Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
982KujdaMieczysław1948-04-06IPN Lu 300/324Trojanów
1009KurekMieczysław1953-01-01IPN Lu 300/1107Wilga
1081LodowskiMieczysław1955-04-26IPN Lu 300/1142Garwolin
1120ŁukasiukMieczysław1935-04-03IPN Lu 300/1977Siedlce
1254NaszkiewiczMieczysław1920-09-24IPN Lu 300/642Korytnica
1270NowakMieczysław1942-01-02IPN Lu 300/454Węgrów
1287OgorzowskiMieczysław1938-05-09IPN Lu 300/462Węgrów
1310OsialMieczysław1931-10-29IPN Lu 300/278Siedlce
1312OsińskiMieczysław1929-04-16IPN Lu 300/1221Siedlce
1426PoczętyMieczysław1928-11-24IPN Lu 300/28Węgrów
1447PońkowskiMieczysław1953-01-07IPN Lu 300/1197Stanin
1586RutkowskiMieczysław1943-09-19IPN Lu 300/1078Garwolin
1659SiwekMieczysław1929-07-10IPN Lu 300/88Węgrów
1760StępniakMieczysław1925-11-17IPN Lu 300/2080Adamów
1768StrzałkowskiMieczysław1931-05-24IPN Lu 300/1929Siedlce
1797SzczepaniakMieczysław1924-11-29IPN Lu 300/2079Adamów
1804SzcześniakMieczysław1932-11-06IPN Lu 300/1216Stanin
1815SzelągMieczysław1926-05-23IPN Lu 300/1329Borowie
1824SzewczykMieczysław1939-04-14IPN Lu 300/1570Sobolew
1842SzybkaMieczysław1928-01-01IPN Lu 300/1786Korczew
1869TchórznickiMieczysław1929-05-01IPN Lu 300/111Siedlce
1918WalczkMieczysław1922-08-27IPN Lu 300/1931Siedlce
1939WąsowskiMieczysław1952-12-15IPN Lu 300/1163Węgrów
1977WojasińskiMieczysław1952-11-05IPN Lu 300/745Węgrów
2013WróbelMieczysław1929-12-30IPN Lu 300/128Łuków
2047ZalewskiMieczysław1928-02-06IPN Lu 300/1060Łochów
402GałązkaMirosław1958-07-16IPN Lu 300/605Korytnica
568HarasimowiczMirosław1934-10-02IPN Lu 300/146Węgrów
574IlczekMirosław1949-01-31IPN Lu 300/1595Siedlce
645JasińskiMirosław1940-07-21IPN Lu 300/1840Siedlce
706KalińskiMirosław1960-02-13IPN Lu 300/1835Siedlce
1141MakowskiMirosław1947-02-13IPN Lu 300/681Stoczek
1157MarkiewiczMirosław1945-01-19IPN Lu 300/673Siedlce
1197MichalakMirosław1959-11-27IPN Lu 300/1621Siedlce
1677SkórkaMirosław1936-06-07IPN Lu 300/75Węgrów
1745SowaMirosław1933-07-17IPN Lu 300/55Węgrów
1753StaręgaMirosław1964-07-17IPN Lu 300/1337Maciejowice
1885TomaszekMirosław1961-03-20IPN Lu 300/1356Garwolin
1923WardaMirosław1948-07-05IPN Lu 300/777Sokółka
1997WolgiemutMirosław1957-05-03IPN Lu 300/1971Siedlce
403GałązkaMirosława1950-02-02IPN Lu 300/1065Stoczek Łukowski
1862TaczelskaMirosława1963-08-20IPN Lu 300/1619Siedlce
1936WąsowskaMirosława1948-01-09IPN Lu 300/828Korytnica
2025WysockiModest1946-04-10IPN Lu 300/1863Łosice
80BiałousNikodem1913-06-22IPN Lu 300/1637Siedlce
217CzaczkowskiPaweł1931-11-06IPN Lu 300/581Prostyń
608JakubowskiPaweł1955-03-20IPN Lu 300/216Węgrów
913KrauzePaweł1931-11-05IPN Lu 300/1380Puławy
138BuczkowskiPiotr1957-05-26IPN Lu 300/1772Korczew
230CzarniakPiotr1930-06-29IPN Lu 300/1485Sobienie-Jeziory
322DrożdżewskiPiotr1926-01-17IPN Lu 300/632Węgrów
646JasińskiPiotr1928-10-13IPN Lu 300/890Siedlce
896KoziołPiotr1929-01-02IPN Lu 300/698Węgrów
1095ŁasekPiotr1963-04-07IPN Lu 300/1437Węgrów
1112ŁucjanPiotr1963-09-20IPN Lu 300/2025Adamów
1232MorawskiPiotr1929-08-01IPN Lu 300/267Siedlce
1245MuszyńskiPiotr1924-09-19IPN Lu 300/1697Siedlce
1278NowickiPiotr1954-04-01IPN Lu 300/2040Adamów
1303OljaszPiotr1948-06-29IPN Lu 300/453Węgrów
1408PiórkowskiPiotr1940-04-30IPN Lu 300/36Węgrów
1578RupertPiotr1914-07-28IPN Lu 300/934Wołomin
1849SzymczakPiotr1936-02-22IPN Lu 300/835Łochów
1946WideńskiPiotr1909-08-22IPN Lu 300/1933Siedlce
1032LaskowskiPolikarp1931-01-26IPN Lu 300/1457Węgrów
1731SongolRemigiusz1948-06-08IPN Lu 300/1094Garwolin
2030WyszyńskiRemigiusz1955-01-07IPN Lu 300/1057Łochów
1184MazurekRenata1949-02-04IPN Lu 300/666Miedzna
109BoguckiRobert1945-05-07IPN Lu 300/357Łaskarzew
514GrabiecRobert1963-10-29IPN Lu 300/1011Wilga
10AleksiukRoman1930-10-22IPN Lu 300/1633Siedlce
15AniszewskiRoman1951-11-01IPN Lu 300/1270Borowie
45BaranRoman1940-02-26IPN Lu 300/1275Garwolin
166CepekRoman1955-06-08IPN Lu 300/1692Siedlce
253DanowskiRoman1940-03-10IPN Lu 300/570Korytnica
263DąbrowskiRoman1945-09-12IPN Lu 300/536Węgrów
467GogłozaRoman1955-03-25IPN Lu 300/189Węgrów
503GórczyńskiRoman1953-09-28IPN Lu 300/1987Adamów
523GrążkaRoman1929-05-05IPN Lu 300/1036Miastków
864KowalczykRoman1946-12-10IPN Lu 300/709Miedzna
1053LewickiRoman1931-03-13IPN Lu 300/1134Miastków
1089ŁachRoman1941-05-10IPN Lu 300/1802Korczew
1118ŁukasiakRoman1956-08-07IPN Lu 300/1428Wierzbno
1234MozakowskiRoman1924-02-13IPN Lu 300/646Korytnica
1237MuchaRoman1928-08-09IPN Lu 300/1174Stoczek Łukowski
1279NowickiRoman1930-07-22IPN Lu 300/2044Adamów
1396PietlińskiRoman1930-05-27IPN Lu 300/861Łochów
1432PolakRoman1910-04-23IPN Lu 300/25Węgrów
1481PuścianRoman1917-02-06IPN Lu 300/509Węgrów
1497RaganRoman1928-08-31IPN Lu 300/2070Łuków
1532RoguskiRoman1945-03-18IPN Lu 300/487Węgrów
1547RoskoszRoman1911-12-14IPN Lu 300/480Węgrów
1614SadowskiRoman1943-02-22IPN Lu 300/98Węgrów
1639SidorRoman1926-11-21IPN Lu 300/2087Adamów
1807SzczęsnyRoman1948-04-10IPN Lu 300/1562Sobolew
1840SzustekRoman1928-03-09IPN Lu 300/1330Wilga
1844SzymanekRoman1929-08-03IPN Lu 300/108Serokomla
1886TomaszekRoman1942-09-27IPN Lu 300/1357Trojanów
1948WiechaRoman1950-07-20IPN Lu 300/771Węgrów
1953WielądekRoman1956-02-07IPN Lu 300/767Korytnica
1959WieseńRoman1928-05-16IPN Lu 300/119Ciechomin
2010WójcikRoman1930-08-09IPN Lu 300/1773Korczew
2015WrzeszczRoman1953-09-13IPN Lu 300/823Węgrów
2036ZaboklickiRoman1940-01-07IPN Lu 300/814Roguszyn
2048ZalewskiRoman1936-09-12IPN Lu 300/808Korytnica
2078ZiółkowskiRoman1955-04-25IPN Lu 300/791Węgrów
85BieleckiRomuald1937-08-25IPN Lu 300/1293Garwolin
496GozdekRomuald1953-02-02IPN Lu 300/1842Siedlce
632JarońRomuald1938-09-15IPN Lu 300/991Miastków
845KoszewskiRomuald1923-02-08IPN Lu 300/913Siedlce
2004WożniakRomuald1948-02-06IPN Lu 300/1982Siedlce
81BichtaRyszard1948-02-17IPN Lu 300/1291Kłoczew
197ChudonRyszard1935-05-05IPN Lu 300/234Węgrów
228CzarneckiRyszard1932-07-16IPN Lu 300/1893Siedlce
276DelegaczRyszard1928-09-01IPN Lu 300/562Korytnica
321DrożdżRyszard1957-09-17IPN Lu 300/1513Kłoczew
357FiszerRyszard1952-11-19IPN Lu 300/621Korytnica
410GarwolińskiRyszard1950-07-27IPN Lu 300/604Sadowne
459GmurczykRyszard1926-08-18IPN Lu 300/1045Garwolin
493GorzkowskiRyszard1918-05-24IPN Lu 300/169Węgrów
571HołyńskiRyszard1934-01-12IPN Lu 300/1998Trzebieszów
581IwaniukRyszard1943-07-27IPN Lu 300/1949Siedlce
627JanusiewiczRyszard1930-11-17IPN Lu 300/1694Siedlce
647JasińskiRyszard1950-05-15IPN Lu 300/1839Siedlce
692KaczejkoRyszard1951-01-27IPN Lu 300/1766Korczew
711KałuskiRyszard1966-09-15IPN Lu 300/191Węgrów
713KamińskiRyszard1954-07-12IPN Lu 300/1617Siedlce
743KierełoRyszard1929-06-07IPN Lu 300/900Siedlce
794KonkolewskiRyszard1946-09-15IPN Lu 300/734Węgrów
826KosiorekRyszard1928-10-28IPN Lu 300/910Siedlce
849KotRyszard1927-07-07IPN Lu 300/283Garwolin
865KowalczykRyszard1939-03-11IPN Lu 300/287Trojanów
886KowalskiRyszard1948-03-26IPN Lu 300/1410Wilga
897KoziołRyszard1940-01-03IPN Lu 300/1393Trojanów
973KucińskiRyszard1945-04-06IPN Lu 300/317Garwolin
1033LaskowskiRyszard1946-06-22IPN Lu 300/1456Korytnica
1058LipińskiRyszard1929-08-22IPN Lu 300/531Siedlce
1087LuśniaRyszard1947-08-17IPN Lu 300/1150Garwolin
1092ŁadziakRyszard1942-03-25IPN Lu 300/1758Korczew
1172MatusikRyszard1941-07-20IPN Lu 300/671Huta Gruszczyno
1202MichalikRyszard1946-05-06IPN Lu 300/874Łochów
1215MiłoszRyszard1951-05-05IPN Lu 300/650Repki
1236MrózRyszard1929-05-19IPN Lu 300/645Roguszyn
1266NojszewskiRyszard1938-04-07IPN Lu 300/634Grębków
1333PaciorekRyszard1934-03-28IPN Lu 300/1882Siedlce
1380PiaseckiRyszard1937-05-09IPN Lu 300/424Węgrów
1388PiekartRyszard1928-08-05IPN Lu 300/422Garwolin
1455PowierzaRyszard1933-03-22IPN Lu 300/9Jadów
1489RabczyńskiRyszard1931-03-24IPN Lu 300/1964Siedlce
1527RogulskiRyszard1956-12-09IPN Lu 300/2069Zakępie
1544RosaRyszard1946-06-13IPN Lu 300/412Pilawa
1678SkórkaRyszard1950-03-29IPN Lu 300/74Węgrów
1772StrzeżekRyszard1950-01-08IPN Lu 300/1590Sobienie-Jeziory
1773StyśRyszard1928-02-09IPN Lu 300/51Węgrów
1782SuskaRyszard1959-06-29IPN Lu 300/2078Krzywda
1796SzculcRyszard1925-11-29IPN Lu 300/106Siedlce
1825SzewczykRyszard1931-05-03IPN Lu 300/104Łuków
1829SzopaRyszard1959-02-09IPN Lu 300/1572Garwolin
1878TobiaszRyszard1934-11-07IPN Lu 300/1353Pilawa
1902TylingoRyszard1936-04-07IPN Lu 300/1869Siedlce
1940WąsowskiRyszard1945-03-29IPN Lu 300/1970Siedlce
1971WitanRyszard1951-04-30IPN Lu 300/749Węgrów
1978WojasińskiRyszard1948-03-01IPN Lu 300/744Węgrów
1992WojtanRyszard1945-05-24IPN Lu 300/738Miedzna
2021WyporskiRyszard1928-01-16IPN Lu 300/1865Siedlce
2039ZajkowskiRyszard1925-06-13IPN Lu 300/1707Siedlce
1679SkórkaSabina1939-08-13IPN Lu 300/76Węgrów
866KowalczykSeweryn1939-07-31IPN Lu 300/708Wierzbno
1438PołaneckiSeweryn1948-01-09IPN Lu 300/24Węgrów
5AdamczykStanisław1927-09-07IPN Lu 300/1257Sobienie-Jeziory
6AdamczykStanisław1945-10-13IPN Lu 300/1264Garwolin
9AdamskiStanisław1942-01-02IPN Lu 300/1266Trojanów
11AlikowskiStanisław1911-12-12IPN Lu 300/2090Adamów
17AniszkiewiczStanisław1922-02-22IPN Lu 300/1261Wilga
20AntoszczukStanisław1954-10-24IPN Lu 300/1781Korczew
25BabiuchStanisław1939-02-09IPN Lu 300/2098Adamów
46BaranStanisław1947-01-20IPN Lu 300/1857Siedlce
54BartosiewiczStanisław1923-03-14IPN Lu 300/363Borowie
75BewejkoStanisław1911-08-05IPN Lu 300/1289Pilawa
82Biedoń/BieduńStanisław1939-02-09IPN Lu 300/2097Adamów
83BiedunStanisław1936-05-13IPN Lu 300/2100Adamów
86BieleckiStanisław1934-08-11IPN Lu 300/2092Adamów
88BieniakStanisław1935-01-04IPN Lu 300/1638Siedlce
92BieńkoStanisław1927-03-27IPN Lu 300/1296Sobolew
114BojekStanisław1920-04-12IPN Lu 300/1635Wiśniew/Siedlce
131BrojekStanisław1932-05-10IPN Lu 300/1310Miastków
141BudzyńskiStanisław1907-08-02IPN Lu 300/1072Stoczek Łukowski
152BusztaStanisław1947-04-13IPN Lu 300/340Garwolin
157CałaStanisław1929-11-12IPN Lu 300/378Garwolin
158CałkaStanisław1931-11-10IPN Lu 300/379Kłoczew
162CelejStanisław1916-06-26IPN Lu 300/382Kłoczew
173ChęcelStanisław1938-05-04IPN Lu 300/1740Suchożebry
183ChodyraStanisław1915-04-17IPN Lu 300/1492Ryki
185ChojnackiStanisław1940-02-16IPN Lu 300/386Miastków
191ChromińskiStanisław1933-01-01IPN Lu 300/1943Siedlce
211CieślikStanisław1923-11-11IPN Lu 300/1479Garwolin
225CzaplińskiStanisław1954-02-10IPN Lu 300/1497Wilga
245CzubaszekStanisław1927-09-03IPN Lu 300/1973Siedlce
251DadasStanisław1942-02-26IPN Lu 300/1499Miastków
264DąbrowskiStanisław1915-01-07IPN Lu 300/1524Wilga
265DąbrowskiStanisław1936-11-19IPN Lu 300/1501Garwolin

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz