Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
2099ŻylakKazimierz1917-03-14IPN Lu 300/139Siedlce
2098ŻurawskiZdzisław1930-01-25IPN Lu 300/1860Siedlce
2097ŻurawskiWacław1915-03-05IPN Lu 300/1780Korczew
2096ŻeleznickiHenryk1953-03-17IPN Lu 300/796Węgrów
2095ŻelazowskiTeodor1950-04-18IPN Lu 300/797Węgrów
2094ŻegotaJanusz1944-04-08IPN Lu 300/1062Łochów
2093ŻebrowskiKazimierz1949-01-03IPN Lu 300/798Miedzna
2092ŻakJan1920-06-21IPN Lu 300/138Siedlce
2091ZyskKazimierz1947-12-19IPN Lu 300/792Stoczek
2090ZygmuntStanisław1948-08-25IPN Lu 300/793Węgrów
2089ZygmuntElżbieta1941-04-15IPN Lu 300/794Węgrów
2088ZwolińskiZbigniew1944-09-10IPN Lu 300/787Korytnica
2087ZwolińskaStanisława1947-05-19IPN Lu 300/788Korytnica
2086ZubkaStanisław1932-08-01IPN Lu 300/1800Korczew
2085ZubkaFlorian1928-12-20IPN Lu 300/1799Korczew
2084ZowczakStanisław1938-11-06IPN Lu 300/1862Siedlce
2083ZowczakKrzysztof1959-04-03IPN Lu 300/1861Siedlce
2082ZonikEugeniusz1926-08-17IPN Lu 300/1061Łochów
2081ZiółkowskiZygmunt1939-02-02IPN Lu 300/789Węgrów
2080ZiółkowskiZbigniew1941-02-06IPN Lu 300/790Stoczek
2079ZiółkowskiStefan1946-02-09IPN Lu 300/1058Łochów
2078ZiółkowskiRoman1955-04-25IPN Lu 300/791Węgrów
2077ZiółkowskiKrzysztof1963-03-12IPN Lu 300/1059Łochów
2076ZiółkowskiKrzysztof1955-04-17IPN Lu 300/1162Łochów
2075ZiółkowskiJerzy1952-09-02IPN Lu 300/1161Węgrów
2074ZientaraStanisław1947-01-01IPN Lu 300/1183Stanin
2073ZientaraEugeniusz1933-12-15IPN Lu 300/1181Stanin
2072ZienkiewiczWaldemar1959-04-05IPN Lu 300/1195Chorzów
2071ZielińskiStanisław1929-04-01IPN Lu 300/136Siedlce
2070ZielińskiJan1926-08-17IPN Lu 300/795Węgrów
2069ZgódkaAdam1928-01-05IPN Lu 300/137Siedlce
2068ZelechowiczTadeusz1936-04-01IPN Lu 300/1708Siedlce
2067ZdziebłowskiZdzisław1928-09-10IPN Lu 300/135Siedlce
2066ZduńczykZofia1932-10-03IPN Lu 300/799Kołodziąż
2065ZdunWładysław1951-04-28IPN Lu 300/1810Korczew
2064ZdunTadeusz1951-01-03IPN Lu 300/1749Korczew
2063ZdunMaria1938-06-18IPN Lu 300/1774Korczew
2062ZdanowiczEugeniusz1926-01-01IPN Lu 300/1983Łosice
2061ZbrożekTadeusz1946-01-20IPN Lu 300/800Węgrów
2060ZbrożekBogusław1950-08-12IPN Lu 300/1631Siedlce
2059ZawadzkiKazimierz1927-09-09IPN Lu 300/801Korytnica
2058ZawadzkiFranciszek1950-08-09IPN Lu 300/802Węgrów
2057ZauskaWaldemar1954-03-24IPN Lu 300/805Węgrów
2056ZatykaLucjan1927-05-31IPN Lu 300/134Siedlce
2055ZarzyckiWitold1926-12-24IPN Lu 300/133Łuków
2054ZarożnaZofia1923-03-13IPN Lu 300/1611Siedlce
2053ZarębaJózef1934-05-05IPN Lu 300/804Borzychy
2052ZarembaMarian1937-03-25IPN Lu 300/803Węgrów
2051ZarankiewiczHenryk1926-01-19IPN Lu 300/132Wodynie
2050ZalewskiWiesław1957-05-13IPN Lu 300/806Korytnica
2049ZalewskiTeofil1924-04-07IPN Lu 300/807Korytnica
2048ZalewskiRoman1936-09-12IPN Lu 300/808Korytnica
2047ZalewskiMieczysław1928-02-06IPN Lu 300/1060Łochów
2046ZalewskiKazimierz1928-01-06IPN Lu 300/1160Łochów
2045ZalewskiKazimierz1928-01-06IPN Lu 300/131Łochów
2044ZalewskiFranciszek1927-06-24IPN Lu 300/809Korytnica
2043ZalewskiEugeniusz1952-01-04IPN Lu 300/810Wierzbno
2042ZalewskiCzesław1909-03-13IPN Lu 300/811Korytnica
2041ZalewskaZuzanna1961-05-08IPN Lu 300/812Miedzna
2040ZakrzewskiKazimierz1929-08-07IPN Lu 300/130Siedlce
2039ZajkowskiRyszard1925-06-13IPN Lu 300/1707Siedlce
2038ZadrożnyHenryk1919-04-25IPN Lu 300/813Borzychy
2037ZacharczukAntoni1927-06-13IPN Lu 300/1816Sokołów Podlaski
2036ZaboklickiRoman1940-01-07IPN Lu 300/814Roguszyn
2035ZaboklickiMarian1948-08-03IPN Lu 300/815Korytnica
2034ZaboklickiJan1924-06-22IPN Lu 300/816Roguszyn
2033ZabielskiZdzisław1933-08-08IPN Lu 300/1972Siedlce
2032ZabielskiDariusz1967-05-31IPN Lu 300/1916Siedlce
2031WyżywniakHenryk1933-11-29IPN Lu 300/1735Suchożebry
2030WyszyńskiRemigiusz1955-01-07IPN Lu 300/1057Łochów
2029WyszogrodzkiWaldemar1948-11-15IPN Lu 300/750Stoczek
2028WysokińskiSzymon1934-10-27IPN Lu 300/751Korytnica
2027WysockiWładysław1945-04-13IPN Lu 300/753Miedzna
2026WysockiWładysław1912-04-27IPN Lu 300/752Węgrów
2025WysockiModest1946-04-10IPN Lu 300/1863Łosice
2024WysockiKazimierz1929-05-01IPN Lu 300/129Wodynie
2023WysockiCzesław1933-01-10IPN Lu 300/754Sadowne
2022WyrzykowskiStefan1931-07-25IPN Lu 300/1864Siedlce
2021WyporskiRyszard1928-01-16IPN Lu 300/1865Siedlce
2020WycechWładysław1911-03-20IPN Lu 300/772Sadowne
2019WycechStefan1902-07-19IPN Lu 300/773Sadowne
2018WujekStanisław1942-04-20IPN Lu 300/821Stoczek
2017WujekStanisław1939-01-05IPN Lu 300/1866Siedlce
2016WrzosekStanisław1943-06-03IPN Lu 300/822Węgrów
2015WrzeszczRoman1953-09-13IPN Lu 300/823Węgrów
2014WróbelWiesława1937-09-28IPN Lu 300/824Sadowne
2013WróbelMieczysław1929-12-30IPN Lu 300/128Łuków
2012WójciukAntoni1925-11-04IPN Lu 300/1748Korczew
2011WójcikZbigniew1951-12-04IPN Lu 300/818Sadowne
2010WójcikRoman1930-08-09IPN Lu 300/1773Korczew
2009WójcikMarian1947-10-15IPN Lu 300/819Węgrów
2008WójcikJózef1933-03-19IPN Lu 300/1165Węgrów
2007WójcikBenedykt1948-01-02IPN Lu 300/820Grębków
2006WożniakTadeusz1929-04-23IPN Lu 300/127Mińsk Mazowiecki
2005WożniakStefan1958-11-07IPN Lu 300/1592Siedlce
2004WożniakRomuald1948-02-06IPN Lu 300/1982Siedlce
2003WoznickiAndrzej1964-01-15IPN Lu 300/825Węgrów
2002WoszczyńskiTymoteusz1945-01-15IPN Lu 300/1610Siedlce
2001WołynkoHenryk1926-01-18IPN Lu 300/1167Łochów
2000WołynkoDanuta1951-01-24IPN Lu 300/831Korytnica
1999WołosiakZdzisław1928-04-20IPN Lu 300/126Mordy
1998WolskiWacław1919-05-06IPN Lu 300/830Węgrów
1997WolgiemutMirosław1957-05-03IPN Lu 300/1971Siedlce
1996WojtyraTadeusz1927-12-09IPN Lu 300/833Korytnica
1995WojtyraStanisław1949-10-30IPN Lu 300/832Węgrów
1994WojtyńskiMarian1948-04-04IPN Lu 300/737Węgrów
1993WojtaśStanisław1931-01-17IPN Lu 300/125Żelechów
1992WojtanRyszard1945-05-24IPN Lu 300/738Miedzna
1991WojewódzkiWitold1955-07-25IPN Lu 300/1706Siedlce
1990WojewódzkiWaldemar1959-04-25IPN Lu 300/1724Suchożebry
1989WojewódzkiTomasz1959-02-14IPN Lu 300/739Węgrów
1988WojewódzkiStanisław1933-11-01IPN Lu 300/740Węgrów
1987WojewódzkiLucjan1931-10-06IPN Lu 300/1720Suchożebry
1986WojewódzkaTeresa1941-03-15IPN Lu 300/741Węgrów
1985WojdatKazimierz1956-08-28IPN Lu 300/1070Stoczek Łukowski
1984WojdaJan1910-03-14IPN Lu 300/124Huta Dąbrowa
1983WojcieszekJan1948-03-28IPN Lu 300/1867Siedlce
1982WojciechowskiStanisław1928-05-08IPN Lu 300/1868Siedlce
1981WojciechowskiAdam1923-05-04IPN Lu 300/123Kałuszyn
1980WojciechowskaIrena1936-02-10IPN Lu 300/742Węgrów
1979WojcianowskiStanisław1929-04-29IPN Lu 300/743Stoczek
1978WojasińskiRyszard1948-03-01IPN Lu 300/744Węgrów
1977WojasińskiMieczysław1952-11-05IPN Lu 300/745Węgrów
1976WłodarczykAntoni1927-05-21IPN Lu 300/122Krzywda
1975WitowskiZdzisław1930-10-28IPN Lu 300/746Korytnica
1974WitekEdward1952-10-13IPN Lu 300/747Sadowne
1973WitekEdward1930-07-30IPN Lu 300/121Serokomla
1972WitanZygmunt1958-10-27IPN Lu 300/748Grębków
1971WitanRyszard1951-04-30IPN Lu 300/749Węgrów
1970WiśniewskiJan1934-01-01IPN Lu 300/755Borzychy
1969WiśniewskiJan1933-03-22IPN Lu 300/120Huta Dąbrowa
1968WiśniewskaTeresa1927-06-01IPN Lu 300/1609Siedlce
1967WincenciukJan1960-06-24IPN Lu 300/757Miedzna
1966WilczewskiStanisław1936-01-31IPN Lu 300/1164Łochów
1965WikiełElżbieta1957-11-26IPN Lu 300/758Węgrów
1964WikiełAndrzej1950-02-22IPN Lu 300/759Węgrów
1963WięsakWiesław1956-09-22IPN Lu 300/1745Siedlce
1962WięckowskiBogdan1938-07-04IPN Lu 300/763Węgrów
1961WięchJan1938-01-04IPN Lu 300/764Stoczek
1960WięchCzesław1944-02-04IPN Lu 300/765Grębków
1959WieseńRoman1928-05-16IPN Lu 300/119Ciechomin
1958WierzbickiFranciszek1920-09-19IPN Lu 300/760Węgrów
1957WierzbickaGrażyna1955-04-01IPN Lu 300/761Sadowne
1956WierzbaMarianna1946-09-08IPN Lu 300/762Jadów
1955Wielogórski/WielogorskiJan1924-06-27IPN Lu 300/118Paprotnia
1954WielądekWładysław1912-10-09IPN Lu 300/766Roguszyn
1953WielądekRoman1956-02-07IPN Lu 300/767Korytnica
1952WielądekKazimierz1938-01-24IPN Lu 300/768Roguszyn
1951WielądekAlojzy1936-12-02IPN Lu 300/1166Łochów
1950WieczorekGabriel1960-07-28IPN Lu 300/769Katowice
1949WieczorekBogusław1952-09-10IPN Lu 300/770Miedzna
1948WiechaRoman1950-07-20IPN Lu 300/771Węgrów
1947WideńskiStanisław1935-02-24IPN Lu 300/1066Stoczek Łukowski
1946WideńskiPiotr1909-08-22IPN Lu 300/1933Siedlce
1945WiącekStefan1913-09-13IPN Lu 300/1184Stanin
1944WęsakJan1956-06-28IPN Lu 300/1804Korczew
1943WeredaKrzysztof1954-12-26IPN Lu 300/1932Siedlce
1942WąsowskiWiesław1957-10-09IPN Lu 300/817Miedzna
1941WąsowskiSławomir1959-03-30IPN Lu 300/826Wierzbno
1940WąsowskiRyszard1945-03-29IPN Lu 300/1970Siedlce
1939WąsowskiMieczysław1952-12-15IPN Lu 300/1163Węgrów
1938WąsowskiKazimierz1954-09-15IPN Lu 300/656Wierzbno
1937WąsowskiJan1937-07-27IPN Lu 300/827Roguszyn
1936WąsowskaMirosława1948-01-09IPN Lu 300/828Korytnica
1935WąsakCzesław1948-08-20IPN Lu 300/829Wierzbno
1934WawrzyniakJan1929-12-08IPN Lu 300/117Korczew
1933WaszczukAntoni1934-01-01IPN Lu 300/1785Korczew
1932WasilukJózef1947-08-20IPN Lu 300/1803Korczew
1931WasilukHenryk1941-02-21IPN Lu 300/1805Korczew
1930WasilukAndrzej1946-04-06IPN Lu 300/1795Korczew
1929WasikowskiStanisław1912-03-06IPN Lu 300/774Korytnica
1928WasikowskiKazimierz1935-10-10IPN Lu 300/775Korytnica
1927WarzykowskiStanisław1919-04-07IPN Lu 300/1813Korczew
1926WarpasStanisław1918-06-01IPN Lu 300/1218Stanin
1925WarpasMarian1936-07-24IPN Lu 300/1207Stanin
1924WardaWincenty1908-10-17IPN Lu 300/776Sadowne
1923WardaMirosław1948-07-05IPN Lu 300/777Sokółka
1922WaloJerzy1963-11-20IPN Lu 300/1186Stanin
1921WalęckiStanisław1924-09-24IPN Lu 300/779Wierzbno
1920WalęckiHenryk1948-08-06IPN Lu 300/780Wierzbno
1919WaleszczakWacław1923-10-15IPN Lu 300/778Węgrów
1918WalczkMieczysław1922-08-27IPN Lu 300/1931Siedlce
1917WalcJan1908-04-05IPN Lu 300/1190Stanin
1916WalasWacław1919-07-12IPN Lu 300/781Węgrów
1915WachowiczAleksander1937-03-28IPN Lu 300/782Sadowne
1914UziębłoZygmunt1947-11-20IPN Lu 300/1981Siedlce
1913UziębłoTadeusz1929-05-19IPN Lu 300/1175Stanin
1912UrbankowskiTadeusz1920-10-25IPN Lu 300/784Węgrów
1911UrbankowskiBogusław1941-06-13IPN Lu 300/783Węgrów
1910UrbanekJan1925-09-16IPN Lu 300/116Ciechomin
1909UrbanWitold1956-09-21IPN Lu 300/1756Siedlce
1908UrbanLudwik1921-09-02IPN Lu 300/1762Łosice
1907UfnalWiesław1951-06-30IPN Lu 300/785Węgrów
1906UfnalTadeusz1930-01-01IPN Lu 300/786Węgrów
1905TynkowskiJan1914-12-06IPN Lu 300/1369Sierże Górne
1904TylkowskiJanusz1936-10-25IPN Lu 300/1362Sobolew
1903TylkowskiAdam1945-08-10IPN Lu 300/1347Sobienie-Jeziory
1902TylingoRyszard1936-04-07IPN Lu 300/1869Siedlce
1901TyburczyAntoni1939-09-27IPN Lu 300/1779Korczew
1900TwarowskaHelena1928-12-06IPN Lu 300/115Siedlce

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz