 IPN Lu 300/874 Łochów
1203 Michalik Stanisław 1929-01-02 IPN Lu 300/659 Korytnica
1204 Michałowski Emil 1950-05-21 IPN Lu 300/1907 Siedlce
1205 Michałowski Stanisław 1924-09-20 IPN Lu 300/658 Korytnica
1206 Mielcarz Eugeniusz 1931-04-24 IPN Lu 300/875 Łochów
1207 Mielcarz Wiesław 1935-04-27 IPN Lu 300/876 Łochów
1208 Miemicki Andrzej 1932-06-27 IPN Lu 300/1188 Stanin
1209 Miernicki Franciszek 1928-08-22 IPN Lu 300/513 Węgrów
1210 Mieszała Tadeusz 1921-07-27 IPN Lu 300/653 Miedzna
1211 Miklaszewska Krystyna 1926-04-07 IPN Lu 300/652 Roguszyn
1212 Mikołajczyk Franciszek 1912-12-28 IPN Lu 300/1687 Siedlce
1213 Milewski Krzysztof 1952-09-04 IPN Lu 300/651 Jadów
1214 Millati Henryk 1924-04-18 IPN Lu 300/512 Siedlce
1216 Mioduchowski Bogdan 1956-01-04 IPN Lu 300/2030 Adamów
1217 Mioduchowski Stanisław 1915-03-16 IPN Lu 300/2037 Adamów
1218 Mioduchowski Wacław 1923-05-10 IPN Lu 300/2039 Adamów
1219 Mioduszewski Henryk 1923-06-15 IPN Lu 300/1957 Siedlce
1220 Mirgos Adam 1939-08-10 IPN Lu 300/1688 Siedlce
1221 Mizak Bogdan 1944-11-22 IPN Lu 300/2034 Adamów
1215 Miłosz Ryszard 1951-05-05 IPN Lu 300/650 Repki
1222 Mlonek Janusz 1952-03-08 IPN Lu 300/649 Węgrów
1228 Moczulski Witold 1940-03-05 IPN Lu 300/1731 Suchożebry
1229 Moczydłowski Janusz 1951-05-28 IPN Lu 300/1887 Siedlce
1230 Modzelewski Andrzej 1936-05-07 IPN Lu 300/648 Węgrów
1231 Molski Stanisław 1951-04-25 IPN Lu 300/873 Łochów
1232 Morawski Piotr 1929-08-01 IPN Lu 300/267 Siedlce
1233 Mosakowska Urszula 1948-06-26 IPN Lu 300/433 Korytnica
1234 Mozakowski Roman 1924-02-13 IPN Lu 300/646 Korytnica
1235 Mróz Józef 1926-03-14 IPN Lu 300/1689 Siedlce
1236 Mróz Ryszard 1929-05-19 IPN Lu 300/645 Roguszyn
1237 Mucha Roman 1928-08-09 IPN Lu 300/1174 Stoczek Łukowski
1238 Mućka Jan 1943-07-05 IPN Lu 300/1189 Stanin
1239 Mućka Józef 1927-12-10 IPN Lu 300/1204 Krzywda
1240 Mućka Stanisław 1942-04-12 IPN Lu 300/1213 Stanin
1241 Mućka Wacław 1923-06-06 IPN Lu 300/268 Siedlce
1242 Murawiec Marian 1924-02-16 IPN Lu 300/1206 Stoczek
1243 Murawski Adam 1950-10-29 IPN Lu 300/647 Miedzna
1244 Muszyński Jacek 1964-11-06 IPN Lu 300/644 Węgrów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz