Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1699SmutrykowskiEugeniusz1943-09-06IPN Lu 300/1317Łaskarzew
1698SmagłowskiJanusz1957-03-23IPN Lu 300/1542Kłoczew
1697SłowikStanisław1952-01-14IPN Lu 300/844Łochów
1696SłowikMarian1926-11-16IPN Lu 300/69Węgrów
1695SłowikJerzy1955-12-16IPN Lu 300/86Węgrów
1694SłońskiJerzy1932-07-26IPN Lu 300/70Węgrów
1693SliwieckiHenryk1950-02-25IPN Lu 300/838Łochów
1692SlebzakWacław1912-04-23IPN Lu 300/71Węgrów
1691SkwarekZofia1952-05-26IPN Lu 300/1169Łuków
1690SkwarekTadeusz1928-08-01IPN Lu 300/248Siedlce
1689SkwarekStanisław1940-03-22IPN Lu 300/1541Garwolin
1688SkwarekJanusz1938-03-31IPN Lu 300/2077Adamów
1687SkwarekJan1934-04-21IPN Lu 300/2082Adamów
1686Skurka/SkórkaEugeniusz1921-05-24IPN Lu 300/2086Adamów
1685SkulimowskiLucjan1938-01-04IPN Lu 300/78Węgrów
1684SkrońskiZygmunt1947-09-28IPN Lu 300/1343Maciejowice
1683SkrońskiJózef1936-12-02IPN Lu 300/1336Wilga
1682SkrońskiFranciszek1908-09-06IPN Lu 300/1341Maciejowice
1681SkórkaStanisława1944-05-17IPN Lu 300/72Węgrów
1680SkórkaStanisław1937-07-05IPN Lu 300/73Węgrów
1679SkórkaSabina1939-08-13IPN Lu 300/76Węgrów
1678SkórkaRyszard1950-03-29IPN Lu 300/74Węgrów
1677SkórkaMirosław1936-06-07IPN Lu 300/75Węgrów
1676SkórkaJan1935-07-15IPN Lu 300/77Węgrów
1675SkórkaHenryk1941-08-20IPN Lu 300/2088Adamów
1674SkotakBolesław1951-01-13IPN Lu 300/1342Maciejowice
1673SkorupkaJan1940-06-19IPN Lu 300/848Łochów
1672SkorupkaEugeniusz1946-09-10IPN Lu 300/1966Siedlce
1671SkorupkaAlfons1927-09-25IPN Lu 300/247Siedlce
1670SkorackiZbigniew1929-05-13IPN Lu 300/79Węgrów
1669SkonecznyBogdan1940-07-22IPN Lu 300/80Węgrów
1668SkoczylasJózef1938-03-19IPN Lu 300/1540Miastków
1667SkibińskiWładysław1925-10-15IPN Lu 300/81Węgrów
1666SkibińskiStanisław1929-01-02IPN Lu 300/82Węgrów
1665SkibińskiJan1952-04-15IPN Lu 300/83Węgrów
1664SkibaWit1956-06-15IPN Lu 300/1586Warszowice
1663SkarżyńskiWincenty1938-03-01IPN Lu 300/84Węgrów
1662SkarpetowskiZbigniew1956-05-10IPN Lu 300/85Węgrów
1661SiwińskiAntoni1914-05-14IPN Lu 300/87Węgrów
1660SiwiecJan1950-01-31IPN Lu 300/1202Stanin
1659SiwekMieczysław1929-07-10IPN Lu 300/88Węgrów
1658SiwekMarian1954-03-11IPN Lu 300/1539Kłoczew
1657SiwekJan1930-05-04IPN Lu 300/1537Miastków
1656SiwekEdward1942-07-07IPN Lu 300/1536Miastków
1655SiwakAndrzej1956-10-28IPN Lu 300/89Węgrów
1654SitnickiKrzysztof1948-09-20IPN Lu 300/90Węgrów
1653SitnickiIreneusz1928-06-12IPN Lu 300/91Węgrów
1652SitekLeon1928-12-23IPN Lu 300/1327Borowie
1651SionekMarian1941-07-29IPN Lu 300/1322Trojanów
1650SikorskiStanisław1924-12-17IPN Lu 300/93Węgrów
1649SieradzkiStanisław1934-11-04IPN Lu 300/1318Łaskarzew
1648SieradzBogumiła1947-01-20IPN Lu 300/847Łochów
1647SiemionEdward1946-08-31IPN Lu 300/1535Oś. Czechy
1646SielickiJózef1945-01-01IPN Lu 300/1101Pilawa
1645SiejkaSzczepan1938-12-12IPN Lu 300/1585Sobienie-Jeziory
1644SiejkaJanina1932-02-23IPN Lu 300/1100Garwolin
1643SiedlecZbigniew1955-12-07IPN Lu 300/2089Adamów
1642SiedlecCzesław1919-07-10IPN Lu 300/2075Adamów
1641SiedlecCzesław1919-07-10IPN Lu 300/246Siedlce
1640SiedlczyńskiBronisław1928-09-14IPN Lu 300/245Siedlce
1639SidorRoman1926-11-21IPN Lu 300/2087Adamów
1638SibilskiStefan1933-03-08IPN Lu 300/1099Wilga
1637SędekWładysław1909-08-18IPN Lu 300/244Siedlce
1636SęczykStanisław1908-01-28IPN Lu 300/849Łochów
1635SewrukMarek1943-07-01IPN Lu 300/1098Garwolin
1634SewrukJózef1944-08-08IPN Lu 300/1097Garwolin
1633SerżyskoTadeusz1943-07-27IPN Lu 300/1096Miastków
1632SerżyskoEugeniusz1926-01-31IPN Lu 300/1326Borowie
1631SeredzińskiStefan1927-02-05IPN Lu 300/1603Siedlce
1630SawickiKrzysztof1951-06-16IPN Lu 300/850Łochów
1629SawickiJózef1930-01-02IPN Lu 300/94Węgrów
1628SawickiAntoni1932-05-09IPN Lu 300/1316Łaskarzew
1627SawickiAdam1944-07-23IPN Lu 300/1340Maciejowice
1626SaszkaFranciszek1946-10-01IPN Lu 300/1331Wilga
1625SareńskiStanisław1930-03-02IPN Lu 300/1095Garwolin
1624SantarekEugeniusz1936-07-04IPN Lu 300/1093Miastków
1623SamulakStefan1936-06-10IPN Lu 300/1092Garwolin
1622SamotyjekSławomir1970-05-06IPN Lu 300/95Węgrów
1621SalwaTadeusz1932-04-06IPN Lu 300/1091Budziska
1620SalamończykJan1920-04-09IPN Lu 300/1090Miastków
1619SalamonikEugeniusz1934-02-26IPN Lu 300/1089Miastków
1618SalachWładysław1934-01-26IPN Lu 300/96Węgrów
1617SalaCzesław1950-03-03IPN Lu 300/2084Adamów
1616SakowskiStanisław1936-12-04IPN Lu 300/97Węgrów
1615SadowyCzesław1924-01-10IPN Lu 300/1759Korczew
1614SadowskiRoman1943-02-22IPN Lu 300/98Węgrów
1613SadowskiJan1904-05-05IPN Lu 300/99Węgrów
1612SadowskiFranciszek1926-07-15IPN Lu 300/1817Korczew
1611SadowskaStanisława1940-05-09IPN Lu 300/35Węgrów
1610SadowskaBarbara1943-09-06IPN Lu 300/100Węgrów
1609SadłowskiJózef1928-06-03IPN Lu 300/243Bielany
1608SadłowskiJanusz1952-01-01IPN Lu 300/1806Korczew
1607SadłoWacław1929-02-01IPN Lu 300/242Tuchowicz
1606SaczukJerzy1947-08-04IPN Lu 300/1874Siedlce
1605SachanowiczStanisław1930-10-27IPN Lu 300/1873Międzyrzec Podlaski
1604SachanowiczStanisław1920-03-25IPN Lu 300/1928Siedlce
1603SabakStanisław1918-03-28IPN Lu 300/241Choczew
1602SabakJan1924-05-16IPN Lu 300/1325Borowie
1601RzewuskiZdzisław1928-04-01IPN Lu 300/1254Paprotnia
1600RząrzewskiStanisław1911-09-10IPN Lu 300/1080Trojanów
1599RzącaZuzanna1918-03-28IPN Lu 300/467Węgrów
1598RzącaKrzysztof1947-08-19IPN Lu 300/468Węgrów
1597RytelBarbara1959-07-18IPN Lu 300/932Miedzna
1596RyszkowskiJózef1915-02-22IPN Lu 300/1085Ryki
1595RymuzaHenryk1936-11-28IPN Lu 300/1721Suchożebry
1594RykielLudwik1906-08-25IPN Lu 300/1256Pilawa
1593RygielskiStanisław1904-05-30IPN Lu 300/401Garwolin
1592RyczkowskiTadeusz1950-07-22IPN Lu 300/493Węgrów
1591RyczkowskiHenryk1955-10-12IPN Lu 300/402Ząbkowice
1590RychlikAndrzej1954-09-05IPN Lu 300/495Węgrów
1589RybakTadeusz1949-09-13IPN Lu 300/496Węgrów
1588RybakJózef1948-07-27IPN Lu 300/497Węgrów
1587RybackiFranciszek1905-11-09IPN Lu 300/1255Siedlce
1586RutkowskiMieczysław1943-09-19IPN Lu 300/1078Garwolin
1585RutkowskiJanusz1954-03-13IPN Lu 300/936Miedzna
1584RutkowskiJan1946-09-03IPN Lu 300/403Garwolin
1583RutkowskiHenryk1928-01-02IPN Lu 300/1077Łaskarzew
1582RutaMarian1969-01-07IPN Lu 300/404Łaskarzew
1581RuśkiewiczWładysław1927-03-11IPN Lu 300/469Węgrów
1580RusinekJerzy1940-11-17IPN Lu 300/1965Siedlce
1579RusieckiStanisław1931-04-03IPN Lu 300/405Trojanów
1578RupertPiotr1914-07-28IPN Lu 300/934Wołomin
1577RumianekKazimierz1927-01-11IPN Lu 300/406Łaskarzew
1576RulakBronisław1935-01-05IPN Lu 300/407Garwolin
1575RukatKrystyna1955-02-24IPN Lu 300/935Sadowne
1574RudnikWładysław1949-09-18IPN Lu 300/1084Trojanów
1573RudnikStanisław1952-04-02IPN Lu 300/1083Trojanów
1572RudnikKazimierz1918-05-20IPN Lu 300/470Węgrów
1571RudnikJanusz1951-01-27IPN Lu 300/471Węgrów
1570RudnikJan1935-01-02IPN Lu 300/933Jadów
1569RudnikGrzegorz1958-05-25IPN Lu 300/854Łochów
1568RudnickiJózef1935-10-05IPN Lu 300/1214Stanin
1567RudaśJanusz1949-08-02IPN Lu 300/472Węgrów
1566RuckiAndrzej1946-03-29IPN Lu 300/1086Maciejowice
1565RucińskiEugeniusz1928-12-01IPN Lu 300/1253Siedlce
1564RóżańskiZenon1958-04-15IPN Lu 300/1088Maciejowice
1563RozumWłodzimier1938-04-04IPN Lu 300/408Garwolin
1562RozbickiFranciszek1933-11-27IPN Lu 300/1875Siedlce
1561RozalskiWładysław1924-06-30IPN Lu 300/1252Siedlce
1560RowickiKazimierz1943-06-26IPN Lu 300/475Korytnica
1559RowickiJan1932-06-12IPN Lu 300/473Węgrów
1558RowickiJan1926-12-11IPN Lu 300/474Węgrów
1557RoweckiJózef1940-12-01IPN Lu 300/851Łochów
1556RostekMarek1949-08-04IPN Lu 300/476Węgrów
1555RostekLucyna1945-07-27IPN Lu 300/477Węgrów
1554RostekKrzysztof1956-07-22IPN Lu 300/478Węgrów
1553RostekJan1944-07-20IPN Lu 300/479Węgrów
1552RosołekJan1926-11-15IPN Lu 300/511Węgrów
1551RosłońEdmund1923-02-12IPN Lu 300/1251Łuków
1550RosłaniecStanisław1952-06-01IPN Lu 300/409Żelechów
1549RosłaniecBolesław1925-10-23IPN Lu 300/410Kożuchów
1548RosłaniecAleksander1913-01-11IPN Lu 300/411Garwolin
1547RoskoszRoman1911-12-14IPN Lu 300/480Węgrów
1546RosińskiMichał1949-08-28IPN Lu 300/481Węgrów
1545RosaZygmunt1927-08-04IPN Lu 300/482Korytnica
1544RosaRyszard1946-06-13IPN Lu 300/412Pilawa
1543RosaEdward2029-05-15IPN Lu 300/1912Siedlce
1542RombelJan1948-06-23IPN Lu 300/1076Sobienie-Jeziory
1541RomańskaElżbieta1946-11-05IPN Lu 300/852Łochów
1540RomańczukZdzisław1941-01-01IPN Lu 300/1876Siedlce
1539RomanekJerzy1936-03-26IPN Lu 300/413Pilawa
1538RolińskiWłodzimier1931-04-30IPN Lu 300/414Garwolin
1537RolakHenryk1944-05-06IPN Lu 300/1087Maciejowice
1536RoguszewskiTadeusz1920-03-16IPN Lu 300/483Węgrów
1535RoguskiWacław1924-03-15IPN Lu 300/484Węgrów
1534RoguskiStanisław1946-05-08IPN Lu 300/486Węgrów
1533RoguskiStanisław1918-05-01IPN Lu 300/485Węgrów
1532RoguskiRoman1945-03-18IPN Lu 300/487Węgrów
1531RoguskiMarian1907-10-29IPN Lu 300/488Węgrów
1530RoguskiHenryk1920-11-16IPN Lu 300/489Węgrów
1529RoguskaJadwiga1935-12-03IPN Lu 300/490Węgrów
1528RogulskiStefan1948-09-15IPN Lu 300/415Garwolin
1527RogulskiRyszard1956-12-09IPN Lu 300/2069Zakępie
1526RogulskiKonrad1938-07-23IPN Lu 300/416Garwolin
1525RogulskiBronisław1915-02-08IPN Lu 300/2073Zakępie
1524RogozińskiStanisław1913-05-01IPN Lu 300/2072Adamów
1523RogowiecWitold1934-09-22IPN Lu 300/1770Korczew
1522RogalskiZbigniew1950-04-05IPN Lu 300/1798Korczew
1521RogalskiAlfred1924-06-24IPN Lu 300/1082Trojanów
1520RogalaWiesław1933-04-13IPN Lu 300/491Węgrów
1519RogalaJerzy1952-11-17IPN Lu 300/853Łochów
1518RogalaJadwiga1943-02-05IPN Lu 300/492Węgrów
1517RodakEdward1932-09-23IPN Lu 300/1081Trojanów
1516RodakBolesław1931-09-15IPN Lu 300/417Kłoczew
1515RodakBogdan1951-11-10IPN Lu 300/418Żelechów
1514RękawekMaciej1950-02-24IPN Lu 300/420Os. Czechy
1513RegulskiWincenty1951-02-06IPN Lu 300/419Pilawa
1512RedekStanisław1946-04-03IPN Lu 300/498Węgrów
1511RedekMarian1920-01-24IPN Lu 300/499Węgrów
1510RedaGrzegorz1951-01-01IPN Lu 300/2071Adamów
1509RawaMateusz1950-04-29IPN Lu 300/1710Siedlce
1508RatyńskiStanisław1932-07-06IPN Lu 300/1250Siedlce
1507RatyńskiLeszek1930-06-05IPN Lu 300/501Węgrów
1506RatyńskiKrzysztof1953-03-08IPN Lu 300/500Węgrów
1505RatyńskiJerzy1961-03-10IPN Lu 300/1877Siedlce
1504RatyńskiJanusz1946-08-28IPN Lu 300/502Węgrów
1503RatyńskiAndrzej1953-02-01IPN Lu 300/503Węgrów
1502RatajWacław1922-08-07IPN Lu 300/421Miastków
1501RapczewskiZbigniew1951-07-23IPN Lu 300/504Węgrów
1500RapczewskiAleksy1948-06-05IPN Lu 300/505Węgrów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz