Lista członków ORMO

Lista członków Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO) z byłego województwa siedleckiego opracowana na podstawie zasobów archiwalnych IPN.

Wszystkie materiały zamieszczane są wynikiem kwerendy prowadzonej w zasobach IPN w ramach wniosku do publikacji materiału prasowego pt. "Działalność opozycji antykomunistycznej z terenu Siedlec ze szczególnym uwzględnieniem Solidarności 1944-1990".

W okresie szczytowym w ORMO służyło ok. 400 tysięcy ormowców. Była to organizacja paramilitarna wspierająca MO.

 

Lista ormowców z byłego województwa siedleckiego

 

Lp.NazwiskoImięRok urodz.Akta IPNMiejscowość
1958WierzbickiFranciszek1920-09-19IPN Lu 300/760Węgrów
2044ZalewskiFranciszek1927-06-24IPN Lu 300/809Korytnica
2058ZawadzkiFranciszek1950-08-09IPN Lu 300/802Węgrów
614JaniszekGabriel1950-03-24IPN Lu 300/985Mordy
1950WieczorekGabriel1960-07-28IPN Lu 300/769Katowice
1007KurekGabriela1950-01-01IPN Lu 300/1424Wilga
1345PanufnikGenowefa1937-05-25IPN Lu 300/438Korytnica
342EkiertGrażyna1958-03-26IPN Lu 300/1528Garwolin
1957WierzbickaGrażyna1955-04-01IPN Lu 300/761Sadowne
150BurnoGrzegorz1955-11-11IPN Lu 300/339Garwolin
193ChróścielGrzegorz1953-11-18IPN Lu 300/1693Siedlce
384GagoGrzegorz1953-04-10IPN Lu 300/616Stoczek
1062LipkaGrzegorz1959-03-12IPN Lu 300/1446Miedzna
1510RedaGrzegorz1951-01-01IPN Lu 300/2071Adamów
1569RudnikGrzegorz1958-05-25IPN Lu 300/854Łochów
1705SobiechGrzegorz1950-12-08IPN Lu 300/1543Garwolin
239CzęstochowskiGustaw1932-10-18IPN Lu 300/376Sobienie-Jeziory
1714SobolewskiGustaw1940-02-18IPN Lu 300/1787Korczew
12AndrzejewskaHalina1932-12-03IPN Lu 300/1267Sobolew
204CicheckaHalina1946-10-15IPN Lu 300/1491Łaskarzew
314DrabarekHalina1944-02-12IPN Lu 300/533Korytnica
511GórzkowskaHalina1931-12-05IPN Lu 300/1040Garwolin
912KraszewskaHalina1928-01-08IPN Lu 300/696Stara Wieś
1389PiektuHalina1946-10-08IPN Lu 300/423Węgrów
1450PostekHalina1924-11-21IPN Lu 300/14Węgrów
39BanyHanna1955-11-27IPN Lu 300/373Maciejowice
1096ŁataHanna1947-03-26IPN Lu 300/1436Korytnica
1704Sobczyńska/WysockaHelena1946-04-04IPN Lu 300/1604Siedlce
1900TwarowskaHelena1928-12-06IPN Lu 300/115Siedlce
24AugustyniakHenryk1939-02-09IPN Lu 300/1258Sobienie-Jeziory
40BanyHenryk1943-02-19IPN Lu 300/343Więcków
50BaranowskiHenryk1951-03-15IPN Lu 300/1934Siedlce
55BartuziHenryk1945-09-14IPN Lu 300/1279Garwolin
113BohaterewiczHenryk1928-03-30IPN Lu 300/1851Siedlce
133BryzekHenryk1941-10-18IPN Lu 300/1313Trojanów
140BudytaHenryk1951-01-06IPN Lu 300/367Wilga
147BukowskiHenryk1943-08-08IPN Lu 300/359Łaskarzew
172CharutaHenryk1930-04-14IPN Lu 300/1942Łuków
222CzapczukHenryk1937-11-18IPN Lu 300/1763Łosice
249ĆwiklakHenryk1945-09-18IPN Lu 300/1494Świdnik
285DębeckiHenryk1933-03-25IPN Lu 300/1504Wilga
310DomaszczyńskiHenryk1926-04-02IPN Lu 300/1510Miastków
312DomentkaHenryk1924-12-14IPN Lu 300/572Trawy
332DybowskiHenryk1934-08-03IPN Lu 300/553Korytnica
333DymickiHenryk1923-06-15IPN Lu 300/1945Siedlce
348FicHenryk1951-11-19IPN Lu 300/1529Garwolin
400GałązkaHenryk1922-08-03IPN Lu 300/607Węgrów
405GałkowskiHenryk1925-01-24IPN Lu 300/957Kłoczew
433GiersHenryk1931-02-26IPN Lu 300/593Sadowne
436GlicaHenryk1956-01-19IPN Lu 300/999Wilga
446GłowalaHenryk1945-09-16IPN Lu 300/1025Łaskarzew
455GłuszakHenryk1941-03-24IPN Lu 300/588Stoczek
466GogłozaHenryk1928-07-10IPN Lu 300/583Wierzbno
512GóżdzHenryk1949-05-20IPN Lu 300/1039Miastków
521GrążkaHenryk1931-03-03IPN Lu 300/1038Miastków
529GromekHenryk1928-09-29IPN Lu 300/161Węgrów
560GuzekHenryk1933-01-20IPN Lu 300/149Węgrów
567HarasimHenryk1929-12-03IPN Lu 300/1950Siedlce
602JakimiakHenryk1945-01-20IPN Lu 300/1730Suchożebry
610JaneczekHenryk1924-02-16IPN Lu 300/969Kłoczew
612JanikHenryk1917-12-25IPN Lu 300/1666Siedlce
631JarońHenryk1935-06-17IPN Lu 300/990Miastków
634JaroszHenryk1956-02-10IPN Lu 300/1841Siedlce
673JóżwikHenryk1932-08-30IPN Lu 300/2006Adamów
683JurczakHenryk1947-01-15IPN Lu 300/202Węgrów
687JurzykHenryk1967-07-15IPN Lu 300/1838Siedlce
727KazimierczakHenryk1921-09-04IPN Lu 300/1902Siedlce
736KęsikHenryk1927-06-09IPN Lu 300/1102Wilga
739KieliszekHenryk1924-01-01IPN Lu 300/1385Kłoczew
742KiełczykowskiHenryk1920-08-02IPN Lu 300/1952Siedlce
752KluczekHenryk1931-03-04IPN Lu 300/1904Siedlce
806KordysHenryk1927-04-08IPN Lu 300/908Siedlce
809KorpowiczHenryk1911-01-08IPN Lu 300/1599Siedlce
857KowalczykHenryk1920-09-01IPN Lu 300/1421Wilga
858KowalczykHenryk1929-08-20IPN Lu 300/286Trojanów
959KsiężopolskiHenryk1951-07-28IPN Lu 300/1734Suchożebry
978KujdaHenryk1926-08-16IPN Lu 300/1399Trojanów
979KujdaHenryk1931-05-15IPN Lu 300/1398Trojanów
992KulikHenryk1927-02-17IPN Lu 300/320Kłoczew
1004KurantHenryk1940-07-16IPN Lu 300/2009Adamów
1016KusakHenryk1955-07-07IPN Lu 300/1819Siedlce
1027LachHenryk1925-09-12IPN Lu 300/1139Wilga
1037LaszczkaHenryk1940-01-01IPN Lu 300/1454Korytnica
1045LeszczyńskiHenryk1932-04-01IPN Lu 300/1452Korytnica
1051LewickiHenryk1936-02-01IPN Lu 300/1140Wilga
1063LipkaHenryk1931-02-18IPN Lu 300/1445Miedzna
1098ŁazarczykHenryk1949-04-05IPN Lu 300/1152Maciejowice
1127MachnioHenryk1930-05-17IPN Lu 300/526Huta Dąbrowa
1140MakowskiHenryk1924-08-28IPN Lu 300/682Miedzna
1145MaliszewskiHenryk1915-01-23IPN Lu 300/678Stoczek
1166MateńkoHenryk1931-08-13IPN Lu 300/1178Huta Dąbrowa
1169MateraHenryk1955-10-19IPN Lu 300/877Łochów
1214MillatiHenryk1924-04-18IPN Lu 300/512Siedlce
1219MioduszewskiHenryk1923-06-15IPN Lu 300/1957Siedlce
1225MłodzikowskiHenryk1921-12-23IPN Lu 300/2028Adamów
1267NowakHenryk1925-01-29IPN Lu 300/633Stoczek
1295OkrasaHenryk1940-01-02IPN Lu 300/457Węgrów
1305OlszewskiHenryk1931-05-12IPN Lu 300/2048Adamów
1318OstrowskiHenryk1931-01-02IPN Lu 300/1223Siedlce
1319OstrowskiHenryk1934-07-20IPN Lu 300/450Węgrów/Stoczek
1325OwsiankoHenryk1950-07-18IPN Lu 300/447Korytnica
1343PankiewiczHenryk1946-01-04IPN Lu 300/440Miedzna
1383PiątekHenryk1940-04-15IPN Lu 300/860Łochów
1392PieniakHenryk1928-07-07IPN Lu 300/1236Siedlce
1421PliszkaHenryk1943-06-06IPN Lu 300/30Węgrów
1473PszkitHenryk1929-03-04IPN Lu 300/1247Siedlce
1530RoguskiHenryk1920-11-16IPN Lu 300/489Węgrów
1537RolakHenryk1944-05-06IPN Lu 300/1087Maciejowice
1583RutkowskiHenryk1928-01-02IPN Lu 300/1077Łaskarzew
1591RyczkowskiHenryk1955-10-12IPN Lu 300/402Ząbkowice
1595RymuzaHenryk1936-11-28IPN Lu 300/1721Suchożebry
1675SkórkaHenryk1941-08-20IPN Lu 300/2088Adamów
1693SliwieckiHenryk1950-02-25IPN Lu 300/838Łochów
1724SochackiHenryk1949-04-18IPN Lu 300/1545Trojanów
1736SosnowskiHenryk1950-09-01IPN Lu 300/1588Sobienie-Jeziory
1750StaniszewskiHenryk1926-09-08IPN Lu 300/54Węgrów
1756StefaniakHenryk1958-01-19IPN Lu 300/1333Wilga
1763StońHenryk1951-03-06IPN Lu 300/1554Kłoczew
1775SujkaHenryk1926-10-10IPN Lu 300/258Łuków
1779SuprynHenryk1950-06-18IPN Lu 300/1743Suchożebry
1780SuskaHenryk1918-01-19IPN Lu 300/2074Adamów
1786SychulecHenryk1926-03-17IPN Lu 300/260Siedlce
1794SzarekHenryk1945-07-14IPN Lu 300/1560Garwolin
1801SzczepanikHenryk1950-12-21IPN Lu 300/1870Siedlce
1813SzelągHenryk1946-04-28IPN Lu 300/1565Miastków
1831SzostakHenryk1926-11-11IPN Lu 300/1573Miastków
1843SzymanekHenryk1925-07-21IPN Lu 300/107Serokomla
1854śliweckiHenryk1941-07-07IPN Lu 300/1579Sobolew
1868TchórzewskiHenryk1904-01-15IPN Lu 300/756Miedzna
1892TrojanowskiHenryk1929-02-13IPN Lu 300/1368Maciejowice
1898TulwinHenryk1929-01-02IPN Lu 300/1056Łochów
1920WalęckiHenryk1948-08-06IPN Lu 300/780Wierzbno
1931WasilukHenryk1941-02-21IPN Lu 300/1805Korczew
2001WołynkoHenryk1926-01-18IPN Lu 300/1167Łochów
2031WyżywniakHenryk1933-11-29IPN Lu 300/1735Suchożebry
2038ZadrożnyHenryk1919-04-25IPN Lu 300/813Borzychy
2051ZarankiewiczHenryk1926-01-19IPN Lu 300/132Wodynie
2096ŻeleznickiHenryk1953-03-17IPN Lu 300/796Węgrów
168ChabinaHieronim1918-05-18IPN Lu 300/143Węgrów
1707SobiepanekHonorata1946-01-11IPN Lu 300/657Wierzbno
214CmielIgnacy1912-12-14IPN Lu 300/1481Kłoczew
449GłozakIgnacy1960-07-17IPN Lu 300/1790Korczew
674JóżwikIgnacy1928-11-10IPN Lu 300/2003Adamów
1322OszalIgnacy1909-07-31IPN Lu 300/2050Adamów
1415PiwekIgnacy1928-07-31IPN Lu 300/1238Siedlce
1116ŁukasiakIrena1948-11-15IPN Lu 300/1429Roguszyn
1980WojciechowskaIrena1936-02-10IPN Lu 300/742Węgrów
270DecykIreneusz1952-06-08IPN Lu 300/569Stoczek
275DelegaczIreneusz1929-02-23IPN Lu 300/563Korytnica
473GołębiewskiIreneusz1943-08-12IPN Lu 300/187Węgrów
603JakubaszekIreneusz1951-02-20IPN Lu 300/976Trojanów
1653SitnickiIreneusz1928-06-12IPN Lu 300/91Węgrów
296DłużniewskiJacek1959-11-23IPN Lu 300/1846Siedlce
341DziubielaJacek1960-02-05IPN Lu 300/628Miedzna
893KoziołJacek1965-07-05IPN Lu 300/701Węgrów
960KsiężopolskiJacek1949-08-05IPN Lu 300/1473Węgrów
1244MuszyńskiJacek1964-11-06IPN Lu 300/644Węgrów
1346PanufnikJacek1962-11-22IPN Lu 300/937Miedzna
1358PaszkiewiczJacek1940-01-25IPN Lu 300/864Łochów
1866TchorekJacek1959-08-26IPN Lu 300/1367Wilga
565HalickiJacenty1924-08-24IPN Lu 300/1003Garwolin
198ChudzikJadwiga1948-01-02IPN Lu 300/232Węgrów
434GiersJadwiga1948-12-02IPN Lu 300/592Węgrów
562GuziakiewiczJadwiga1947-03-28IPN Lu 300/1664Siedlce
1412PiszczJadwiga1939-02-14IPN Lu 300/2056Adamów
1518RogalaJadwiga1943-02-05IPN Lu 300/492Węgrów
1529RoguskaJadwiga1935-12-03IPN Lu 300/490Węgrów
767KocotJakub1919-11-26IPN Lu 300/1388Trojanów
41BanyJan1944-02-15IPN Lu 300/1274Żelechów
44BaranJan1911-09-04IPN Lu 300/1636Siedlce
56BaukJan1924-02-20IPN Lu 300/348Garwolin
65BeczekJan1938-10-20IPN Lu 300/1286Kłoczew
66BeczekJan1948-06-25IPN Lu 300/1285Kłoczew
78BiałeckiJan1929-05-08IPN Lu 300/1290Garwolin
96BiernackiJan1959-08-01IPN Lu 300/1854Siedlce
100BłachnioJan1934-08-20IPN Lu 300/1301Sobolew
101BłachnioJan1945-06-03IPN Lu 300/1300Miastków Kościelny
104BłażejczykJan1934-09-19IPN Lu 300/1302Górzno
112BoguszJan1936-05-02IPN Lu 300/1304Miastków Kościelny
118BorkowskiJan1943-11-12IPN Lu 300/1305Miastków
125BorutaJan1912-07-26IPN Lu 300/1757Korczew
128BożekJan1942-07-29IPN Lu 300/354Sobolew
177ChmielakJan1937-02-17IPN Lu 300/384Garwolin
258DąbrowskiJan1948-08-09IPN Lu 300/539Węgrów
283DernałowiczJan1930-06-24IPN Lu 300/554Sadowne
293DębowskiJan1947-06-14IPN Lu 300/1527Sobienie-Jeziory
294DębskiJan1919-08-28IPN Lu 300/1205Stanin
303DobrowolskiJan1936-05-04IPN Lu 300/1507Pilawa
317DrewniakJan1947-09-18IPN Lu 300/1522Łaskarzew
330DuszekJan1932-03-02IPN Lu 300/630Węgrów
347FalkowskiJan1946-09-15IPN Lu 300/1844Siedlce
366FlisekJan1943-02-04IPN Lu 300/942Pilawa
367FlontJan1937-10-28IPN Lu 300/948Trojanów
383GadejskiJan1930-10-16IPN Lu 300/1789Korczew
406GałkowskiJan IPN Lu 300/1052Garwolin
426GerejJan1912-08-18IPN Lu 300/600Stoczek
450GłozakJan1919-03-24IPN Lu 300/1775Korczew
471GoławskiJan1931-07-28IPN Lu 300/1991Adamów
508GórskiJan1931-03-26IPN Lu 300/151Węgrów
522GrążkaJan1938-04-22IPN Lu 300/1037Miastków

Ten artykuł znaleziono szukając poniższych fraz:

ormo

  • lista członków ormo
  • ormowiec
  • spis członków ormo
  • lista ormowców
  • członkowie ormo

Komentarze


Zostaw komentarz