Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
99BiernackiKrzysztof1928-01-02IPN Lu 300/1640Siedlce
98BiernackiKonstanty1907-01-13IPN Lu 300/1641Starawieś
97BiernackiJanusz1953-03-01IPN Lu 300/1299Garwolin
96BiernackiJan1959-08-01IPN Lu 300/1854Siedlce
95BiernackiEdward1929-07-15IPN Lu 300/1298Garwolin
94BiernackiAdam1957-03-17IPN Lu 300/1853Siedlce
93BieńkoWiesław1946-02-01IPN Lu 300/1297Sobolew
92BieńkoStanisław1927-03-27IPN Lu 300/1296Sobolew
91BieńkoJerzy1954-01-14IPN Lu 300/1295Sobolew
90BieniasMieczysław1929-10-29IPN Lu 300/1294Sobolew
89BieniakWiktor1916-12-06IPN Lu 300/1639Siedlce
88BieniakStanisław1935-01-04IPN Lu 300/1638Siedlce
87BielińskiKrzysztof1952-03-17IPN Lu 300/1716Suchożebry
86BieleckiStanisław1934-08-11IPN Lu 300/2092Adamów
85BieleckiRomuald1937-08-25IPN Lu 300/1293Garwolin
84BieleckiKazimierz1953-03-22IPN Lu 300/1292Trojanów
83BiedunStanisław1936-05-13IPN Lu 300/2100Adamów
82Biedoń/BieduńStanisław1939-02-09IPN Lu 300/2097Adamów
81BichtaRyszard1948-02-17IPN Lu 300/1291Kłoczew
80BiałousNikodem1913-06-22IPN Lu 300/1637Siedlce
79BiałekAntoni1931-09-01IPN Lu 300/1938Siedlce
78BiałeckiJan1929-05-08IPN Lu 300/1290Garwolin
77BiaduńBolesław1931-01-25IPN Lu 300/2096Adamów
76BiadońCzesław1928-11-11IPN Lu 300/2093Adamów
75BewejkoStanisław1911-08-05IPN Lu 300/1289Pilawa
74BelkiewiczZbigniew1933-05-14IPN Lu 300/364Borowie
73BelkaJerzy1954-02-13IPN Lu 300/1288Garwolin
72BejdaEdwin1932-05-05IPN Lu 300/1782Korczew
71BednarzakMarian1948-09-05IPN Lu 300/1855Siedlce
70BednarczykMarian1932-01-09IPN Lu 300/349Łaskarzew
69BednarczykKazimierz1938-12-15IPN Lu 300/350Trojanów
68BeczekTadeusz1960-01-20IPN Lu 300/1937Siedlce
67BeczekJulian1930-06-27IPN Lu 300/1287Trojanów
66BeczekJan1948-06-25IPN Lu 300/1285Kłoczew
65BeczekJan1938-10-20IPN Lu 300/1286Kłoczew
64BeczekEugeniusz1900-01-03IPN Lu 300/1283Kłoczew
63BąkWiesław1943-05-20IPN Lu 300/1284Kłoczew
62BąkMieczysław1935-02-24IPN Lu 300/1282Górzno
61BąkEugeniusz1933-01-31IPN Lu 300/1281Garwolin
60BącikAndrzej1952-10-04IPN Lu 300/1201Stoczek Łukowski
59BąbiakTadeusz1938-10-15IPN Lu 300/1856Łosice
58BąbelKazimierz1942-01-08IPN Lu 300/1280Garwolin
57BazylWładysław1949-01-05IPN Lu 300/1936Krzywda
56BaukJan1924-02-20IPN Lu 300/348Garwolin
55BartuziHenryk1945-09-14IPN Lu 300/1279Garwolin
54BartosiewiczStanisław1923-03-14IPN Lu 300/363Borowie
53BartosiewiczMarek1960-07-29IPN Lu 300/362Borowie
52BaranowskiMieczysław1915-01-01IPN Lu 300/1278Kłoczew
51BaranowskiKrzysztof1951-01-03IPN Lu 300/1277Garwolin
50BaranowskiHenryk1951-03-15IPN Lu 300/1934Siedlce
49BaranekWładysław1915-08-30IPN Lu 300/361Borowie
48BaranekWacław1948-09-28IPN Lu 300/360Borowie
47BaranZygmunt1945-05-19IPN Lu 300/1276Miastków Kościelny
46BaranStanisław1947-01-20IPN Lu 300/1857Siedlce
45BaranRoman1940-02-26IPN Lu 300/1275Garwolin
44BaranJan1911-09-04IPN Lu 300/1636Siedlce
43BaranBronisław1928-02-12IPN Lu 300/345Garwolin
42BanyJerzy1935-06-29/1936-06-29IPN Lu 300/344Trojanów
41BanyJan1944-02-15IPN Lu 300/1274Żelechów
40BanyHenryk1943-02-19IPN Lu 300/343Więcków
39BanyHanna1955-11-27IPN Lu 300/373Maciejowice
38BancerzTadeusz1949-02-17IPN Lu 300/2095Adamów
37BanasiukKrzysztof1960-01-02IPN Lu 300/1858Repki
36BanasiakFeliks1925-12-17IPN Lu 300/372Maciejowice
35BalasZdzisław1936-03-01IPN Lu 300/346Łaskarzew
34BalasWiesława1940-09-01IPN Lu 300/347Łaskarzew
33BakanFranciszek1949-09-17IPN Lu 300/2099Adamów
32BakaJerzy1951-02-02IPN Lu 300/1067Stoczek Łukowski
31BajerowskiZdzisław1945-02-14IPN Lu 300/371Maciejowice
30BajekZygmunt1938-10-03IPN Lu 300/1273Sobolew
29BadzyńskiJerzy1930-01-01IPN Lu 300/1892Siedlce
28BaczyńskiWiktor1935-10-17IPN Lu 300/366Wilga
27BaczyńskiJanusz1908-05-22IPN Lu 300/1272Garwolin
26BachanekWaldemar1955-01-03IPN Lu 300/1271Trojanów
25BabiuchStanisław1939-02-09IPN Lu 300/2098Adamów
24AugustyniakHenryk1939-02-09IPN Lu 300/1258Sobienie-Jeziory
23ArtwichAdam1956-03-10IPN Lu 300/1741Suchożebry
22AnusiewiczWaldemar1946-05-01IPN Lu 300/1634Siedlce
21AnusiewiczStefan1939-09-05IPN Lu 300/1726Suchożebry
20AntoszczukStanisław1954-10-24IPN Lu 300/1781Korczew
19AntoniewiczBolesław1921-02-15IPN Lu 300/2091Adamów
18AntolakKazimierz1939-04-04IPN Lu 300/1268Kłoczew
17AniszkiewiczStanisław1922-02-22IPN Lu 300/1261Wilga
16AniszkiewiczMarianna1932-06-25IPN Lu 300/1260Wilga
15AniszewskiRoman1951-11-01IPN Lu 300/1270Borowie
14AniszewskiJanusz1943-05-18IPN Lu 300/1269Parysów
13AndrzejewskiWitold1951-07-24IPN Lu 300/1259Maciejowice
12AndrzejewskaHalina1932-12-03IPN Lu 300/1267Sobolew
11AlikowskiStanisław1911-12-12IPN Lu 300/2090Adamów
10AleksiukRoman1930-10-22IPN Lu 300/1633Siedlce
9AdamskiStanisław1942-01-02IPN Lu 300/1266Trojanów
8AdamiakWładysław1923-02-13IPN Lu 300/1632Siedlce
7AdamiakSławomir1948-04-02IPN Lu 300/1265Garwolin
6AdamczykStanisław1945-10-13IPN Lu 300/1264Garwolin
5AdamczykStanisław1927-09-07IPN Lu 300/1257Sobienie-Jeziory
4AdamczykMarek1954-07-14IPN Lu 300/1262Garwolin
3AdamczykKazimierz1929-01-01IPN Lu 300/1263Garwolin
2AdamczykEdward1921-08-16IPN Lu 300/1935Siedlce
1AdamczukWaldemar1954-05-19IPN Lu 300/1859Siedlce

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz