Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1899TuremkaMarek1959-05-15IPN Lu 300/1168Łochów
1898TulwinHenryk1929-01-02IPN Lu 300/1056Łochów
1897TudekTadeusz1946-05-14IPN Lu 300/1361Pilawa
1896TudekJózef1945-03-15IPN Lu 300/1360Garwolin
1895TrzpilAdolf1958-04-09IPN Lu 300/1359Garwolin
1894TrzaskowskiKrzysztof1950-07-09IPN Lu 300/1370Maciejowice
1893TruszkowskiBolesław1916-05-05IPN Lu 300/1358Garwolin
1892TrojanowskiHenryk1929-02-13IPN Lu 300/1368Maciejowice
1891TrębickiWiesław1957-03-04IPN Lu 300/1711Siedlce
1890TorbaFranciszek1925-07-18IPN Lu 300/1705Siedlce
1889TomczukJózef1925-01-07IPN Lu 300/1753Łosice
1888TomczakJan1929-06-20IPN Lu 300/114Łuków
1887TomaszewskiTadeusz1931-05-21IPN Lu 300/1366Łaskarzew
1886TomaszekRoman1942-09-27IPN Lu 300/1357Trojanów
1885TomaszekMirosław1961-03-20IPN Lu 300/1356Garwolin
1884TomaszekCzesław1935-01-17IPN Lu 300/1355Ryki
1883TomasiewiczWiesław1939-05-19IPN Lu 300/1176Stok
1882TomalaJózef1943-09-09IPN Lu 300/1365Łuków
1881ToczyskiTadeusz1928-10-28IPN Lu 300/113Ostrówek
1880ToczyskiMarian1929-09-09IPN Lu 300/112Przesmyki
1879TobiaszSylwester1947-01-20IPN Lu 300/1354Pilawa
1878TobiaszRyszard1934-11-07IPN Lu 300/1353Pilawa
1877TobiaszJulian1921-02-09IPN Lu 300/1352Garwolin
1876TobiaszEugeniusz1944-01-02IPN Lu 300/1351Trojanów
1875TkaczykZenon1959-03-03IPN Lu 300/1363Łaskarzew
1874TkaczykLeszek1949-03-10IPN Lu 300/1364Łaskarzew
1873TkaczykAntoni1938-03-11IPN Lu 300/1630Siedlce
1872TeperekJerzy1943-10-10IPN Lu 300/1350Miastków Kościelny
1871TeperekAdolf1952-04-21IPN Lu 300/1349Miastków
1870TembrowskiBronisław1948-02-07IPN Lu 300/1608Siedlce
1869TchórznickiMieczysław1929-05-01IPN Lu 300/111Siedlce
1868TchórzewskiHenryk1904-01-15IPN Lu 300/756Miedzna
1867TchorekStanisław1953-05-03IPN Lu 300/1348Garwolin
1866TchorekJacek1959-08-26IPN Lu 300/1367Wilga
1865TatarzyńskaWanda2028-04-29IPN Lu 300/1607Siedlce
1864TarkowskiStanisław1927-09-30IPN Lu 300/110Lublin
1863TarkaSzczepan1928-12-26IPN Lu 300/109Huta Dąbrowa
1862TaczelskaMirosława1963-08-20IPN Lu 300/1619Siedlce
1861świtekKazimierz1956-06-27IPN Lu 300/1584Miastków
1860świtajKonstanty1920-03-16IPN Lu 300/1583Ryki
1859świtajEugeniusz1933-03-31IPN Lu 300/1582Ryki
1858świtajAdam1925-11-08IPN Lu 300/1324Trojanów
1857świesiulskiStanisław1930-02-07IPN Lu 300/1581Pilawa
1856śmietankaJózef1932-01-02IPN Lu 300/1339Maciejowice
1855śliweckiZdzisław1950-12-20IPN Lu 300/1580Garwolin
1854śliweckiHenryk1941-07-07IPN Lu 300/1579Sobolew
1853ślińskiJan1919-03-13IPN Lu 300/1578Miastków
1852ŚlepowrońskiStanisław1963-06-02IPN Lu 300/1577Miastków Kościelny
1851śledżMarian1946-02-11IPN Lu 300/1715Suchożebry
1850śledżKatarzyna1963-03-19IPN Lu 300/1606Siedlce
1849SzymczakPiotr1936-02-22IPN Lu 300/835Łochów
1848SzymańskiZbigniew1949-02-23IPN Lu 300/1628Siedlce
1847SzymańskiZbigniew1944-10-01IPN Lu 300/1629Siedlce
1846SzymanikKazimierz1921-11-12IPN Lu 300/834Łochów
1845SzymanekTadeusz1928-11-19IPN Lu 300/1173Stoczek Łukowski
1844SzymanekRoman1929-08-03IPN Lu 300/108Serokomla
1843SzymanekHenryk1925-07-21IPN Lu 300/107Serokomla
1842SzybkaMieczysław1928-01-01IPN Lu 300/1786Korczew
1841SzybaFerdynand1928-09-28IPN Lu 300/1915Siedlce
1840SzustekRoman1928-03-09IPN Lu 300/1330Wilga
1839SzuplakMarian1933-08-05IPN Lu 300/1627Siedlce
1838SzulbińskiJózef1912-02-24IPN Lu 300/1315Sobienie-Jeziory
1837SztuczkaKazimierz1926-07-21IPN Lu 300/841Łochów
1836SztetnerZdzisław1928-01-01IPN Lu 300/1914Łomża
1835Szostek/SzostakStanisław1930-04-20IPN Lu 300/1323Trojanów
1834SzostekEdward1923-12-29IPN Lu 300/105Łuków
1833SzostakJózef1933-05-10IPN Lu 300/1575Miastków
1832SzostakJan1930-12-30IPN Lu 300/1574Garwolin
1831SzostakHenryk1926-11-11IPN Lu 300/1573Miastków
1830SzoplikEugeniusz1938-01-26IPN Lu 300/1930Siedlce
1829SzopaRyszard1959-02-09IPN Lu 300/1572Garwolin
1828SzlendakKazimierz1924-03-04IPN Lu 300/1571Trojanów
1827SzlasaJózef1941-03-13IPN Lu 300/1314Sobienie-Jeziory
1826SzlasaJózef1932-11-01IPN Lu 300/1591Sobienie-Jeziory
1825SzewczykRyszard1931-05-03IPN Lu 300/104Łuków
1824SzewczykMieczysław1939-04-14IPN Lu 300/1570Sobolew
1823SzewczykLeszek1939-12-13IPN Lu 300/1320Łaskarzew
1822SzewczykJerzy1929-08-22IPN Lu 300/1569Pilawa
1821SzewczukTadeusz1946-01-02IPN Lu 300/1801Korczew
1820SzewczukAntoni1928-12-24IPN Lu 300/103Siedlce
1819SzerszeńMarian1933-09-08IPN Lu 300/1568Garwolin
1818SzerszeńEugeniusz1935-05-10IPN Lu 300/1567Miastków
1817SzellingArkadiusz1947-10-30IPN Lu 300/1334Wilga
1816SzelągStanisław1951-08-08IPN Lu 300/1346Maciejowice
1815SzelągMieczysław1926-05-23IPN Lu 300/1329Borowie
1814SzelągJózef1906-09-04IPN Lu 300/1566Miastków
1813SzelągHenryk1946-04-28IPN Lu 300/1565Miastków
1812SzczypekWaldemar1961-01-22IPN Lu 300/1564Garwolin
1811SzczypekWacław1941-11-02IPN Lu 300/1332Wilga
1810SzczygielskiJózef1927-07-25IPN Lu 300/102Siedlce
1809SzczotkaJózef1935-09-30IPN Lu 300/1563Pilawa
1808SzczęśniakWacław1925-02-20IPN Lu 300/101Siedlce
1807SzczęsnyRoman1948-04-10IPN Lu 300/1562Sobolew
1806SzcześniakWładysław1928-05-19IPN Lu 300/2076Adamów
1805SzcześniakTadeusz1952-02-26IPN Lu 300/1212Stoczek Łukowski
1804SzcześniakMieczysław1932-11-06IPN Lu 300/1216Stanin
1803SzczepańskiWiesław1946-06-10IPN Lu 300/1335Wilga
1802SzczepaniukZdzisław1930-01-16IPN Lu 300/262Siedlce
1801SzczepanikHenryk1950-12-21IPN Lu 300/1870Siedlce
1800SzczepanikAndrzej1937-01-02IPN Lu 300/1871Siedlce
1799SzczepaniakZygmunt1951-05-02IPN Lu 300/1561Trojanów
1798SzczepaniakWitold1957-09-24IPN Lu 300/1345Maciejowice
1797SzczepaniakMieczysław1924-11-29IPN Lu 300/2079Adamów
1796SzculcRyszard1925-11-29IPN Lu 300/106Siedlce
1795SzarekTadeusz1949-02-21IPN Lu 300/1328Parysów
1794SzarekHenryk1945-07-14IPN Lu 300/1560Garwolin
1793SzarekBogdan1942-01-01IPN Lu 300/1559Garwolin
1792SzaniawskiJanusz1947-10-05IPN Lu 300/1558Garwolin
1791SzaniawskiAntoni1929-10-09IPN Lu 300/1557Górzno
1790SzachnowskiJózef1926-12-21IPN Lu 300/1969Siedlce
1789SzachnowskiJózef1926-12-21IPN Lu 300/261Siedlce
1788SylwestrzukMarek1960-10-05IPN Lu 300/92Węgrów
1787SygockiZdzisław1940-04-28IPN Lu 300/1576Miastków
1786SychulecHenryk1926-03-17IPN Lu 300/260Siedlce
1785SwitekJan1928-07-23IPN Lu 300/259Siedlce
1784SwiętochowskiZdzisław1949-04-22IPN Lu 300/836Łochów
1783SwiderskiFeliks1940-05-29IPN Lu 300/837Łochów
1782SuskaRyszard1959-06-29IPN Lu 300/2078Krzywda
1781SuskaJózef1929-07-27IPN Lu 300/2081Adamów
1780SuskaHenryk1918-01-19IPN Lu 300/2074Adamów
1779SuprynHenryk1950-06-18IPN Lu 300/1743Suchożebry
1778SuplickiStefan1927-02-05IPN Lu 300/839Łochów
1777SulimaStefan1936-10-08IPN Lu 300/840Łochów
1776SulejWładysław1922-11-24IPN Lu 300/1556Ryki
1775SujkaHenryk1926-10-10IPN Lu 300/258Łuków
1774SucheckiJanusz1950-07-04IPN Lu 300/1555Garwolin
1773StyśRyszard1928-02-09IPN Lu 300/51Węgrów
1772StrzeżekRyszard1950-01-08IPN Lu 300/1590Sobienie-Jeziory
1771StrzemiecznyAleksander1925-04-17IPN Lu 300/257Siedlce
1770StrzelecJerzy1929-08-28IPN Lu 300/1194Stanin
1769StrzelecJan1923-04-10IPN Lu 300/2085Adamów
1768StrzałkowskiMieczysław1931-05-24IPN Lu 300/1929Siedlce
1767StrzalińskiCzesław1928-02-09IPN Lu 300/1968Siedlce
1766StryjekJan1935-12-06IPN Lu 300/843Łochów
1765StrupiechowskiEdward1955-01-21IPN Lu 300/23Węgrów
1764StraszewskiJerzy1943-10-22IPN Lu 300/842Łochów
1763StońHenryk1951-03-06IPN Lu 300/1554Kłoczew
1762StępnowskiStanisław1940-09-02IPN Lu 300/1589Sobienie-Jeziory
1761StępnickiWładysław1932-11-27IPN Lu 300/1553Trojanów
1760StępniakMieczysław1925-11-17IPN Lu 300/2080Adamów
1759StępieńStanisław1950-02-08IPN Lu 300/1338Maciejowice
1758StępieńJan1936-09-07IPN Lu 300/1321Trojanów
1757StefaniukStanisław1930-02-18IPN Lu 300/256Siedlce
1756StefaniakHenryk1958-01-19IPN Lu 300/1333Wilga
1755StećJózef1944-03-19IPN Lu 300/52Węgrów
1754StasiakStanisław1945-10-07IPN Lu 300/1344Maciejowice
1753StaręgaMirosław1964-07-17IPN Lu 300/1337Maciejowice
1752StarakKrzysztof1945-05-01IPN Lu 300/1722Suchożebry
1751StankiewiczAdam1925-06-25IPN Lu 300/53Węgrów
1750StaniszewskiHenryk1926-09-08IPN Lu 300/54Węgrów
1749StanekLongin1935-02-14IPN Lu 300/1967Siedlce
1748StanaszekStanisław1937-03-29IPN Lu 300/1552Garwolin
1747StachurskiJan1936-04-09IPN Lu 300/1551Kłoczew
1746SowińskiJanusz1952-06-01IPN Lu 300/1550Sobolew
1745SowaMirosław1933-07-17IPN Lu 300/55Węgrów
1744SowaMariusz1962-07-02IPN Lu 300/56Węgrów
1743SowaJózef1927-01-18IPN Lu 300/1549Kłoczew
1742SośniakWaldemar1938-02-16IPN Lu 300/1626Siedlce
1741SoszyńskiWładysław1921-01-23IPN Lu 300/1727Suchożebry
1740SoszyńskiMarian1949-08-05IPN Lu 300/1807Korczew
1739SoszkaStefan1946-08-26IPN Lu 300/1548Miastków Kościelny
1738SoszkaStanisław1925-01-01IPN Lu 300/1547Garwolin
1737SosnowskiZenon1933-08-11IPN Lu 300/1913Siedlce
1736SosnowskiHenryk1950-09-01IPN Lu 300/1588Sobienie-Jeziory
1735SosnowskiEdward1954-12-06IPN Lu 300/1546Garwolin
1734SopyłoJan1931-03-17IPN Lu 300/59Węgrów
1733SopyłoAdam1954-12-24IPN Lu 300/58Węgrów
1732SopińskiMarian1905-04-12IPN Lu 300/57Węgrów
1731SongolRemigiusz1948-06-08IPN Lu 300/1094Garwolin
1730SolkaWiesław1950-07-30IPN Lu 300/60Węgrów
1729SolkaStefan1922-02-09IPN Lu 300/61Węgrów
1728SokołowskiAntoni1929-12-26IPN Lu 300/255Siedlce
1727SojkaStefan1925-02-10IPN Lu 300/254Siedlce
1726SoćkoJan1927-09-10IPN Lu 300/253Siedlce
1725SochackiStanisław1917-01-21IPN Lu 300/252Siedlce
1724SochackiHenryk1949-04-18IPN Lu 300/1545Trojanów
1723SobotkaZbigniew1942-05-01IPN Lu 300/62Węgrów
1722SobotkaTadeusz1955-01-14IPN Lu 300/63Węgrów
1721SobotkaJózef1943-03-04IPN Lu 300/64Węgrów
1720SobotkaJerzy1940-12-20IPN Lu 300/65Węgrów
1719SobotkaFranciszek1936-05-10IPN Lu 300/66Węgrów
1718SobotaKazimierz1933-08-25IPN Lu 300/1544Garwolin
1717SobolewskiWładysław1926-05-30IPN Lu 300/251Siedlce
1716SobolewskiWitold1936-04-30IPN Lu 300/1872Siedlce
1715SobolewskiMarian1936-01-01IPN Lu 300/67Węgrów
1714SobolewskiGustaw1940-02-18IPN Lu 300/1787Korczew
1713SobieszukJózef1929-03-17IPN Lu 300/250Siedlce
1712SobieszekStanisław1949-04-16IPN Lu 300/2083Adamów
1711SobieszakStefan1927-12-31IPN Lu 300/1703Siedlce
1710SobieskiJerzy1940-10-31IPN Lu 300/845Łochów
1709SobiesiakKlemens1925-10-01IPN Lu 300/1319Garwolin
1708SobierajZdzisław1932-10-20IPN Lu 300/68Węgrów
1707SobiepanekHonorata1946-01-11IPN Lu 300/657Wierzbno
1706SobiechTadeusz1949-10-18IPN Lu 300/1172Wojciechy
1705SobiechGrzegorz1950-12-08IPN Lu 300/1543Garwolin
1704Sobczyńska/WysockaHelena1946-04-04IPN Lu 300/1604Siedlce
1703SobczakZygmunt1939-08-06IPN Lu 300/1587Sobienie-Jeziory
1702SobczakTadeusz1928-05-28IPN Lu 300/249Siedlce
1701SobańskiJan1942-06-03IPN Lu 300/1625Siedlce
1700SobańskiDaniel1932-08-13IPN Lu 300/846Łochów

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz