Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1099ŁazarskiJan1950-06-04IPN Lu 300/1435Węgrów
1098ŁazarczykHenryk1949-04-05IPN Lu 300/1152Maciejowice
1097ŁaweckiStanisław1903-12-11IPN Lu 300/530Siedlce
1096ŁataHanna1947-03-26IPN Lu 300/1436Korytnica
1095ŁasekPiotr1963-04-07IPN Lu 300/1437Węgrów
1094ŁagodzińskiAntoni1952-01-17IPN Lu 300/1755Korczew
1093ŁagodzińskiAlfred1929-11-24IPN Lu 300/1754Korczew
1092ŁadziakRyszard1942-03-25IPN Lu 300/1758Korczew
1091ŁadoszStanisława1941-11-20IPN Lu 300/1438Węgrów
1090ŁadaStanisław1936-07-18IPN Lu 300/1955Siedlce
1089ŁachRoman1941-05-10IPN Lu 300/1802Korczew
1088ŁachEugeniusz1943-11-27IPN Lu 300/883Łochów
1087LuśniaRyszard1947-08-17IPN Lu 300/1150Garwolin
1086LulaMarian1940-10-10IPN Lu 300/1149Maciejowice
1085LulaCezary1964-10-02IPN Lu 300/1148Maciejowice
1084LukowskiStanisław1940-09-18IPN Lu 300/1145Maciejowice
1083LuberdaEdward1952-03-04IPN Lu 300/1146Maciejowice
1082LuberackiJózef1922-05-19IPN Lu 300/1122Łaskarzew
1081LodowskiMieczysław1955-04-26IPN Lu 300/1142Garwolin
1080LiśkiewiczTadeusz1925-03-27IPN Lu 300/1439Węgrów
1079LiszewskiJanusz1947-02-03IPN Lu 300/1147Maciejowice
1078LisowskiJerzy1926-04-28IPN Lu 300/1126Garwolin
1077Lisiczyński vel LesiczyńsWieńczysła1941-11-10IPN Lu 300/1128Sobolew
1076LisStanisław1959-01-09IPN Lu 300/1129Górzno
1075LisStanisław1914-09-12IPN Lu 300/1125Garwolin
1074LisJózef1949-03-08IPN Lu 300/1130Garwolin
1073LisJózef1933-01-13IPN Lu 300/1131Garwolin
1072LisJan1937-08-17IPN Lu 300/1132Górzno
1071LisEugeniusz1946-06-26IPN Lu 300/1133Garwolin
1070LipskiZdzisław1953-05-23IPN Lu 300/1440Węgrów
1069LipskiMarian1923-08-20IPN Lu 300/1124Garwolin
1068LipskiJózef1936-06-09IPN Lu 300/1123Łaskarzew
1067Lipka-ChudzikWiesław1938-04-24IPN Lu 300/1441Stoczek
1066Lipka-AuguścikTadeusz1949-08-16IPN Lu 300/1442Stoczek
1065Lipka-AuguścikMarian1951-07-26IPN Lu 300/1443Stoczek
1064LipkaKazimierz1912-04-02IPN Lu 300/1444Ruchna
1063LipkaHenryk1931-02-18IPN Lu 300/1445Miedzna
1062LipkaGrzegorz1959-03-12IPN Lu 300/1446Miedzna
1061LipkaEdmund1921-02-04IPN Lu 300/2024Adamów
1060LipkaAlfred1938-06-05IPN Lu 300/1447Węgrów
1059LipińskiTadeusz1934-09-08IPN Lu 300/1448Miedzna
1058LipińskiRyszard1929-08-22IPN Lu 300/531Siedlce
1057LipińskiAndrzej1949-11-26IPN Lu 300/1976Siedlce
1056LipiecStanisław1951-08-05IPN Lu 300/1120Kłoczew
1055LipiecJózef1925-09-23IPN Lu 300/1127Kłoczew
1054LewikowskiLudwik1946-03-17IPN Lu 300/1449Węgrów
1053LewickiRoman1931-03-13IPN Lu 300/1134Miastków
1052LewickiJózef1945-10-01IPN Lu 300/1135Miastków
1051LewickiHenryk1936-02-01IPN Lu 300/1140Wilga
1050LewczukStanisław1928 r.IPN Lu 300/1680Siedlce
1049LeśniewskiAndrzej1950-01-06IPN Lu 300/1453Węgrów
1048LeśniakStefan1947-05-10IPN Lu 300/1141Wilga
1047LeszczyńskiMariusz1948-01-19IPN Lu 300/1450Węgrów
1046LeszczyńskiJan1925-06-15IPN Lu 300/1451Węgrów
1045LeszczyńskiHenryk1932-04-01IPN Lu 300/1452Korytnica
1044LendzionStanisław1938-05-05IPN Lu 300/1208Stanin
1043LendzionJan1926-01-29IPN Lu 300/1209Stanin
1042LenartowiczWaldemar1965-09-15IPN Lu 300/1926Siedlce
1041LenarczykJan1940-06-23IPN Lu 300/1117Sobienie-Jeziory
1040LenarcikMichał1943-09-29IPN Lu 300/1144Maciejowice
1039LemieszekWaldemar1944-01-30IPN Lu 300/2023Adamów
1038LedzińskiJan1943-01-10IPN Lu 300/1143Wilga
1037LaszczkaHenryk1940-01-01IPN Lu 300/1454Korytnica
1036LasotaBolesław1929-09-03IPN Lu 300/1792Korczew
1035LasockiJózef1931-03-20IPN Lu 300/1121Łaskarzew
1034LasockiAdam1941-09-04IPN Lu 300/1455Korytnica
1033LaskowskiRyszard1946-06-22IPN Lu 300/1456Korytnica
1032LaskowskiPolikarp1931-01-26IPN Lu 300/1457Węgrów
1031LangiewiczStanisław1941-09-10IPN Lu 300/1118Sobienie-Jeziory
1030LangeJerzy1939-01-02IPN Lu 300/1458Węgrów
1029LadaKazimierz1917-09-02IPN Lu 300/1136Miastków
1028LachStanisław1949-04-15IPN Lu 300/1138Garwolin
1027LachHenryk1925-09-12IPN Lu 300/1139Wilga
1026LachCzesław1952-03-21IPN Lu 300/1119Wilga
1025LacekCzesław1938-11-18IPN Lu 300/1137Pilawa
1024KwiecińskiJan1925-12-12IPN Lu 300/322Garwolin
1023KwiatkowskiWiesław1930-10-30IPN Lu 300/1459Węgrów
1022KwiatkowskiJanusz1957-08-02IPN Lu 300/1733Suchożebry
1021KwiatkowskiJan1946-03-02IPN Lu 300/1460Węgrów
1020KwasStanisław1939-02-17IPN Lu 300/321Kłoczew
1019KuzakAntoni1926-06-13IPN Lu 300/1461Węgrów
1018KuwałMarian1951-10-10IPN Lu 300/326Garwolin
1017KusioJan1928-04-28IPN Lu 300/931Siedlce
1016KusakHenryk1955-07-07IPN Lu 300/1819Siedlce
1015KuryłoBolesław1919-10-28IPN Lu 300/930Siedlce
1014KuryłekJanusz1946-06-10IPN Lu 300/1462Węgrów
1013KurkusMarianna1950-04-19IPN Lu 300/1471Sokołów Podlaski
1012KurekTadeusz1948-05-29IPN Lu 300/1412Wilga
1011KurekTadeusz1947-11-11IPN Lu 300/1106Wilga
1010KurekStefan1948-08-22IPN Lu 300/1413Wilga
1009KurekMieczysław1953-01-01IPN Lu 300/1107Wilga
1008KurekKazimierz1939-07-08IPN Lu 300/1402Trojanów
1007KurekGabriela1950-01-01IPN Lu 300/1424Wilga
1006KurekEdward1951-02-25IPN Lu 300/1371Łaskarzew
1005KurekCzesław1953-04-26IPN Lu 300/1425Wilga
1004KurantHenryk1940-07-16IPN Lu 300/2009Adamów
1003KurachKrzysztof1958-01-01IPN Lu 300/1111Maciejowice
1002KurachKazimierz1926-11-28IPN Lu 300/327Korytnica
1001KurachEdward1932-07-06IPN Lu 300/1375Łaskarzew
1000KurKazimierz1939-11-10IPN Lu 300/1116Maciejowice
999KupisZdzisław1932-07-15IPN Lu 300/1463Miedzna
998KupisWłodzimier1957-07-28IPN Lu 300/1464Węgrów
997KułakJózef1941-01-18IPN Lu 300/1467Grębków
996KulpaTadeusz1946-03-28IPN Lu 300/325Garwolin
995KulikowskiJan1929-06-15IPN Lu 300/929Siedlce
994KulikowskiAleksander1927-09-01IPN Lu 300/1788Korczew
993KulikWaldemar1946-06-24IPN Lu 300/1465Węgrów
992KulikHenryk1927-02-17IPN Lu 300/320Kłoczew
991KulikEdward1941-02-27IPN Lu 300/319Kłoczew
990KulikBogdan1933-09-10IPN Lu 300/1466Węgrów
989KuleszaEugeniusz1930-11-21IPN Lu 300/263Siedlce
988KuleszStanisław1922-01-01IPN Lu 300/1679Siedlce
987KulentyStanisław1898-01-07IPN Lu 300/1678Siedlce
986KulczyńskiMarian1927-01-20IPN Lu 300/928Siedlce
985KulczyńskiJan1928-09-10IPN Lu 300/927Wodynie
984KukawskiZdzisław1929-05-28IPN Lu 300/926Siedlce
983KujdaStanisław1944-05-22IPN Lu 300/1401Trojanów
982KujdaMieczysław1948-04-06IPN Lu 300/324Trojanów
981KujdaLucjan1933-08-07IPN Lu 300/323Wilga
980KujdaJanusz1940-06-07IPN Lu 300/1400Trojanów
979KujdaHenryk1931-05-15IPN Lu 300/1398Trojanów
978KujdaHenryk1926-08-16IPN Lu 300/1399Trojanów
977KujdaBolesław1968-02-07IPN Lu 300/1397Trojanów
976KudanJan1947-05-29IPN Lu 300/318Kłoczew
975KućFranciszek1931-10-04IPN Lu 300/1954Siedlce
974KuczkowskiKazimierz1952-03-04IPN Lu 300/1468Sadowne
973KucińskiRyszard1945-04-06IPN Lu 300/317Garwolin
972KucharzewskiEdward1945-09-28IPN Lu 300/316Pilawa
971KucharskiStanisław1919-04-08IPN Lu 300/315Garwolin
970KucharskiJan1929-04-12IPN Lu 300/1170Łuków
969KucharekJózef1927-02-08IPN Lu 300/1469Węgrów
968KucharekJan1930-05-15IPN Lu 300/1470Sadowne
967KucharczykTadeusz1953-02-08IPN Lu 300/314Kłoczew
966KucharczykJerzy1946-02-13IPN Lu 300/313Kłoczew
965KublikEdward1934-03-27IPN Lu 300/1677Siedlce
964KubaStanisław1948-07-23IPN Lu 300/1472Wołomin
963KsybekStanisław1924-03-22IPN Lu 300/1474Węgrów
962KsionekStanisław1930-01-01IPN Lu 300/925Siedlce
961KsiężopolskiJózef1945-01-10IPN Lu 300/1820Siedlce
960KsiężopolskiJacek1949-08-05IPN Lu 300/1473Węgrów
959KsiężopolskiHenryk1951-07-28IPN Lu 300/1734Suchożebry
958KrzyzińskiJan1935-01-08IPN Lu 300/2012Adamów
957KrzywońJan1941-02-08IPN Lu 300/1396Trojanów
956KrzyśpiakZbigniew1967-09-22IPN Lu 300/311Garwolin
955KrzyśpiakBolesław1903-07-24IPN Lu 300/310Kraśnik
954KrzysztoszekLeszek1944-08-05IPN Lu 300/1408Wilga
953KrzymowskiWiesław1929-05-15IPN Lu 300/924Siedlce
952KrzewińskiWładysław1951-01-01IPN Lu 300/1475Wierzbno
951KrzewiakWładysław1921-09-23IPN Lu 300/1676Siedlce
950KrzemińskiMieczysław1949-04-27IPN Lu 300/1395Trojanów
949KrzemińskiEdward1929-09-02IPN Lu 300/1476Węgrów
948KrystosiakStanisław1927-03-20IPN Lu 300/923Siedlce
947KrystosiakJan1954-03-29IPN Lu 300/1821Siedlce
946KrysiakWacław1923-09-26IPN Lu 300/1822Siedlce
945KryjakWacław1920-01-01IPN Lu 300/922Łuków
944KrygielCzesław1936-08-22IPN Lu 300/309Garwolin
943KryczkaJan1930-02-01IPN Lu 300/312Kłoczew
942KruśJózef1950-02-28IPN Lu 300/1823Siedlce
941KruszewskiZygmunt1938-09-20IPN Lu 300/1477Korytnica
940KruszewskiJan1927-03-01IPN Lu 300/687Korytnica
939KruszelnickiJózef1926-08-19IPN Lu 300/308Garwolin
938KrusiewiczZygmunt1927-09-10IPN Lu 300/921Siedlce
937KrusiewiczJan1919-08-03IPN Lu 300/920Siedlce
936KrupińskiEdmund1931-12-01IPN Lu 300/1394Trojanów
935KrupaZygmunt1926-08-12IPN Lu 300/307Garwolin
934KrupaZbigniew1947-11-07IPN Lu 300/306Garwolin
933KrupaWaldemar1958-04-26IPN Lu 300/305Garwolin
932KrupaKazimierz1951-06-07IPN Lu 300/1824Siedlce
931KrupaJan1926-12-10IPN Lu 300/304Garwolin
930KrupaAntoni1936-06-04IPN Lu 300/688Stoczek
929KrupaAntoni1924-04-10IPN Lu 300/1381Łaskarzew
928KrukCzesław1925-06-20IPN Lu 300/919Łuków
927KrólikowskiTadeusz1951-10-05IPN Lu 300/689Grębków
926KrólakStanisław1934-08-22IPN Lu 300/690Stara Wieś
925KrólakJózef1916-09-02IPN Lu 300/691Korytnica
924KrólZygmunt1929-02-02IPN Lu 300/918Łuków
923KrólWładysław1918-03-03IPN Lu 300/917Łuków
922KrólTadeusz1951-08-17IPN Lu 300/303Kłoczew
921KrólJerzy1948-09-04IPN Lu 300/302Kłoczew
920KręciszStanisław1947-10-23IPN Lu 300/301Pilawa
919KresaWładysław1919-10-23IPN Lu 300/692Węgrów
918KresaTadeusz1948-07-05IPN Lu 300/693Węgrów
917KresaJan1951-01-27IPN Lu 300/694Węgrów
916KrawczykZdzisław1925-03-12IPN Lu 300/695Sadowne
915KrawczykStanisław1949-04-21IPN Lu 300/1374Łaskarzew
914KrawczykKazimierz1939-08-11IPN Lu 300/300Garwolin
913KrauzePaweł1931-11-05IPN Lu 300/1380Puławy
912KraszewskaHalina1928-01-08IPN Lu 300/696Stara Wieś
911KrasuskiJan1927-11-12IPN Lu 300/1600Siedlce
910KrasuskiCzesław1935-09-11IPN Lu 300/1760Korczew
909KrasuskiAntoni1925-01-17IPN Lu 300/1675Siedlce
908KrasowskiStefan1959-09-02IPN Lu 300/697Grębków
907KrasowskiStanisław1952-05-15IPN Lu 300/1713Suchożebry
906KrasowskiJerzy1931-10-01IPN Lu 300/1906Siedlce
905KrasnowskiWitold1946-07-04IPN Lu 300/1825Siedlce
904KrasnodębskiJózef1936-03-28IPN Lu 300/1712Suchożebry
903KrasnodębskiAndrzej1953-04-13IPN Lu 300/1827Siedlce
902KrasińskiJan1949-06-28IPN Lu 300/299Garwolin
901KrasińskiEdward1949-02-28IPN Lu 300/298Garwolin
900KrasieńkoJerzy1930-06-20IPN Lu 300/537Węgrów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz