Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
899KozyraKazimierz1946-06-19IPN Lu 300/297Ostrów Lubelski
898KoziołStanisław1942-07-26IPN Lu 300/1746Suchożebry
897KoziołRyszard1940-01-03IPN Lu 300/1393Trojanów
896KoziołPiotr1929-01-02IPN Lu 300/698Węgrów
895KoziołMichał1924-05-11IPN Lu 300/699Węgrów
894KoziołJanusz1947-10-14IPN Lu 300/700Węgrów
893KoziołJacek1965-07-05IPN Lu 300/701Węgrów
892KoziołAlfred1945-11-07IPN Lu 300/702Węgrów
891KozikowskiStanisław1946-04-09IPN Lu 300/331Łaskarzew
890KoziełJózef1907-05-16IPN Lu 300/916Siedlce
889KozarynaBogusław1953-10-03IPN Lu 300/703Miedzna
888KownackiJerzy1934-03-17IPN Lu 300/1392Trojanów
887KowalskiWiesław1949-11-03IPN Lu 300/296Garwolin
886KowalskiRyszard1948-03-26IPN Lu 300/1410Wilga
885KowalskiMarian1936-07-03IPN Lu 300/1407Garwolin
884KowalskiJózef1953-03-15IPN Lu 300/295Garwolin
883KowalskiJerzy1951-06-14IPN Lu 300/294Łaskarzew
882KowalskiFranciszek1910-05-12IPN Lu 300/705Trawy
881KowalskiEugeniusz1938-07-30IPN Lu 300/293Ryki
880KowalskiCzesław1926-09-06IPN Lu 300/915Łuków
879KowalskiAndrzej1933-10-20IPN Lu 300/704Sadowne
878KowalskiAlfred1919-12-07IPN Lu 300/292Gaworowo
877Kowalik-RychlikDanuta1942-02-15IPN Lu 300/494Węgrów
876KowalikKrzysztof1944-08-09IPN Lu 300/291Kłoczew
875KowalikCzesław1933-11-12IPN Lu 300/1925Siedlce
874KowalczykZygmunt1948-04-05IPN Lu 300/290Trojanów
873KowalczykWładysław1953-09-02IPN Lu 300/1391Trojanów
872KowalczykWładysław1933-03-10IPN Lu 300/289Sobolew
871KowalczykTadeusz1943-07-02IPN Lu 300/1406Borowie
870KowalczykTadeusz1937-03-15IPN Lu 300/288Goleniów
869KowalczykStefan1949-07-23IPN Lu 300/706Sadowne
868KowalczykStanisław1951-02-06IPN Lu 300/1115Maciejowice
867KowalczykStanisław1948-05-04IPN Lu 300/707Kołodziąż
866KowalczykSeweryn1939-07-31IPN Lu 300/708Wierzbno
865KowalczykRyszard1939-03-11IPN Lu 300/287Trojanów
864KowalczykRoman1946-12-10IPN Lu 300/709Miedzna
863KowalczykMieczysław1944-03-01IPN Lu 300/1828Skórzec
862KowalczykLucyna1948-07-01IPN Lu 300/710Korytnica
861KowalczykKazimierz1927-09-05IPN Lu 300/1725Suchożebry
860KowalczykJózef1924-01-02IPN Lu 300/711Borzychy
859KowalczykJan1934-11-27IPN Lu 300/1674Siedlce
858KowalczykHenryk1929-08-20IPN Lu 300/286Trojanów
857KowalczykHenryk1920-09-01IPN Lu 300/1421Wilga
856KowalczykFranciszek1945-01-29IPN Lu 300/712Wierzbno
855KowalczykFranciszek1927-09-07IPN Lu 300/914Siedlce
854KowalczykEdward1954-05-03IPN Lu 300/713Stoczek
853KowalczykAndrzej1954-04-17IPN Lu 300/285Sobolew
852KowalczykAndrzej1950-09-09IPN Lu 300/714Sadowne
851KotowskiSławomir1961-08-13IPN Lu 300/1829Siedlce
850KotasMarian1953-07-13IPN Lu 300/284Pilawa
849KotRyszard1927-07-07IPN Lu 300/283Garwolin
848KotMarian1937-11-12IPN Lu 300/1187Stanin
847KoszykZbigniew1954-01-22IPN Lu 300/715Węgrów
846KoszewskiStanisław1921-11-09IPN Lu 300/716Węgrów
845KoszewskiRomuald1923-02-08IPN Lu 300/913Siedlce
844KoszewskiJerzy1948-04-11IPN Lu 300/717Węgrów
843KoszewskiFerdynand1916-10-10IPN Lu 300/718Borzychy
842KoszewskiCzesław1916-08-17IPN Lu 300/719Roguszyn
841KosyraWładysław1931-10-06IPN Lu 300/282Kłoczew
840KosylJerzy1928-09-28IPN Lu 300/912Siedlce
839KosycarzStanisław1931-06-06IPN Lu 300/281Trojanów
838KosutAndrzej1904-11-20IPN Lu 300/2022Adamów
837KostyraJózef1932-06-12IPN Lu 300/280Kłoczew
836KostyraJan1942-08-12IPN Lu 300/1405Borowie
835KostyraJan1914-03-06IPN Lu 300/279Siedlce
834KostusiewiczMieczysław1925-04-01IPN Lu 300/911Siedlce
833KostrzewaFranciszek1948-09-01IPN Lu 300/720Węgrów
832KostkaMarian1942-03-01IPN Lu 300/722Wierzbno
831KostkaJan1928-07-08IPN Lu 300/721Roguszyn
830KosiorekZygmunt1958-01-02IPN Lu 300/1830Siedlce
829KosiorekZenobiusz1924-07-08IPN Lu 300/723Stara Wieś
828KosiorekStanisław1951-02-02IPN Lu 300/725Węgrów
827KosiorekSławomir1949-04-15IPN Lu 300/724Węgrów
826KosiorekRyszard1928-10-28IPN Lu 300/910Siedlce
825KosiorekMarian1920-09-17IPN Lu 300/726Wyszków
824KosiorekKazimierz1930-08-15IPN Lu 300/1390Trojanów
823KosiorekJózef1915-07-27IPN Lu 300/727Węgrów
822KosieradzkiJerzy1951-04-09IPN Lu 300/1718Suchożebry
821KosickiKarol1953-11-04IPN Lu 300/1114Maciejowice
820KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1113Maciejowice
819KosickiJanusz1957-05-05IPN Lu 300/1110Maciejowice
818KoselStanisław1926-05-03IPN Lu 300/909Siedlce
817KosekFranciszek1926-10-12IPN Lu 300/1696Siedlce
816KosakWalerian1930-12-12IPN Lu 300/2008Adamów
815KosakJan1933-03-03IPN Lu 300/2021Adamów
814KorzonekStanisław1944-10-31IPN Lu 300/1112Maciejowice
813KorzeniewskiWacław1924-05-20IPN Lu 300/1673Siedlce
812KorzeniewskiKazimierz1925-03-18IPN Lu 300/728Węgrów
811KoryckiMarian1943-02-24IPN Lu 300/1377Łaskarzew
810KoryckiCzesław1947-09-19IPN Lu 300/1378Łaskarzew
809KorpowiczHenryk1911-01-08IPN Lu 300/1599Siedlce
808KornilukCzesław1937-04-27IPN Lu 300/1672Siedlce
807KorgolWładysław1930-06-28IPN Lu 300/1376Łaskarzew
806KordysHenryk1927-04-08IPN Lu 300/908Siedlce
805KorczakStefan1946-07-17IPN Lu 300/729Węgrów
804KorczakMieczysław1949-05-19IPN Lu 300/730Węgrów
803KorczakJan1926-10-02IPN Lu 300/907Siedlce
802KopećTadeusz1925-03-12IPN Lu 300/906Łuków
801KopećJan1932-02-26IPN Lu 300/1191Stanin
800KopećBolesław1922-01-03IPN Lu 300/1215Stanin
799KońskoKrystyna1948-07-28IPN Lu 300/731Węgrów
798KońskoCzesław1935-07-21IPN Lu 300/732Borzychy
797KonopkaJan1907-12-17IPN Lu 300/1427Maciejowice
796KonopińskiWładysław1896-06-27IPN Lu 300/733Węgrów
795KonopczyńskiJerzy1928-01-28IPN Lu 300/1670Siedlce
794KonkolewskiRyszard1946-09-15IPN Lu 300/734Węgrów
793KoniowskiStanisław1948-01-11IPN Lu 300/2011Adamów
792KonikZdzisław1931-05-20IPN Lu 300/735Sadowne
791KondraciukTadeusz1926-09-20IPN Lu 300/736Węgrów
790KondejaEugeniusz1930-04-01IPN Lu 300/1108Maciejowice
789KondejWładysław1928-08-09IPN Lu 300/1104Wilga
788KondejWacław1926-09-28IPN Lu 300/335Łaskarzew
787KondejStefan1952-08-22IPN Lu 300/1417Wilga
786KondejStanisław1943-05-29IPN Lu 300/333Łaskarzew
785KondejMarian1939-10-10IPN Lu 300/1411Wilga
784KondejFranciszek IPN Lu 300/1372Garwolin
783KondejBronisław1930-02-11IPN Lu 300/1373Garwolin
782KondejAntoni1930-06-12IPN Lu 300/1105Wilga
781KomorowskiStanisław1950-10-25IPN Lu 300/660Bydgoszcz-Okole
780KomorekZygmunt1927-06-19IPN Lu 300/1210Stanin
779KomorekZygmunt1927-06-19IPN Lu 300/264Siedlce
778KomarekStanisław1930-07-03IPN Lu 300/905Łuków
777KomarAntoni1932-04-08IPN Lu 300/1744Suchożebry
776KołtuniakCzesław1939-07-10IPN Lu 300/1671Siedlce
775KołodziejekKazimierz1940-12-06IPN Lu 300/1389Trojanów
774KołodziejczykTadeusz1947-11-20IPN Lu 300/2013Adamów
773KołodziejczykStefan1916-01-13IPN Lu 300/2019Adamów
772KołodziejczukFranciszek1922-02-02IPN Lu 300/1924Siedlce
771KołodziejJózef1926-11-18IPN Lu 300/2016Adamów
770KołnierzykZygmunt1936-07-25IPN Lu 300/1103Wilga
769KołnierzakStanisław1929-07-24IPN Lu 300/1409Wilga
768KokoszkaFranciszek1926-08-15IPN Lu 300/904Siedlce
767KocotJakub1919-11-26IPN Lu 300/1388Trojanów
766KocotEugeniusz1944-08-20IPN Lu 300/1387Trojanów
765KochańskiWiesław1944-01-01IPN Lu 300/2020Adamów
764KochańskiTadeusz1925-06-04IPN Lu 300/2014Adamów
763KochańskiJan1931-09-24IPN Lu 300/2017Adamów
762KochańskiFranciszek1919-11-19IPN Lu 300/2015Adamów
761KocKazimierz1951-02-12IPN Lu 300/1426Wilga
760KobiałkaEugeniusz1932-07-10IPN Lu 300/2010Adamów
759KnotekZdzisław1945-07-22IPN Lu 300/1423Wilga
758KnotekZbigniew1965-11-16IPN Lu 300/1415Wilga
757KnotekStanisław1954-10-17IPN Lu 300/1414Wilga
756KnotekCzesław1923-09-20IPN Lu 300/1416Wilga
755KłośJanusz1951-06-03IPN Lu 300/1732Suchożebry
754KłośFranciszek1954-10-05IPN Lu 300/1905Siedlce
753KlukowskiAntoni1923-06-21IPN Lu 300/1814Korczew
752KluczekHenryk1931-03-04IPN Lu 300/1904Siedlce
751KluczekAdam1927-12-24IPN Lu 300/265Siedlce
750KlinertEugeniusz1928-08-14IPN Lu 300/903Siedlce
749KlimowiczMichał1927-02-20IPN Lu 300/902Siedlce
748KlimiukBogdan1947-06-12IPN Lu 300/1831Siedlce
747KleszczMieczysław1920-01-13IPN Lu 300/1953Kotuń
746KiliśAdam1927-12-24IPN Lu 300/1903Siedlce
745KilimJózef1929-11-11IPN Lu 300/901Siedlce
744KieszkowskiJanusz1930-05-17IPN Lu 300/1418Wilga
743KierełoRyszard1929-06-07IPN Lu 300/900Siedlce
742KiełczykowskiHenryk1920-08-02IPN Lu 300/1952Siedlce
741KiełczykowskaJanina1952-07-02IPN Lu 300/1171Łuków
740KieliszekMieczysław1932-12-11IPN Lu 300/1386Trojanów
739KieliszekHenryk1924-01-01IPN Lu 300/1385Kłoczew
738KielakWiktor1947-02-07IPN Lu 300/1404Parysów
737KęsikWiesław1948-09-14IPN Lu 300/1419Wilga
736KęsikHenryk1927-06-09IPN Lu 300/1102Wilga
735KępkaMieczysław1937-02-25IPN Lu 300/1069Stoczek Łukowski
734KępkaJan1940-06-19IPN Lu 300/332Garwolin
733KępkaEdward1908-11-09IPN Lu 300/2018Adamów
732KępaKazimierz1929-10-13IPN Lu 300/899Siedlce
731KęmpkaZdzisław1925-06-03IPN Lu 300/898Siedlce
730KędziorekStanisław1936-06-03IPN Lu 300/1379Łaskarzew
729KazimierczukMarek1956-09-17IPN Lu 300/1832Siedlce
728KazimierczukLeszek1959-09-12IPN Lu 300/1833Siedlce
727KazimierczakHenryk1921-09-04IPN Lu 300/1902Siedlce
726KazikWiesław1948-04-24IPN Lu 300/1826Siedlce
725KawkaJózef1938-03-10IPN Lu 300/1384Stanin
724KasprzakJan1952-11-19IPN Lu 300/330Łaskarzew
723KasprzakFranciszek1958-08-21IPN Lu 300/334Łaskarzew
722KasprzakAndrzej1948-11-30IPN Lu 300/1420Wilga
721KasperekCzesław1926-07-19IPN Lu 300/897Siedlce
720KaryńTadeusz1925-06-26IPN Lu 300/896Siedlce
719KarpowiczAdam1953-06-14IPN Lu 300/1852Siedlce
718KarczewskiJan1929-10-30IPN Lu 300/895Siedlce
717KaraśAdolf1925-06-03IPN Lu 300/1109Maciejowice
716KapitanowiczSławomir1950-06-19IPN Lu 300/655Wierzbno
715KapciakMarian1929-03-01IPN Lu 300/1200Stanin
714KaniaWitold1922-05-20IPN Lu 300/1669Siedlce
713KamińskiRyszard1954-07-12IPN Lu 300/1617Siedlce
712KałuskiStefan1939-09-02IPN Lu 300/190Węgrów
711KałuskiRyszard1966-09-15IPN Lu 300/191Węgrów
710KałczyńskiJan1943-01-07IPN Lu 300/329Łaskarzew
709KałaskaJan1945-03-29IPN Lu 300/328Łaskarzew
708KałasStanisław1922-02-05IPN Lu 300/1403Borowie
707KaliszukWłodzimier1941-01-01IPN Lu 300/1834Siedlce
706KalińskiMirosław1960-02-13IPN Lu 300/1835Siedlce
705KalinowskiWojciech1953-03-15IPN Lu 300/192Węgrów
704KalickiJerzy1947-04-04IPN Lu 300/1837Siedlce
703KalickiAntoni1907-11-20IPN Lu 300/894Siedlce
702KalbarczykMarian1942-07-04IPN Lu 300/1383Trojanów
701KalbarczykFlorian1942-05-03IPN Lu 300/193Węgrów
700KalbarczykEugeniusz1933-04-13IPN Lu 300/1382Trojanów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz